آزمون تافل IBT

در آزمون تافل IBT ( تافل اینترنتی *آزمون نسل جدید), انواع سوالاتی که در آزمون کامپیوتری استفاده می شد, وجود خواهد داشت. هر چند, که سوالاتی جدید (ترکیبی) وجود خواهد داشت که از آزمون دهندگان و یا کاندید ها خواسته می شود تا دو یا سه (و بیشتر) مهارت های خود را در آزمون جدید به نمایش بگذارند (و یا ارائه دهند). سوالاتی که مهارت های خواسته شده ی آزمون دهندگان را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد, مانند :

خواندن , گوش کردن و سپس در پاسخ صحبت کردن

گوش کردن, و بعد در پاسخ صحبت کردن

خواندن, گوش کردن و سپس در پاسخ نوشتن جواب سوال

این سوالات جدید, توانایی های آزمون دهندگان را در ارتباط برقرار کردن تاثیر گذار آنها به زبان انگلیسی و همچنین موفقیت آنها را در صحبت کردن به زبان انگلیسی در یک محیط آموزشی را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد.

 

کادر ابزار

کادر جعبه ی ابزاری که در هر کدام از قسمت ها وجود دارد, به آزمون دهندگان و یا کاندید ها این اجازه را می دهد تا به راحتی با ابزار های آن در هنگام آزمون پیش بروند. در زیر نمونه ای از این کادر ابزار ها را برای قسمت های گوش کردن و خواندن آزمون جدید خواهید دید. که کلیک های مورد نظر آن در بالا و گوشه ی سمت راست کادر وجود دارد.

این نمونه کادری است که در قسمت گوش کردن (Listening) آزمون خواهید دید.

 

با وجود این کادر, آزمون دهندگان همیشه می دانند که در حال انجام کدام سوال هستند و چه مقدار از زمان برای آن قسمت باقی مانده است. همچنین آنها می توانند هر وقت که خواستند, با کلیک کردن بر روی گزینه ی مخفی کردن زمان (Hide Time), آن را پنهان کنند.

قسمت صدا(Volume)  به کاندید ها کمک میکند تا صدای فایل های صوتی را به میزان مناسب و دلخواه خود کم و یا زیاد کنند.

گزینه و یا قسمت کمک (Help), به آزمون دهندگان اجازه می دهد تا از بخش مربوطه کمک بگیرند. زمانی که کاندید ها از گزینه ی کمک استفاده میکنند, زمان متوقف نخواهد شد.

گزینه ی NEXT )بعدی( به آنها اجازه می دهد تا به سوال بعدی بروند.

هنگامی که آزمون دهندگان بر روی NEXT (بعدی) کلیک می کنند, آنها می توانند پاسخ های خود را با کلیک کردن بر روی  OK تأیید کنند. در قسمت گوش کردن آزمون, آزمون دهندگان بعد از کلیک کردن بر روی OK دیگر قادر به دیدن دوباره ی سوال نخواهند بود.

 

کادر ابزار برای قسمت خواندن (Reading) آزمون تافل جدید, نیز دارای جزئیات متفاوتی می باشد.

 

آزمون دهندگان می توانند در حالی که به سوالات پاسخ می دهند, باقی متن را نیز ببینند. برای برخی از سوالات, لازم است تا آنها با کلیک کردن بر روی دیدن متن (View Text), باقی متن خواندن را نیز ببینند.

آنها می توانند تمام پاسخ های خود را با کلیک کردن بر روی Review (مرور و یا بازبینی) ببینند. این گزینه نیز به آنها اجازه می دهد تا به هر سوال دیگری که می خواهند بروند و پاسخ های خود را تغییر دهند. با وجود این گزینه آنها همچنین می توانند ببینند که کدام سوال را رد کرده و یا هنوز پاسخ آن را نداده اند و لازم است تا پاسخ دهند.

در قسمت خواندن, آزمون دهندگان می توانند با کلیک کردن بر روی گزینه ی Back (برگشت), هر زمانی که خواستند به سوال های قبلی نیز باز گردند.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

toefltoefl ibtآزمون ieltsآزمون toeflآزمون آیلتسآزمون آیلتس و تافلآزمون تافلآزمون تافل ibtآزمون تافل ibt چیستآزمون تافل ibt در ایرانآزمون تافل ibt سازمان سنجشآمادگی آزمون تافلآمادگی آزمون تافل ibtآموزشگاه آیلتس در تهرانآیلتسآیلتس تضمینیآیلتس تهرانآیلتس جنرالآیلتس چیستآیلتس در تهرانآیلتس و تافلاستاد آیلتس در تهرانامتحان آیلتس در تهراناموزش ایلتس در تهرانايلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتسبهترین کلاس آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین مدرس آیلتسبهترین مدرس آیلتس تهرانبهترین مدرس آیلتس در تهرانبهترین مدرس تافلبهترین مدرس تافل تهرانبهترین مدرس تافل در تهرانتافلتافل ibtتافل تضمینیتافل چیستتدریس خصوصی آیلتس و تافلتفاوت آزمون تافل ibt و pbtدانلود آزمون تافل ibtساختار آزمون تافل ibtکلاس آیلتسکلاس آیلتس تضمینیکلاس ایلتس در تهرانکلاس تافلکلاس تافل تضمینیکلاس تافل در تهرانکلاس خصوصی تافلکلاسهای تافل در تهرانمراکز آیلتس در تهرانمراکز تافل در تهرانمنابع آزمون تافل ibtنتایج آزمون تافل ibtنمونه آزمون تافل ibt

امکان ارسال نظر وجود ندارد!