بهبود مهارت گفتاری

نکاتی برای بهبود مهارت Speaking تافل  در تهران
محدوده امتیاز: ۱۸-۲۵

 1. به دنبال فرصتی برای صحبت کردن با افراد انگلیسی زبان باشید. تعامل با دیگران به بهبود توانایی های گفتاری شما بسیار کمک می کند.
  • یک هم صحبت برای خود پیدا کنید.هر هفته زمانی را برای صحبت و تعامل با یکدیگر تعیین کنید.
  • اگر فرد انگلیسی زبان در دسترس نداشتید، با شخصی که او نیز قصد تقویت زبان خود را داشته باشد تمرین کنید و در زمان تعیین شده به هیچ عنوان به زبانی جز انگلیسی صحبت نکنید.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران )  TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

 

 

 1. تمرین صحبت کردن باید در بازه ای مشخص و در مورد موضوعات مختلف باشد.مانند یک مکالمه ی عادی برای پاسخ به پرسش های یکدیگر کمی فکر کنید.
  • فهرستی از موضوعات مختلفی که میتوانید درباره ی انها بحث و گفت و گو کنید برای آزمون TOEFL IBT  در تهران  تهیه کنید.برای مثال:
   • افرادی که همیشه شما را تحسین می کنند
   • مکانهایی که همیشه از دیدنشان لذت میبرید
   • کارهایی که انجام دادنشان برای شما خوشایند است

سعی کنید برای هر موضوع یک یا چند مثال مطرح کنید.و هرکدام رابه مدت یک دقیقه شرح دهید.

 • یکی از موضوعات آزمون TOEFL IBT  در تهران فوق را انتخاب کنید و سه فعل و سه صفت مرتبط با ان را بنویسید.سعی کنید از انها در حین صحبت استفاده کنید.
 • بر تلفظ و اوای صحیح کلمات هنگام صحبت کردن آزمون TOEFL IBT  در تهران تمرکز کنید. با اعتماد به نفس صحبت کنید و دهان خود را از حد معمول روزانه بیشتر بگشایید.
  • اگر کلمات را تک به تک بر زبان بیاورید درک صحیح صحبت های شما با مشکل مواجه خواهد شد.با تمرین زیاد سعی کنید عبارات و جملات را روان و بی وقفه بر زبان بیاورید برای آزمون TOEFL IBT  در تهران.
  • به کتاب های صوتی یا گزارش اخبار، و یا مصاحبه گوش دهید:

به عملکرد افراد هنگام صحبت و مکث ها و تاکید های انها توجه کنید.

 • سپس رونوشتی از متون این اخبار و کتاب های صوتی تهیه کنید را بخوانید و سعی کنید از الگوی گفتاری و مکث ها و تاکید های انها برای آزمون  TOEFL IBT  در تهران تقلید کنید.
 • از کتابهایی استفاده کنید که دارای فایل صوتی برای تمرین لهجه و تلفظ آزمون  TOEFL IBT  در تهران هستند.
به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

آزمون toefl ibtآزمون آزمایشی toefl ibtآزمون تافل ibt چیستآزمون تافل در تهرانآزمون زبان toefl ibtآموزشگاه تافل در تهرانآیلتسآیلتس تهرانآیلتس چیستآیلتس یا تافلامتحان تافل در تهرانبهترین استاد تافلبهترین استاد تافل تهرانبهترین استاد تافل در تهرانبهترین مدرس تافلبهترین مدرس خصوصی تافلبهترین مدرس زبان تافلبهنام علی پوربهنام علی پوریبهنام علیپوربهنام علیپوریتاریخ آزمون toefl ibtتافل در تهرانتدریس خصوصی تافل تهرانتدریس خصوصی تافل در تهرانثبت نام آزمون toefl ibtكلاس تافل در تهرانکلاس تافل در تهرانکلاس خصوصی تافل در تهرانکلاسهای تافل در تهرانمراکز تافل در تهرانمنابع آزمون toefl ibtمنابع آزمون تافلمنابع آزمون تافل applyabroadمنابع آزمون تافل ibtمنابع آزمون تافل pbtمنابع آزمون تافل آی بی تیمنابع آزمون تافل چیست؟منابع آزمون تافل دانشگاه تهرانمنابع آزمون تافل دانلود رایگانمنابع آزمون تافل سازمان سنجشمنابع آزمون تافل عربیموسسات تافل در تهرانموسسه تافل در تهرانهزینه آزمون toefl ibtووچر آزمون toefl ibt

امکان ارسال نظر وجود ندارد!