Reading آزمون سلپیپ بخش دوم CELPIP

بخش دوم آزمون سلپیپ  : خواندن برای ترسیم و یا متصل کردن آزمون سلپیپ  (یک متن برای خواندن و یک نمودار)

یک نامه آزمون سلپیپ  را بخوانید, که به نمودار اشاره شده است و سپس بهترین گزینه پاسخ را انتخاب کنید.

در بخش دوم آزمون خواندن منابع سلپیپ, شما یک ایمیل به همراه یک نمودار و یک سری اطلاعات کوتاه میخوانید. محتوای ایمیل میتواند کاری (مانند یک درخواست کاری) و یا شخصی (مانند لیستی از آپارتمان هایی برای اجاره) باشد. برای پر کردن این پنج جای خالی, لازم است تا شما اطلاعات داده شده در نمودارمنابع سلپیپ را درک کرده و آن را به پیام ایمل مورد نظر مرتبط سازید. اغلب این دیاگرام ها نمودارهایی هستند که ترکیباتی از تصاویر و متن هستند. اینکه منابع سلپیپ شما بتوانید با خواندن مجموعه متن هایی برای بهبود و تقویت خواندن نمودارها تمرین کنید اهمیت بسیار زیادی دارد و میتواند در مهارت خواندن نموداری شما موثر باشد.

این بخش از خواندن آزمون سلپیپ  دارای ۸ سوال میباشد و ۹ دقیقه زمان به آن اختصاص منابع سلپیپ داده شده است.

نکات راهنمایی آزمون سلپیپ  :

  • نامه آزمون سلپیپ  را بخوانید و مشخص کنید که نویسنده چه کسی و دریافت کننده ی آن چه کسی است, چگونه یکدیگر را میشناسند و نامه چه موضوعی را توصیف میکند.

 

  • نگاهی اجمالی به دیاگرام بندازید تا درکی کلی از اطلاعات کوتاه آن در ذهن خود نگهدارید. توجه زیادی به چگونگی سازمان دهی (نظم دهی) آن و چگونگی پیدا کردن اطلاعات ویژه (مانند تعداد اتاق خواب های یک خانه و یا قیمت آن) دهید.

 

  • به گزینه های آزمون سلپیپ داده شده نگاه کنید و مطمئن شوید که میدانید برای پر کردن جای خالی دقیقا به چه کلمه ای احتیاج دارید.

 

  • گزینه های انتخابی را در ذهن خود بسپارید و دوباره دیاگرام منابع سلپیپ (اطلاعات مختصر و یا نمودار) را برای پیدا کردن و شناسایی اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

نکات مطالعه آزمون سلپیپ :

تا جایی که میتوانید دیاگرام آزمون سلپیپ را نمرین کنید. یک سری دیاگرام از منابع سلپیپ روزنامه ها, مجلات, و منابع دیگر جمع آوری کنید. روزانه یک دیاگرام جدید حداقل تا مدت دو هفته مطالعه کنید. نگاه کنید که برای هر یک از دیاگرام ها, چه اطلاعاتی آزمون سلپیپ ارائه و سازمان دهی شده است. خودتان را با پرسیدن سوالاتی از نمونه دیاگرام ها امتحان کنید تا ببینید چقدر سریع میتوانید پاسخ مورد نظر را پیدا کنید. در پایان هفته ی دوم, منابع سلپیپ به تمامی دیاگرام هایی که تمرین کرده بودید با هم نگاه کنید. آیا در تمامی آنها از یک زبان رایج استفاده شده است؟ آزمون سلپیپ آیا کلمات رایج و مشابهی در دیاگرام ها وجود دارد؟ و یا عبارت و اصطلاحی خاصی وجود داشته بودند, که در بیشتر آن دیاگرام هایی که مطالعه کرده اید, تکرار شده باشند؟ آیا مشخصه های تکرار شده ای وجود دارد که به شما در موقعیت آزمون اصلی کمک کند؟ هر چیزی را که تا به حال یاد گرفتید و ممکن است در منابع سلپیپ آزمون شما را بیشتر راهنمایی و کمک کند را مرور کنید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر و بهترین اساتید CELPIP در تهران( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP ) ( سلپیپ CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی ) (سلپیپ CELPIP در تهران ) (سلپیپ CELPIP تضمینی ) (سلپیپ CELPIP در تهران ) ( آزمون سلپیپ CELPIP در ایران  ) ( آزمون سلپیپ CELPIP ) ( منابع آزمون سلپیپ CELPIP ) ( کلاس سلپیپ CELPIP ) ( آموزش سلپیپ CELPIP ) ( دوره فشرده سلپیپ CELPIP) ( تضمینی  سلپیپ CELPIP) (سلپیپ CELPIP تضمینی در تهران ) ( کلاس خصوصی سلپیپ CELPIP ) ( تدریس خصوصی سلپیپ CELPIP )  ( تدریس خصوصی سلپیپ CELPIP  تضمینی ) (خانه سلپیپ ) (celpiphouse ) (celpiptest)    (مرکز آزمون سلپیپ) ( آزمون آزمایشی  سلپیپ ) (مرکز آزمون سلپیپ) (خانه سلپیپ تهران ) (مرکز آزمون سلپیپ تهران)  (آزمون آزمایشی سلپیپ در تهران)     موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!