در این مقاله یک سیستم برنامه ریزی قدم به قدم , برای آمادگی کامل شما در آزمون PTE قرار داده ایم, که  شما را به سمت موفقیت و دستیابی به نمره ای دلخواه و ایده آل خود , هدایت و راهنمایی خواهد کرد.

 

قدم اول – برنامه ریزی برای مطالعه ی شخصی

تا به حال با یک استاد به طور خصوصی صحبت کرده اید تا نکات قوت و ضعف شما را درمهارت های لازمه ی آزمون شناسایی کرده و به شما بگوید لازم است تا بر روی کدام یک از قسمت های آزمون و در کدام مهارت به کار و تمرین بیشتری نیاز دارید؟ از چه زمانی باید تمرین آمادگی خود را شروع کنید؟ و یا چگونه باید تمرین کنید ؟

یک برنامه ریزی دقیق و اساسی با مشورت و راهنمایی یک استاد برای مطالعه, به شما در شروع تا پایان آمادگی قبل از آزمون, کمک خواهد کرد.

 

قدم دوم – یادگیری ساختن مهارت ها

نقاط قوت و ضعف خود در هر یک از مهارت های خواندن (Reading), نوشتاری (Writing), گوش کردن (Listening) و صحبت کردن (Speaking) شناسایی کنید, تا بدانید که کدام یک از مهارت های شما لازمه ی تمرین بیشتری است. ممکن است لازم باشد تا شما دانش لغات و واژه های خود را گسترش دهید و آن را کامل تر سازید, ساختار دستورزبان (گرامر) خود را تقویت کنید و یا بر روی تلفظات خود همچنین واضح و شمرده صحبت کردن خود بیشتر کار کنید.

 

قدم سوم –  یادگیری متود ( روش) ها , نکات و استراتژی های لازم

در کلاس هایی که به صورت آنلاین برگذار می شود و یا کلاس های خصوصی آزمون پی تی ای (PTE), توسط اساتیدی که خودشان این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشتند و قطعا اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند شرکت کنید. مطمئنأ آنها پاسخ تمامی سوالات شما را می دانند, به راحتی می توانند نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کرده و مشکالات شما را در مطالعه ی اشتباه رفع کنند و همچنین روش ها و استراتژی هایی که به شما در یادگیری بهتر و آمادگی بیشتر در آزمون کمک میکند را, به شما یاد خواهند داد.

 

قدم چهارم – تمرین کنید

درست است … شما باید تا جایی که می توانید تمرین کنید. زمانی که برای بهبود نقاط ضعف خود تمام تلاشتان را کردید و تمامی مهارت های خود را تقویت کردید و همچنین تمامی روش ها و متود های لازم و مربوطه ی آزمون را یاد گرفتید, دیگر چیزی برای  شما گیج کننده و دشوار نخواهد بود و شما لذت بیشتری از مطالعه ی خود خواهید برد.

 

قدم پنجم – انتقادات و پیشنهاد های ترجیحأ یک استاد ازروند و بهبود یادگیری شما

یک استاد به شما کمک میکند تا اشتباهات خود را در مهارت های مربوطه متوجه شوید و نحوه ی چگونگی رو به رو شدن با سوالات آزمون را بدانید. یک استاد ممکن است شما را به تمارین بیشتری وادار کند که قطعا هیچ ضرری برای شما ندارد و شما را در آمادگی بیشتر آزمون راهنمایی و کمک خواهد کرد.

ما در سرتاسر جهان و در اطراف خود مراکز و دروه های آموزشی زیادی داریم که شما می توانید با گذراندن دوره های آن از راهنمایی و مشاوره های این اساتید بهره مند شوید.

 

قدم ششم – آزمون های ماک به صورت آنلاین و یا حضوری

شما باید بدانید که آزمون دادن تحت شرایط و موقعیت اساسی و اصلی آن چگونه خواهد بود.  بنابراین می توانید این آزمون ها را به صورت آنلاین در وبسایت هایی که در اینترنت وجود دارد زیر نظر کارشناسان و اساتید آن انجام دهید که ممکن است شما را تحت فشار قرار دهند اما قطعا در آمادگی بهتر و بیشتر شما در آزمون مؤثر خواهند بود.

 

قدم هفتم – روز آزمون

اگر از تمامی این نکات و برنامه ریزی هایی که ما برای مطالعه ی آزمون شما جمع آوری کردیم پیروی کنید, قطعا در روز آزمون فراتر از آماده به جلسه ی آزمون خواهید رفت. همچنین شما اعتماد به نفس بیشتری در عملکرد خود خواهید داشت و این اعتماد به نفس قطعا نتیجه ی تلاش های شما برای آمادگی آزمون و تمرین های بسیار در بالا بردن سطح توانایی مهارت های شما بوده است.

Uncategorized

Pearsonpteptepte exampte studypte testpte تضمینیآزمون pte تضمینیآزمون pte جنرالآزمون pteچیستتدریس خصوصی pteتکنیک های pteراهنمای آزمون pteکلاس pte در تهرانکلاس خصوصی pteمدرس pteمدرس خوب pte

امکان ارسال نظر وجود ندارد!