آزمون PTE زبان انگلیسی

آزمون PTE زبان انگلیسی آزمونی جدید در زبان انگلیسی می باشد که توسط Pearson برگزار و پشتیبانی می شود و مخفف عبارت The Pearson Test of English Academic می باشد. ابن آزمون همانند بسیاری از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی به شکل کامپیوتری برگزار می شود  و برای هدف آزمودن سطح زبان انگلیسی افراد غیر انگلیسی زبان طراحی شده است و چهار مهارت اصلی زبان یعنی Speaking ، Reading ، Listening و Writing را مورد سنجش قرار می دهد.

روند و پروسه آزمون PTE زبان انگلیسی

عموما آزمون PTE زبان انگلیسی هر دو مهارت زبان انگلیسی را همزمان با هم مورد سنجش قرار می دهد. برای مثال مهارت Reading و Listening را با هم و مهارت های Speaking و Writing را با هم می سنجد. این آزمون حدود ۳ ساعت به طول می انجامد و کل آزمون در یک روز برگزار می شود. تمامی بخش های آزمون بوسیله کامپیوتر انجام می شود و بخش مکالمه یا همان Speaking نیز از طریق کامپیوتر انجام می شود و صدای شما در طول این بخش برای ارزشیابی ضبط می شود.

یکی از مزایای آزمون PTE زبان انگلیسی این امر می باشد که زمان اعلان نتایج این آزمون بسیار کوتاه و در حدود ۵ روز می باشد.

آزمون زبان PTE همچون دیگر آزمون های زبان مثل IELTS , TOEFL نیز دارای سطح بندی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. این سطوح شامل ۶ سطح آزمون های اروپایی از A1 تا C2 می باشد.ل

هزینه آزمون PTE زبان انگلیسی

هزینه آزمون PTE در کشورهای مختلف، متفاوت و در مواردی به نوع ارز همان کشور و در مواردی دیگر به دلار آمریکا می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مرکز زبان Sirielts همواره برگزار کننده دوره های آمادگی و آموزش آزمون PTE زبان انگلیسی برای علاقه مندان و داوطلبان این آزمون بین المللی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۱۲۵۶۲۹۱ تماس حاصل نمایید و از مشاوره همواره بهره مند باشید.

 

 

Uncategorized

آزمون pteآزمون pte academicآزمون pte استرالیاآزمون pte برای استرالیاآزمون pte برای کاناداآزمون pte تضمینیآزمون pte جنرالآزمون pte در ایرانآزمون pte یا آیلتسآزمون pteچیستکلاس pteکلاس pte در تهرانکلاس آمادگی pteکلاس آموزش pteکلاس خصوصی pteکلاس زبان pteکلاس های pte

امکان ارسال نظر وجود ندارد!