به عنوان یک دانشجوی (ام بی ای) از یکی از دانشگاه های معتبر در کانادا ،ضروری است که امتحان آیلتس آکادمیک را بدهم.

در آن جا من حتما می بایست نمره ی ۸ را بگیرم .یکی از مراحل پروسه ی مهاجرت در کانادا که از متقاضیان مهاجرت میخواهند این است که باید یک تست آزمون  سلپیپ در  تهران مناسب آن کشور به زبان انگلیسی داده شود.

بهترین و شاخص ترین آن ها آزمون آیلتس جنرال آموزش و آزمون سلپیپ می باشد.من تصمیم گرفتم که آزمون سلپیپ را بدهم تا ببینم آزمون  سلپیپ در  تهران و آیلتس چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

..در آخر من معتقدم که انتخاب یک تست ،اینکه آیلتس باشد و یا تافل بستگی به نقاط قوت و ضعف  شخص دارد.اما یک سری چیزهایی وجود دارد که رئوس مطالب هستند .و خیلی خیلی برای آماده شدن برای آزمون  سلپیپ در  تهران  مهم است. .

تمرین ما را خواهد ساخت

.به عنوان یک شخص غیر بومی که قصد دارد زبان انگلیسی را یاد بگیرد.تمرین و تمرین و فقط تمرین بسیار بسیار اهمیت دارد .

شما نیاز دارید که با قسمت های مختلف آزمون آزمون سلپیپ در  تهران آشنایی پیدا کنید.بنابراین با این کار شما در هنگام پخش ویدیو و دیدن سوالات امتحانی  وحشت زده نخواهید شد .

آزمون  سلپیپ در  تهران کاملا به صورت  آنلاین خواهد بود.پس لازم نیست چیزی  سرجلسه ببرید. فقط کارت ورود به جلسه را همراه با خود ببرید ببرید .

..

خواندن و یا مهارت ریدینگ برای آزمون سلپیپ در تهران

در آزمون  سلپیپ در  تهران از شما انتظار می رود که درک مطلب انجام دهید که هرقدر سوالات بیشتری حل کنید سختت تر می شود سوالات به ترتیب آسان تا سخت ترتیب بندی شده اند .در بعضی از قسمت ها شما حتما نیاز دارید که معنی متن را و اطلاعات متن را به خوبی متوجه شده باشید چرا که از شما سوال می کنند و نظرتان را درباره ی متن میخواهند.پس در این قسمت مهارت واژگانی مهم خواهد بود.اما در اینجا یک ترفند وجود دارد و آن هم اینکه اگر بتوانید لب مطلب را هدف کلی و مقصود کلی هدف را درک کنید می تواند خیلی مفید باشد.اما در آخر اگر نتوانستید جواب درست را انتخاب کنید می توانید از حذف گزینه استفاده کنید .پاسخ های نامربوط را حذف کنید تا به هدف برسید.

کلام مشاوره ای:برای مهارت ریدینگ آزمون  سلپیپ در  تهران

روزانه متن های متنوعی را بخوانید.و سعی کنید که مطالب را بدون مراجعه به دیکشنری درک کنید،و بعد از اینکه در ذهن آن را درک کردید آنگاه به دیکشنری مراجعه کنید و خطاهای خود را بیابید.

مهارت رایتینگ برای آزمون سلپیپ در تهران

برای من ،این بخش ،بخشی است که ۲ آزمون جداگانه با روش های بسیار دقیق دارد .

در آزمون  سلپیپ در  تهران شما به صفحه کلید دسترسی خواهید داشت .و یک نکته جالبتر اینکه امکان شمارش کلمات وجود دارد.پس دیگر نگران تعداد کلمات در رایتینگ نباشید.دو قسمت دارید برای بخش رایتینگ که برای هردو یک زمان هم اندازه داده خواهد شد.و تعداد کلماتی که از شما می خواهند در هردو بخش یکسان خواهد بود.من خودم به شخصه نویسنده ی این متن دست خط خیلی بدی دارم .بنابراین برای مردمی مثل من آزمون  سلپیپ در  تهران ، با این امکاناتی که فراهم کرده ،می شود این مشکل خوانده نشدن دست خط داوطلبان را حل کند.اگر سرعت تایپ شما ۴۰ کلمه در دقیقه یاشد شما تقریبا در ۵ دقیقه می توانید بخش رایتینگ را به پایان برسانید.

چه طور خواهد بود؟آیا شما نیز با این روش موافقید؟

 

اگر موافقید ،شما باید بیشترین استفاده را از زمان در دسترس خود داشته باشید.و بخش رایتینگ خود را مدیریت کنید.این می تواند کمی سخت باشد که شما بتوانید تمام آن چیزی را که قصد دارید در رایتینگ بنویسید را در قالب ۱۵۰ تا ۲۰۰ کلمه بنویسید و منظور خود را برسانید.این برنامه ریزی و تمرین برای رایتینگ بسیار بسیار مهم و ضروری خواهد بود.