راهکارهایی برای موفقیتدرCELPIP

در ادامه به ۱۰ راهبرد مفید آماده شدن برای آزمون  CELPIP  در تهران میپردازیم:

 • استفاده از کامپیوتر را برای آزمون CELPIP  در تهران  تمرین کنید.تمام مراحل این ازمون توسط کامپیوتر انجام میشود، بنابراین استفاده از موس و کیبورد را در خانه تمرین کنید.
 • به یاد داشته باشید که CELPIP یک آزمون برای سنجش مهارت های عمومی انگلیسی است.CELPIP توانایی شما برای استفاده از زبان انگلیسی را برای نیازهای روزمره ارزیابی می کند.این آزمون زبان کسب و کار یا زبان آکادمیک تخصصی شما رامورد سنجش قرار نمیدهد.یکی از بهترین راه های آماده سازی برای آزمون  CELPIP  در تهران  ،تمرین زبان انگلیسی در زندگی روتین و کارهای روزمره تان است.
 • از طیف گسترده ای از واژگان و ساختارهای دستوری استفاده کنید.سعی کنید در نوشتن ویا صحبت کردن از طیف وسیعی از واژگان استفاده کنید. از استفاده ی مکرر از کلمات مشابه بپرهیزید.شما نیازی به حفظ کردن فرهنگ لغت ندارید- کافی استدر کلمات معمولی روزمره کمی تنوع ایجاد کنید.استفاده از ساختارهای دستوری متنوع و عباراتی که در طول و پیچیدگی متفاوت اند برای آزمون CELPIP  در تهران  ، حائز اهمیت است.
 • زمان رامدیریت کنید.در تمام طول ازمون یک تایمر روی صفحه نمایش خواهید دید که به شما می گوید که چقدر از زمان شما سپری شده و چه مقدار باقی مانده است.توجه به این تایمر می تواند به شما کمک کند تا سرعت خود را برای هر بخش تنظیم کنید.
 • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

 

 • کار خود را بررسی کنید.اگر در هنگام تکمیل بخشهای مختلف آزمون برای آزمون CELPIP  در تهران    زمان اضافه داشتید پاسخ هایتان را بازخوانی کنید و در صورت لزوم انها را تصحیح کنید.به ویژه، سعی کنید چندین بار به بررسی   writingخود بپردازید،و اطمینان حاصل کنید کهدر انتقال مفاهیم دچار خطا نشده اید.
 • شمرده و واضح صحبت کنید .در میکروفون به وضوح صحبت کنید، میکروفون در عین نزدیکی به لب های شما نباید به انها بچسبد.طبیعی است اگرهنگام عصبانیت، به سرعت صحبت کنید،در این صورت سعی کنید ارام باشید و اهسته تر برای آزمون CELPIP  در تهران  صحبت کنید.
 • در مورد لهجه خود نگران نباشید.تا جایی که لهجه ی شما مانع از مفهوم بودن صحبت هایتان نشود نمره ای از شما کسر نخواهد شد.لذا،به جای تمرکز روی لهجه براستفاده ی صحیح از گرامر، و واژگان جدید و متنوع برای آزمون  CELPIP  در تهران    تمرکز کنید.
 • یادداشت برداریکنیددر حین انجام آزمون، یک کاغذ و قلم برای نت برداری کنار دست خود داشته باشید.شما می توانید از این یادداشت ها در هر مرحله از آزمون استفاده کنید.همچنین توصیه می شود نکات کلیدی و جزئیات خاص را در طی آزمون listening برای آزمون CELPIP  در تهران    یادداشت کنید.
 • بر دانش خود تمرکز کنید.ممکن است در برخی قسمت ها  با جملات پیچیده  یا لغات مشکل مواجه شوید.در این موارد ارامش خود را حفظ کنید.سعی کنید با تمرکز بر روی بخش هایی که موفق به درک انها شده اید به معنی قسمت های نامفهوم پی ببرید.بیشتر اوقات با استفاده از مفهوم کلی متن به معنی این کلمات برای آزمون  CELPIP  در تهران  دست پیدا میکنید.
 • از انواع تکنیک های خوانش متن استفاده کنید.متن را به صورت کلمه به کلمه نخوانید؛در عوض، از استراتژیهای خواندن مانند skimming و scanning استفاده کنید.این تکنیک ها به شما کمک میکنند تا برای سوالات ساده تر زمان کمتری صرف کنید و بیشتر وقت خود را به سوالات سخت اختصاص برای آزمون  CELPIP  در تهران    دهید.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,