بهبود نمره ی Speaking در آزمون  PTE  در تهران   بخش دوم

 

تمرین مهارت speaking آزمون  PTE  در تهران    

 1. ۱

به یک گروه تمرین زبان انگلیسی بپیوندید.این گروه ها باعث ارتباط شما با دیگر زبان اموزان و همچنین افراد انگلیسی زبان میشوند.موسسات زبان، دانشگاه هاو یا سایت های آنلاین میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

 1. ۲

در صورت امکان با یک  فرد انگلیسی زبان تعامل برقرار کنید. اگر چنین فردی را نمی شناسید،سعی کنید از طریق سایت ها یا موسسات زبان دوستی به منظور تبادلات زبان آزمون  PTE  در تهران     بیابید .شما میتوانید به وسیله ی تلفن یا اسکایپ با انها ارتباط بگیرید.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

 

 • وب سایت هایی مانند conversation exchangeیا Go speakبه شما اجازه می دهند تا به صورت رایگان با دیگر افراد ملاقات کنید و به زبان انگلیسی صحبت کنید.
 • اگر به بازی های ویدئویی آنلاین علاقه مندید، زبان آزمون PTE  در تهران     بازی را روی انگلیسی تنظیم کنید وگزینه ی چت صوتی را روشن کنیدتا با زبان  و لحن انگلیسی بیشتر اشنا شوید.
 • برای تمرین سوال کوتاه پاسخی که در امتحان مطرح می شود،از دوست خود بخواهید سوالاتی را برای شما مطرح کند.سعی کنید بدون مکث یا تردید به سؤالات پاسخ دهید.
 • ۳

 رسانه ها و مطبوعات انگلیسی زبان را دنبال کنید. این کاردر فراگیری لحن و ریتم صحبت کردن یک فرد انگلیسی زبان بسیار موثر خواهد بود. روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه را به رسانه های انگلیسی اختصاص دهید. سعی کنید جملاتی را که می شنوید تکرار کنید تا الگوی جملات و عبارات آزمون  PTE  در تهران     را خوب به خاطر بسپارید. [۶]

 • تماشای فیلم،سریال, برنامه های تلویزیونی و برنامه های خبری آزمون PTE  در تهران     را فراموش نکنید.اگر روزانه زمان زیادی را در حال رانندگی،یا کار در منزل هستید، به پادکست ها یا نمایش های رادیویی گوش دهید.
 • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

 • به منظور تمرین بخش “ارائه ی مجدد” به تماشای اخبار بنشینید.بعد از اتمام انسعی کنید طی مدت ۴۰ ثانیه خلاصه ای از اخبار را با صدای بلند برای خود بیان کنید.
 • از سایت های پر ویدئو، مانند YouTube یاDailyMotionبه منظور تماشای رایگان فیلم های انگلیسی استفاده کنید.
 • وقت خود را به تلاش برای تقلید لهجه ی افراد هدر ندهید.در آزمون  PTE  در تهران   PTEامتیازی برای لهجه محسوب نمی شود.
 • ۴

متون انگلیسی را با صدای بلند بخوانید. مقالات خبری، داستان های کوتاه، بروشورها یا کتاب های درسی را با صدای بلند برای خود مرور کنید.اطمینان حاصل کنید که هر کلمه را با صدای بلند و واضح تلفظ می کنید. این تمرین شما را برای بخش خوانش با صدای بلند در امتحان آزمون  PTE  در تهران     آماده خواهد کرد. [۷]

 • اگر وقت زیادی برای مطالعه آزمون PTE  در تهران     در طول روز ندارید،این کار را به بازه های ۵ دقیقه ای کوتاه تقسیم کنید.شما می توانید این کار را در طول حمام کردن و یا خوردن ناهار، در خلال چک کردن ایمیل ها، و یا حتی در حال پخت و پز انجام دهید.
 • برای تمرین بخش “توصیف تصویر” درامتحان، آزمون PTE  در تهران   می توانید تصویری از یک وب سایت تهیه کنید وبا صدای بلند، ان را توصیف کنید. تصویر نمایانگر چه چیزی است؟جزئیات مهم در تصویر کدامند؟

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

 • ۵

برای بررسی خودتان صدای خود را در حین صحبت کردن ضبط کنید.برای این کار میتوانید از تلفن، رایانه یا ضبط صوت دستی استفاده کنید. موضوعی را که هیچ سر رشته ای از ان ندارید انتخاب کنید و به مدت یک دقیقه در حالی که صدای خود را ضبط می کنید درباره ی ان صحبت کنید.بعد از اتمام یک دقیقه ان را برای خودتان پخش کنید.

 • تعداد کلمات زائد و حشوی را که مورداستفاده آزمون PTE  در تهران   قرار می دهید حساب کنید.این کلمات عبارتند از:um and you know what، ah، like,totally.چنانچه تعداد این کلمات در صحبت های شما زیاد به کار برده میشوند دوباره شروع به صحبت درباره ی همان موضوع کنید و این بار به طور آگاهانه از ذکر این کلمات بپرهیزید.
 • تمرین صحبت کردن راجع به موضوعی آزمون PTE  در تهران   در ان سر رشته ای نداریدبسیار حائز اهمیت است زیرا  مطرح شدن سوالات تصادفی در امتحان بسیار محتمل است.این تمرین را حتما با چندین مضمون مختلف تکرار کنید.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!