CELPIP (برنامه  شاخص زبان انگلیسی کانادا)

آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

این یک آزمون  کانادایی است که عمدتا برای مهاجرت دائمی و شهروندی کانادا مورد نیاز است. این تست باید با کامپیوتر و به صورت آنلاین انجام شود.و برخلاف آیلتس که یک امتحانی است که روی برگه است و با مداد و خودکار باید انجام شود.

فرمت آن کاملا با فرمت امتحان آیلتس متفاوت است.

اگر ماژول را بخوانید ،۴ گزینه  را بر روی کامپیوتر به شما پیشنهاد می دهد.تا یک جواب را انتخاب کنید.برخلاف آزمون آیلتس که  از شما می خواهد که بگویید صحیح است و یا غلط و یا داده نشده ..

.به شما سوال ۴ گزینه ای  داده خواهد شد  گزینه

A,B,C,D

و شما می توانید انتخاب کنید.و برای اینکه جواب شما درست باشد باید دقیقا همان تعداد کلمه ای که صورت سوال برای شما مشخص کرده است را بنویسید اگر بیشتر و یا کمتر باشد جواب شما غلط است.

بهترین معلم خصوصی CELPIP

برخلاف آیلتس بار دیگر برای شما صدا را در بخش لسنینگ پخش می کنند و این بار شما می توانید جواب های درست را بنویسید.سوالات این بخش به صورت چهار گزینه ای می باشد.همچنین هدفون هایی را به شما می دهند تا برای گوش دادن به لسنینگ برخلاف آیلتس ،برای آیلتس بخش لسنینگ این گونه است که فقط یک بار میتوانید به لسنینگ گوش دهید (در کانادا و بسیاری از کشور های توسعه یافته این گونه است ).

ماژول نوشتن (بخش رایتینگ) آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

:در این بخش باید دو نامه بنویسید آن هم به صورت تایپی در کامپیوتر باشد.

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

بهترین معلم خصوصی CELPIP

 

بخش اسپیکینگ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

 :همچنین این بخش این گونه است که شما باید صدایتان را به وسیله کامپیوتر ضبط کنید.برخلاف آیلتس که برای اسپیکینگ یک نفر با شما صحبت می کند و از شما سوال می پرسد. .

تدریس حرفه ای ما و کتاب ها این کار را برای شما آسان می کند و راه همواری جلوی شما قرار می دهد.تا به خوبی در کوتاه ترین زمان از پس امتحان بر بیایید.  . بهترین معلم خصوصی CELPIP

 

آزمون سلپیپ یک آزمون زبان انگلیسی حرفه ای است که برای افرادی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند و یا پناهندگان و یا کسانی که قصد دارند شهروند کانادا شوند. طراحی و تدوین شده است.

.از خصوصیات آزمون سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

این است که توانایی داوطلبان را در تمامی زمینه ها مورد آزمایش و سنجش قرار می دهد و در چند روز از داوطلبان آزمون گرفته می شود .برای مثال ،مکاتبه و برقراری ارتباط با همکاران و مافوق در محل کار،تعامل با دوستان،متوجه شدن اخبار تلویزیونی،تفسیر و پاسخ به مطالب نوشته شده،از جمله مهارت هایی است که مورد سنجش قرار گرفته می شود

دو ورژن برای آزمون سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

وجود دارد که شامل :.آزمون سلپیپ جنرال و آزمون  جنرال (ال اس) می باشد.آزمون جنرال مهارت های لسنینگ ، ریدینگ ، رایتینگ و اسپیکینگ کاربردی را مورد ارزیابی قرار می دهد..

و توسط  بهترین معلم خصوصی CELPIP

،به عنوان یک گواهی ارزیابی حرفه ای زبان انگلیسی از داوطلب برای اقامت دایمی در کانادا تایید می شود .IRCC

بقیه ی سازمان هایی که آزمون سلپیپ جنرال را تایید می کنند شامل شورای املاک و مستغلات بریتیش کلمبیا و مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا می باشد.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

بهترین معلم خصوصی CELPIP

اما آزمون سلپیپ جنرال( ال  اس )،اسپیکینگ و لسنینگ کاربردی و حرفه ای مورد ارزیابی قرار می گیرد.و توسط

مورد تایید واقع می شوند و یک گواهی به داوطلبان می دهند به عنوان اینکه شخص داوطلب زبان انگلیسی را به صورت IRCC

حرفه ای بلد است و مدرک داوطلب برای اقامت در کانادا و یا شهروندی ،معتبر و مورد تایید است.

 

چگونه برای آزمون سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

 ثبت نام کنیم؟

-به صورت آنلاین۱.

۲-به وسیله ایمیل (فقط برای ثبت نام برای کانادا)

._یک فرم ثبت نام برای سلپیپ را دانلود کنید

_و پس از انجام این کار ثبت نام خود را به وسیله پست الکترونیکی خود ،نهایی کنید.

۳-می توانید شخصا به دفاتر مرکزی ثبت نام برای  آزمون سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

بروید که در ونکوور ،کلمبیا بریتیش و یا در دفتر پاراگن در تورنتو ثبت نام خود را انجام دهید.

.لطفا به یاد داشته باشید که محل مرکز آزمون های سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

هیچ در خواست ثبت نامی را پردازش نمی کند.

.تمامی ثبت نام ها از طریق دفتر سلپیپ آمادگی آزمون  سلپیپ آزمون CELPIP در تهران

پاراگن انجام می شود و از لیست مقررات و موارد بالا پیروی می کند.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین می کند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!