آمادگی برای آزمون آیلتس با بهنام علیپوری

 

آمادگی برای آزمون آیلتس تهران اغلب زمانی آغاز میشود که شما متوجه میشوید باید برای گرفتن ویزا یا درخواست دانشگاه (بورسیه) خود به نمره ی مطلوبی در آزمون آیلتس تهران احتیاج دارید. بیشتر دانش آموزان (زبان آموزان) ماه ها به طور متناوب با نگران بودن درباره ی آزمون آیلتس تهران و آمادگی لازم در آیلتس تهران  میگذرانند. اما اگر کمی فکر کنیم متوجه میشویم که آمادگی ما برای آزمون آیلتس تهران از مدتها و سالها پیش که ما برای اولین بار شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردیم, شروع شده بوده. احساسه خوبی است که بدانیم به نوبه ی خود و در راه و روش خود, تا به اینجا خوب عمل کرده ایم.

هدف از آزمون آیلتس آیلتس تهران این است که سطح دقیق زبان انگلیسی خود را بدانیم. در بیانی بهتر, آمادگی آزمون آیلتس تهران  به معنی بهبود و تقویت زبان انگلیسی در آیلتس تهران  است. متاسفانه این موضوع به اندازه ی گفتنش آسان نیست. به همین دلیل در اینجا, برنامه ی  قدم  های اساسی و پیشرفته رادر  آیلتس تهران در اختیار شما گذاشتیم تا شما را در مسیر آماده سازی آزمون آیلتس تهران, کمک و راهنمایی کند.

 

قدم اول در  کلاس آیلتس تضمینی : این است که بدانیم کجا ایستاده ایم (موقعیت زبان انگلیسی ما)

اگه به طور دقیق سطع زبان انگلیسی کنونی (فعلی) خود را از لحاظ سطح (مقیاس) آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی نمیدانید, پس شما این را هم نمیدانید که چقدر از رسیدن به هدف در  کلاس آیلتس تضمینی خود نیز دور هستید. بنابراین اولین قدم در هر مرحله از آمادگی آزمون آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی باید ارزیابی سطح کنونی خودتان باشد. تستهای تمرین زیادی برای ارزیابی و دانستن سطح خود در زبان انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی نسبت به مقیاس آیلتس وجود دارد, اما ساده   ترین راه دانستن نمره ی فعلی شما در آزمون آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی است  EFSET Plusاست .

در  کلاس آیلتس تضمینی که نمره ای معادل آیلتس,EFSET در  کلاس آیلتس تضمینی یک آزمون دو ساعته است که به شما یک نمره ی EFSET Plusآزمون

برای خواندن و گوش دادن (شنیداری) در  کلاس آیلتس تضمینی است میدهد. این دوساعت در  کلاس آیلتس تضمینی, ساعاتی بسیار مفید است که میشود به خوبی از زمان در  کلاس آیلتس تضمینی استفاده کرد. مگر اینکه مهارتهای گفتاری و نوشتاری شما در در  کلاس آیلتس تضمینی سطوح کاملا متفاوتی قرار داشته باشد.

حالا شما میدانید که دقیقا در کجا در  کلاس آیلتس تضمینی ایستاده اید. (آگاهی دقیق از سطح زبان فعلی خود).

 

قدم دوم : تقویت زبان انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی

شما میدانستید که این مورد هم مطمئنآ یکی دیگر از قدمها است در  کلاس آیلتس تضمینی,درسته؟

سطح زبان انگلیسی خود را با استفاده از ابزار آنلاین در  کلاس آیلتس تضمینی,کتابها در  کلاس آیلتس تضمینی یا هر روشی که به انتخاب و سلیقه ی شما است در  کلاس آیلتس تضمینی بالا ببرید. همچنین شما میتوانید کلاس در  کلاس آیلتس تضمینی بگیرید و از اساتید آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی راهنمایی و کمک بگیرید. به طور کلی لازم است که شما از تمام جهات و جوانب زبان انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی خود مانند : خواندن , شنیداری , نوشتاری , و گفتاری کار کنید.

همچنین شما میتوانید از ابزار مطالعه ی ویژه ی آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی استفاده کنید, اما شما در این مرحله مجبور به این کار نیستید. درواقع هر نوع تکنیکی در  کلاس آیلتس تضمینی که شما در یادگیری زبان انگلیسی پیدا میکنید, میتواند در آمادگی آزمون آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی تاثیرگذار باشد. به طور مثال :

. درباره ی موضوع هایی که به آن علاقه دارید, مقاله و مطالب انگلیسی بخوانید. خودتان را مجبور به جستجوی کلماتی بکنید که متوجه ی آنها نشدید. خواندن روزنامه ها و مجلات نیز روش خوبی برای گسترش دایره ی لغات است.

.خواندن به شما در نوشتن کمک میکند, اما نوشتن را هم تمرین کنید. خودتان را محدود به یک شیوه یا سبک نگارش خاص نکنید. نگهداشتن یک دفترچه ی خاطرات به انگلیسی , نوشتن داستان های کوتاه , همچنین امتحان کردن دستهای خود در نوشتن های مقاله های کوتاه و غیره, تمرینهای خوبی برای تقویت کردن نوشتن است. کارهای خود را تصحیح کنید یا از شخصی که در این ضمینه توانایی دارد کمک بگیرید تا بتواند شما را در تصحیح کردن نوشته هایتان همراهی کند.

.فیلم های انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی تماشا کنید و یا به رادیوهای انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی زبان گوش بدهید.کوچکترین ذره ای از آن را که از دست دادید, دوباره و دوباره به عقب برگردانید تا زمانی که به طور کامل متوجه ی آن در  کلاس آیلتس تضمینی شوید.

.به اندازه ی کافی در  کلاس آیلتس تضمینی تمرین صحبت کردن با خودتان میتواند سخت باشد, اما اگر کمی تلاش کنید میتوانید یک شریک زبان آنلاین در  کلاس آیلتس تضمینی یا در شهر خودتان پیدا کنید و با او با زبان انگلیسی در  کلاس آیلتس تضمینی صحبت کنید. سعی کنید تا کمتر از مکالمات و جملات عمومی و عامیانه در  کلاس آیلتس تضمینی مانند: “سلام…حاتان چطور است ؟” استفاده کنید, خودتان را مجبور کنید تا در صحبت کردن بیشتر درباره ی موضوعات پیشروی کنید.

. دوره های آموزشی خوبی در  کلاس آیلتس تضمینی برای آمادگی در آزمون آیلتس به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری در کلاسهای در  کلاس آیلتس تضمینی , همچنین در مدرسه های نزدیک شما وجود دارد. اگر هزینه ی کافی برای سرمایه گذاری د در  کلاس آیلتس تضمینی ر این نوع دوره های آیلتس را دارید, این میتواند جهشی در تلاشهای شما باشد, تا شما را مستقیمآ به سومین قدم از این آمادگی در  کلاس آیلتس تضمینی جلو ببرد.

 

قدم سوم : یادگرفتن درباره ی فرم آزمون آیلتس با  معلم خصوصی آیلتس

تقویت سطح زبان انگلیسی برای گرفتن نمره ی ایده عال در آزمون آیلتس کلاس آیلتس تضمینی با  معلم خصوصی آیلتس کافی نیست. حتی یک انگلیسی زبان بومی هم اگر تست آیلتس را با  معلم خصوصی آیلتس مطالعه نکرده باشد نمیتواند نمره ی خوب و مطلوبی در آزمون آیلتس به دست آورد. شما باید نحوه ی چگونه نمره به دست آوردن در کلاس آیلتس تضمینی و تست را با  معلم خصوصی آیلتس بدانید و با آن آشنایی داشته باشید, به طور مثال چه مقدار طول برای هریک از اعلانها و یا کاراکترها در متن مورد نیاز است و یا چه وقتی نکات حذف یا اضافه میشوند.

موردهای اساسی ای در  کلاس آیلتس تضمینی مانند این موارد میتواند با  معلم خصوصی آیلتس وجود داشته باشد :

. آیا میتوانم وقتی جواب سوالی را در  کلاس آیلتس تضمینی نمیدانم حدسی جواب آن را بدهم, یا سوال را رد کنم ؟

. در قسمت یا بخش شنیداری آزمون در  کلاس آیلتس تضمینی , چند بار میتوانم به صداهای ضبط شده گوش دهم؟

. چه میشود اگر در  کلاس آیلتس تضمینی آزمونگر نتواند دست خط من را بخواند ؟

 

در مقابل قدم دوم در  کلاس آیلتس تضمینی که تمامآ درباره ی تقویت کردن مهارت زبان انگلیسی بود, این قدم درباره ی استفاده کردن از همان مهارتها در  کلاس آیلتس تضمینی برای گرفتن بهترین نمره ی ممکن در روز آزمون در  کلاس آیلتس تضمینی است.

وبسایت ها و کتابهایی برای آمادگی آزمون آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی وجود دارد که به شما در درک و مفهوم ساختاری بهتر و بیشتر در  کلاس آیلتس تضمینی آزمون کمک میکند. با نگاهی دقیق به سایت رسمی آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی شروع کنید.

هدف شما در این قدم این است که به جلسه ی آزمون آیلتس در  کلاس آیلتس تضمینی بروید که اینبار با نحوه ی سوالهایی که از شما پرسیده میشود آشنایی کامل دارید, یا اینکه چگونه نمره خواهند گرفت و استراتژی های شما برای بهینه سازی نمره ی خود در  کلاس آیلتس تضمینی چیست.

 

قدم چهارم : خودتان را دوباره در  آیلتس تهران امتحان کنید

 

زمانی که میتوانید بگویید که سطح انگلیسی خود را در  آیلتس تهران بالا برده اید و تقویت کردید و اکنون با نحوه ی آزمون آیلتس در  آیلتس تهران کاملا آشنایی دارید, قدم دیگری پیش روی شما وجود ندارد جز اینکه در آزمو در  آیلتس تهران ن ثبت نام کرده و خودتان را برای روز نهایی آزمون در  آیلتس تهران آماده کنید. خودتان را دوباره امتحان کنید. اگه شما آزمون

در  آیلتس تهران در قدم اول دادید, برای بار دوم این تست را دوباره از خودتان بگیرید تا ببینید روند پیشرفت شما در  آیلتس تهران چگونه بوده.EFSET Plus

اگر میتوانید تست های تمرینی آزمون گفتاری در  آیلتس تهران و یا نوشتاری آیلتس را در  آیلتس تهران انجام بدهید. این قدم آخر را به هیچ وجهه فراموش نکنید. این تنها راهی است در  آیلتس تهران که شما متوجهه میشوید برای هزینه کردن در آزمون رسمی و نهایی آیلتس در  آیلتس تهران چقدر آماده هستید. زیرا وقتی شما آمادگی لازم را برای نمره ای که به آن احتیاج دارید در  آیلتس تهران, نداشته باشید, هیچ دلیلی ندارد که در آزمون آیلتس در  آیلتس تهران ثبت نام کنید.

با این برنامه ی چهار قدم تا آمادگی آیلتس در  آیلتس تهران, شما میتوانید با اعتماد به نفس به جلسه ی آزمون در  آیلتس تهران بروید. با اینکه با این کار خودتان را به چالش میکشید, شما آماده ی به دست آوردن نمره ی مورد نیازتان در  آیلتس تهران خواهید بود. هنگامی که شما نمره ی آیلتس خود را در  آیلتس تهران به دست آوردید,زمانی است که شما متوجه میشوید تلاشهای شما برای آمادگی در آزمون آیلتس در  آیلتس تهران نتیجه داده است.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

ieltsielts examielts iranielts tehranielts testielts مرکز تهرانآزمون آیلتس در تهرانآزمون ماک آیلتسآموزش آیلتس غرب تهرانآموزشگاه آیلتس در تهرانآموزشگاه آیلتس غرب تهرانآموزشگاه زبان آیلتس شرق تهرانآموزشگاه زبان آیلتس غرب تهرانآیلتس ۶.۵آیلتس 7آیلتس 8آیلتس 9آیلتس ایرانآیلتس تخصصی تهرانآیلتس تضمینی تهرانآیلتس تضمینی غرب تهرانآیلتس تهرانآیلتس تهران آموزشگاه زبانآیلتس تهران پونکآیلتس تهران تاریخ ازمونآیلتس تهران تلفنآیلتس تهران خوبآیلتس تهران خوبهآیلتس تهران در کرجآیلتس تهران شریعتیآیلتس تهران شماره تلفنآیلتس تهران شهرک غربآیلتس تهران فرمانیهآیلتس تهران کجاست؟آیلتس تهران کرجآیلتس تهران ماکآیلتس تهران ونکآیلتس جنوب تهرانآیلتس خصوصی تهرانآیلتس در تهرانآیلتس در غرب تهرانآیلتس زبان تهرانآیلتس سیدخندانآیلتس غرب تهرانآیلتس فشرده تضمینیآیلتس مرکز تهرانازمون ایلتس تهرانازمون ماک ایلتساستاد ایلتس تهرانامتحان ايلتس تهراناموزشگاه ایلتس تهرانایلتس تهرانایلتس تهرانپارسبهترين كلاس ايلتس در تهرانبهترین آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در شرق تهرانبهترین کلاس آیلتس در غرب تهرانبهترین کلاس خصوصی آیلتسبهترین کلاس های آیلتس تهرانبهترین مدرس آیلتس تهرانپروشات ایلتس تهرانتهران آیلتس کلاسخانه آيلتس تهرانخانه آیلتسخانه آیلتس تهراندوره ایلتس دانشگاه تهراندوره فشرده آيلتس شرق تهرانزبان آیلتس شرق تهرانسایت آیلتس تهرانشماره آیلتس تهرانعکس آیلتس تهرانقیمت کلاس آیلتس در تهرانكلاس ielts تهرانكلاس آيلتس تهرانكلاس آيلتس دانشگاه تهرانكلاس ايلتس در تهرانکانون آیلتس تهرانکلاس ielts تهرانکلاس ielts در تهرانکلاس آمادگی آیلتس دانشگاه تهرانکلاس آیلتس تضمینی در تهرانکلاس آیلتس تهرانکلاس آیلتس تهرانپارسکلاس آیلتس خوب تهرانکلاس آیلتس خوب در تهرانکلاس آیلتس خوب در غرب تهرانکلاس آیلتس دانشگاه تهرانکلاس آیلتس در شرق تهرانکلاس آیلتس شرق تهرانکلاس آیلتس غرب تهرانکلاس آیلتس فشرده تهرانکلاس آیلتس فشرده در تهرانکلاس اموزش آیلتس در تهرانکلاس ایلتس در تهرانکلاس ایلتس در غرب تهرانکلاس خصوصی آیلتس تهرانکلاس خصوصی آیلتس در تهرانکلاس خصوصی آیلتس در شرق تهرانکلاس خصوصی آیلتس در غرب تهرانکلاس خصوصی آیلتس غرب تهرانکلاس زبان آیلتس تهرانکلاس زبان آیلتس در تهرانکلاس زبان آیلتس در غرب تهرانکلاس زبان آیلتس غرب تهرانکلاس های آمادگی آیلتس تهرانکلاس های آیلتس دانشگاه تهرانکلاس های آیلتس در تهرانکلاس های آیلتس در غرب تهرانکلاس های ایلتس تهرانکلاسهای آیلتس تهرانکلاسهای آیلتس در تهرانکلاسهای آیلتس غرب تهرانمدرسه آیلتس تهرانمراکز آیلتس تهرانمراکز آیلتس در تهرانمراکز آیلتس غرب تهرانمركز آيلتس تهرانمرکز آیلتس تهران خوب است؟مرکز آیلتس تهران در کرجمرکز تخصصی آیلتس غرب تهرانموسسات ایلتس تهرانموسسه آيلتس تهرانموسسه آیلتس خوب تهراننتیجه آیلتس تهرانهزینه آیلتس تهرانهزینه کلاس آیلتس تهرانهزینه کلاس ایلتس در تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!