دوره های فشرده آمادگی آیلتس

همه چیزدرباره ی ثبت نام آیلتس

ثبت نام دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس  آیلتس اغلب نسبت به بقیه ی جنبه های آماده سازی ازمونمورد بی توجهی قرار میگیرد، اما تمهیدات لازم برای این امر بسیار مهم است.

 

 وب سایت های ثبت نام

وب سایت های مختلفی برای ثبت نام  دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس IELTS وجود دارد.همینطور در بسیاری از کشورهاوب سایت های منطقه ای این امر را امکان پذیر میسازند.دلیل تعدد این وب سایت ها این است که بسیاری از سازمان های مختلف در سراسر جهان آزمون آیلتس را برگزار می کنند و هر سازمان دارای خدمات ثبت نام و رزرو مخصوص خود است. بنابراین دانشجویانی که برای آیلتس ثبت نام می کنند قطعا باید مقایسه ی قیمت ها را در نظر داشته باشند. دانشجویانی که مایل به بررسی گزینه های مختلف آیلتس خود هستند باید به وب سایت مرکزی آیلتس مراجعه کنندتااطلاعاتی از مراکز و هزینه های امتحان کسب کنند. برای ثبت نام برای امتحان استفاده کنید.

نکته مهم: اگر چه بسیاری از سازمان های مختلف کمک ممکن است نماینده ی برگزاری ازمون باشند،امادر تمام این مراکز محتوا، فرمت و سطح دشواری امتحان یکسان است.IELTSفارغ از نماینده یا میزبان برگزاری ان در تمام حوزه ها یکسان است.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS  در تهران ) ( آیلتس IELTS  تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس IELTS  تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

ثبت نام و زمان آزمون  دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس

 

Sirielts  یک منبع خوب برای ثبت نام و انتخاب تاریخ ازمون است.

این سایت بر روی سوالات مربوط به زمان بندی ازمون متمرکز است – سوالاتی از زبان آموزان در مورد چگونگی انتخاب بهترین تاریخ آزمون. با این حال،چنانچه متقاضیان سوال خاصی در مورد ثبت نام آیلتس داشته باشند،وب سایت IELTS customer serviceیکی از بهترین منابعی است که میتوانند به ان مراجعه کنند. (یکی از مهمترین مسائلی که متقاضیان باید بدانند این است که آنها می توانند ازمون speaking را همراه با امتحان کتبی خود و یا به صورت جداگانه ثبت نام کنند.البته قوانین مربوط به مرکز مختلفکمی متفاوت است.)

 

انصراف از دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس  ازمون

امکان کنسل کردن ازمون برای متقاضیان وجود دارد.بسته به شرایط و زمان این کار داوطلبین میتوانند مشمول بازپرداخت کامل، بازپرداخت جزئی و یا عدم استرداد مبلغ شوند. جزئیات کامل را می توانید در IELTS exam cancellation blog post دریافت کنید.

 

تغییر تاریخ ازمون دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس

 

داوطلبین میتوانند به جای لغو ازمون تاریخ ان را تعویض کنند و هیچگونه محدودیت یا شرایط خاصی برای این تغییر زمانبندی وجود ندارد. هنگام لغو کردن،میتوانید به IELTS booking website مراجعه و بر اساس یک تاریخ جدید برنامه ریزی کنید. در نظر داشته باشید که چون فرایند لغو و رزرو مجدد فرآیندهای کاملا جداگانه ای است، داوطلبین می توانند ابتداتاریخ جدید را رزرو و بعد امتحان خود را لغو کنند.

 

شرکت کردن مجدد درIELTS دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس

 

هیچ محدودیتی برای تعداد دفعات شرکت درIELTS وجود ندارد. همچنین این ازمون دارای دوره انتظار برای شرکت مجدد نیست. در حقیقت، یک داوطلب می تواند IELTS را فقط یک یا دو روز پس از شرکت در ان مجددا ثبت نام کند. آنکه اولین بار آن را گرفت، بازگرداند.

 

روز ازمون دوره های آمادگی و فشرده  آیلتس

 

قطعا کسب اطلاع از قوانین مرکز آزمون و سایر نکات مربوط به روز آزمون بسیار حائز اهمیت است.مطالبی که داوطلبین باید در این باره بدانند بسیار زیاد است،به همین دلیل سایت magoosh این اطلاعات را تحت عنوان بلاگ زیر در اختیار زبان اموزان قرار میدهد: Test day timetable and list of tips for test day

علاوه بر این باMagoosh میتوانید به اطلاعات جامعی درباره ی روز ازمون دست یابید:

۱.IELTS essentials:what to expect on test day

۲.IELTS.org:quick tips for IELTS test day

۳.IDP IELTS:what to expect on test day

دریافت و ارسال نمرات

چگونه می توانید نمرات ایلتس را دریافت و ان را به موسسات مربوط ارسال کنید؟این کار چه قدر زمان میبرد؟

اصول ارسال و دریافت نمرات IELTSدر سایت ” The IELTS Score Sending Process ” به خوبی پوشش داده شده است. ”

مرکز زبان Sirielts همواره برگزار کننده دوره های آمادگی و آموزش آزمون IELTS در تهران برای علاقه مندان و داوطلبان این آزمون بین المللی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۱۲۵۶۲۹۱ تماس حاصل نمایید و از مشاوره همواره بهره مند باشید.

 

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!