آزمون آیلتس چیست؟

نکات مهمی که راجع به آیلتس باید بدانید چیست؟

همانطور که می دانید تحصیل و زندگی در خارج از کشور و مهاجرت کردن برای هر انسانی لذت بخش است . حتی فکر کردن به این موضوع باعث جذب شدن برای زندگی در یک کشور جدید می شود که بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

با این حال این موضوع  می تواند برای شما نا خوشایند و تهدید آمیز باشد و شما را نسبت به هدف مورد نظرتان کمی  نگران کند اما این بستگی به توانایی شما در زبان و  مدارکی که شما باید آنها را ارائه دهید دارد .که یکی از ضروری ترین و مهم ترین آنها مدرک زبان انگلیسی می باشد.که اکنون بسیاری از مردم تقاضاء تحصیل و کار را در کشور های مختلف را دارند و برای رسیدن به این هدف باید نکات مهمی را در مورد زبان و آزمون های مرتبط با آن بدانند.

بدین منظور در طول سال و در نقاط مختلف در سراسر جهان آزمون های آیلتس و تافل برای داوطلبان  برگزار می گردد.آزمون های زبان انگلیسی طبق استاندارد های جهانی اداره و برگزار می شوند که تمام حقوق و شرایط برای تمامی داوطلبان بطور یکسان و با رعایت مساوات خواهد بود..

در این مقاله ما برای شما داوطلبان گرامی راجع به انواع آیلتس و آزمون های آن صحبت خواهیم کرد.آیلتس برای شما می تواند در هر زمینه ای بسیار مفید و آموزنده باشد و شما را به هدف تان نزدیک تر کند.

 

ما در این بخش به شما روش های پاسخ گویی به آزمون ها,روش های نمره دهی و چگونگی کسب نمره بالا را آموزش خواهیم داد..

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آیلتس IELTS تضمینی ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) (آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS  در تهران   ) ( آزمون آیلتس IELTS  در ایران  ) ( آزمون آیلتس IELTS  ) ( منابع آزمون آیلتس IELTS ) ( کلاس آیلتس IELTS ) ( آموزش آیلتس IELTS) ( دوره فشرده آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS در تهران  ) ( کلاس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS )  ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

منظور از آیلتس چیست؟

آیلتس یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین آزمونهای زبان انگلیسی استاندارد است که در بین آزمون های بین المللی نیز شناخته شده می باشد.

هر سال تعداد داوطلبان آزمون آیلتس بیش از سه میلیون نفر است و این بسیار قابل توجه می باشد.

طبق مشارکت انجام شده با شورای بریتانیا آزمون از کسانی گرفته می شود که زبان مادری شان انگلیسی نباشد(کسانی که به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند.)اما برای افرادی که علاقه و اشتیاق به کار و تحصیل در کشور هایی مانند انگلستان,ایالات متحده آمریکا,کانادا,استرالیا و نیوزلند این آزمون برگزار خواهد شد.

 

آیلتس به عنوان نامزد در چهار حوزه زبان شناختی,گوش دادن,خواندن و نوشتن شناخته شده است که تمام این مهارت ها مورد بررسی قرار می گیرند و طبق تمرین وتکرار هایی که داوطلب در طی دوره کلاس ها دارد می تواند نمره ای بر مقیاس ۰-۹را در هر قسمت نسبت به توانایی خود کسب کند.نمره کلی و اساسی مورد نیاز هر داوطلب بر اساس میانگین نمرات این چهار مهارت ارزیابی خواهد شد.(پس می توان با تمرین و تمرکز بر روی هر یک از این مهارت ها نمره دلخواه را بدست آورد)

شما می توانید بر اساس نمراتی که از مهارت های آیلتس کسب کرده اید دانشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

معمولاامتیاز مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاهای معتبر برابر با ۶.۵است (به طور کلی) گفتن این نکته نیز مهم است که درجه بندی نمرات در دانشگاهای مختلف متفاوت است و بستگی به رشته مد نظر شما و شرایط دانشگاه دارد….

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آیلتس IELTS تضمینی ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) ( آیلتس IELTS در تهران ) (آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) ( آزمون آیلتس IELTS در ایران ) ( آزمون آیلتس IELTS ) ( منابع آزمون آیلتس IELTS ) ( کلاس  آیلتس IELTS ) ( آموزش  آیلتس IELTS) ( دوره فشرده  آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS در تهران ) ( کلاس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.