۱۰نکته مهم برای افزایش نمره ریدینگ در آزمون آیلتس بخش دوم

۶- توجه به کلمات کلیدی در متن ریدینگ آیلتس.

هر سوال یک کلمه کلیدی دارد که به شما برای پیدا کردن اطلاعات و جواب درست کمک می کند.شما باید کلمات کلیدی را کشف کنید و از آن ها به درستی استفاده کنید.در واقع کلمات کلیدی به عنوان شاه کلید عمل می کنند پس باید آن ها را درست انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش نمره ریدینگ آزمون آیلتس پیدا کردن سریع کلمات کلیدی است.

نکته؛بعضی از کلمات کلیدی واضح  هستند مثل؛نام افراد و دانشمندان,تاریخ ها,مکان ها,و….(پیدا کردن کلمات کلیدی دقت بیشتری می خواهد.)

۷-قسمت گرامر در متن ریدینگ آزمون آیلتس؛

آگاهی کامل از دستور العمل ها و قواعد در گرامر به شما کمک می کند تا جواب درست را پیدا کنید.خیلی از داوطلبان این سوال را می پرسند که چرا بضی از جواب ها درست و بعضی نادرست است دلیل آن مربوط به گرامر جملات است.

نکته؛در سوالات مخصوص گرامر دانستن تمام نکات گرامری باعث پیدا کردن سریع پاسخ می شود.مثلا ابتدا بفهمید در جای خالی اسم لازم دارید یا فعل ,یا اگر فعل لازم دارید گذشته است ,آینده یا ….

۸-بطور منظم انواع سوالات ریدینگ را تمرین کنید.

یکی از کارهای اساسی و مهم برای افزایش نمره ریدینگ آیلتس ,تمرین کردن مستمر و مداوم است .جالب است بدانید مهارت ریدینگ آیلتس از سایر مهارت ها دیرتر تقویت می شود و بهترین راه برای بهبود و غلبه بر آن تمرین منظم و مستمر بر روی انواع سوالات می باشد.اگر قصد دارید نمره ریدینگ در آزمون آیلتس را بالا ببرید این تمرینات را جدی بگیرید.

۹-به متن های سخت ریدینگ آیلتس عادت کنید.

اگر زمان کافی دارید قبل از آزمون مهارت های خواندن خود را بهبود ببخشید و با متن های سخت با موضوعات مختلف آشنا شوید.انواع خبرها و مجلات را بخوانید.

۱۰-کتاب آیلتس کمبریج.

توصیه ما به شما این است که مجموعه کتاب های آیلتس کمبریج را ۲تا ۳ بار تمرین کنید و با انواع مدل هایی که در این کتاب برای بخش ریدینگ دارد آشنا شوید .تسلط بر این کتاب قطعا باعث افزایش نمره شما در ریدینگ می شود .

بطور کلی به شما پیشنهاد مسی شود تا در موسساتی که آیلتس را به طور تخصصی آموزش می دهند شرکت کنید تا تمام نکات و جزئیات را از اساتید بپرسید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آیلتس IELTS تضمینی ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) (آیلتس IELTS تضمینی ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آزمون آیلتس IELTS در ایران ) ( آزمون آیلتس IELTS ) ( منابع آزمون آیلتس IELTS ) ( کلاس آیلتس IELTS ) ( آموزش آیلتس IELTS ) ( دوره فشرده آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS در تهران ) ( کلاس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS )  ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!