بهترین معلم خصوصی آیلتس

بهترین معلم خصوصی آیلتس کیست؟ این روزها متقاضیان ایلتس به دنبال کسب نمره بالا از این آزمون هستند. آنها تمایل دارند بهترین معلم خصوصی آیلتس را انتخاب کنند تا در آزمون موفق شوند. در ادامه چند ویژگی عمده یک معلم IELTS خوب را برای شما توضیح می‌دهم.

بهترین معلم خصوصی آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟

واقعا بهترین معلم خصوصی آیلتس چه ویژگی ‌هایی دارد؟ اکثر زبان آموزان، خوب یا بد بودن استاد آیلتس خود را بر اساس شخصیت یا روش یادگیری زبان ارزیابی می کنند. مهمترین خصوصیت یک مدرس آیلتس خوب، برقراری تعادل از نظر زمان برای صحبت کردن و زمان گوش کردن است. در واقع، زبان آموز باید فرصت تمرین کردن و صحبت کردن نیز داشته باشد ضمنا بتواند از مهارت‌های نوشتن، خواندن و گوش کردن هم بهره‌مند شود.

شناخت نقاط ضعف و قوت زبان آموز

شناخت نقاط قوت و ضعف زبان آموز یکی از نکاتی است که یک معلم خصوصی آیلتس بدان توجه می‌کند. یک معلم خصوصی خوب کمک می‌کند شما نقاط ضعف و قوت خود را درک کنید و شما را تشویق می‌کند تا در خلال همه‌ی مشکلات به یادگیری ادامه دهید. تقریبا همه زبان آموزان احساس می‌کنند در دو بخش آیلتس ضعیف‌تر از بخش‌های دیگر هستند. وظیفه استاد خصوصی آیلتس این است که آنها را کشف و سپس برای بهبود آنها برنامه‌ریزی کند.

توجه به ویژگی‌های شخصیتی زبان آموز و ایجاد انگیزه

توجه به ویژگی‌های شخصیتی زبان آموز و ایجاد انگیزه یکی دیگر از فعالیتهای یک معلم خصوصی ایلتس در کلاس است. مدرس کسی است که هم ذهن و هم قلب زبان آموز، به شکل برابر در طول آموزش کنترل می‌کند. زبان آموز در طول دوره ممکن است بارها و بارها ناامید، سرخورده و از ادامه مسیر پشیمان شود. استرس و فشار ielts به خودی خود هم کم نیست. فقط یک مدرس با تجربه می تواند با ایجاد انگیزه و امید با استفاده از تجربه خود با آرامش و اطمینان ناشی از واقع بینی در کنار زبان آموز باقی مانده و به او برای ادامه مسیر یادگیری یاری رساند.

انتخاب متد آموزشی متناسب با نیاز زبان آموز

انتخاب متد آموزشی متناسب با نیاز زبان آموز یکی دیگر از وظایف یک معلم آیلتس است. در مورد بکار بردن متدولوژی استاد آیلتس باید کاملا صادق باشد. گاهی یک روش استاندارد و کاربردی که امتحانش را سالها پس داده است در مورد یک زبان آموز خاص ممکن است جواب ندهد یا ممکن است از حوصله، توان یا وقت زبان آموز خارج باشد. یک مدرس کارکشته بدون تعصب، مقاومت، بحث و مجادله که اصولا سبب دلسردی و بی انگیزگی زبان آموز می‌شود، با سرعت عمل با استفاده از نبوغ و تجربه خود روش دیگری به کار گیرد. و حتما زبان آموز را دلیل این تغییر مطلع کند تا سبب هیچ نگرانی و عدم اعتماد زبان آموز نشود. متقاعد کردن زبان آموز برای تغییر متد آموزشی با توجه به نیاز او، هنر یک مدرس حرفه ای است.

امتحان گرفتن از زبان آموز

معلم با تجربه IELTS باید با گرفتن امتحان‌های دوره‌ای به زبان آموز اعتماد و اطمینان کافی از روند پیشرفتش دهد. نباید فراموش کرد که اصولا این زبان آموزان فشار زمانی زیادی دارند. با گرفتن امتحان‌های دوره‌ای ( هر ۵ جلسه یا ۱۰ جلسه یک بار بر اساس نیاز زبان آموز ) احساس آرامش کافی و اطمینان نسبی از قبولی در امتحان و درست بودن مسیر یادگیری به زبان آموزان می‌دهد.  در این بین، مدرس مربوطه هم متوجه می‌شود که با این روش به نتیجه می‌رسند یا باید به سرعت متد یا مواد آموزشی جدیدی اضافه یا به حذف قبلی‌ها بپردازند.

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در sir ielts

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در sir ielts با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش sir ielts است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!