مقدمه:

 مقاله یIELTS  ازمون IELTS در تهران باید از مقدمه ی کوتاهی برخوردار باشد. به خاطر داشته باشید که تنها ۴۰ دقیقه برای نوشتن مقاله فرصت دارید، و مقداری از این زمان نیز باید صرف برنامه ریزی شود. بنابراین، باید قادر به نوشتن مقدمه ای ازمون IELTS در تهران نسبتا سریع، برای پرداختن به پاراگراف های اصلی خود باشید.

رعایت دو مورد زیر ضروری است:

  • سعی کنید برای نوشتن عنوان مقاله ازمون IELTS در تهران از سوال و کلمات مطرح شده در ان الهام بگیرید.
  • مقدمه ی ازمون IELTS در تهران  شما باید شامل موضوعات اصلی ای که قرار است در مقاله به شرح انها بپردازید باشد.

در ادامه برای  مثال مقدمه ی مقاله ای ازمون IELTS در تهران در رابطه با موضوع IT آمده است:

در طی دو دهه اخیربا پیشرفت  فناوری اطلاعات  تغییرات بزرگی در نحوه زندگی مردم ایجاد شده است. با این همه، در حالی که این پیشرفت های علمی منافع بسیاری را برای جهان به ارمغان آورده است، پیش بینی میشود که اثرات منفی ان در اینده بیشتر از تاثیرات مثبت ان باشد.

همانطور که می بینید نویسنده،در اولین جمله ی مقدمه ازمون IELTS در تهران   ،مستقیما به موضوع مورد بحث (IT) اشاره می کند و در مورد اطلاعات مختصری که در صورت سوال داده شده توضیح کوتاهی میدهد.

سپس بخش دوم به شرح و بسط موضوع  و نظر نویسنده درباره ی ان میپردازد (در یک مقاله ی خوب حتما به نظر نویسنده درباره ی موضوع مورد بحث نیز میپردازد)

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

 

۲) بدنه ی مقاله

برای مقالات IELTS ازمون IELTS در تهران، دو یا سه پاراگراف برای بدنه ی مقاله کافی است.نه بیشتر و نه کمتر.

در پاراگراف های بدنه ازمون IELTS در تهران ، هر پاراگراف باید دارای یک ایده ی کلی و مشخص و همچنین جملات توضیح دهنده و حمایت کننده ی ان ایده باشد.

بیایید  نگاهی به پاراگراف اول همان  مقاله با موضوعIT بیندازیم. این مقاله در مورد مزایا و معایب فناوری اطلاعات است، بنابراین مزایا و معایب مورد نظر نویسنده هر کدام  باید در پاراگرافهای جداگانه مورد بحث قرار گیرند.

 

پاراگراف اول بدنه ازمون IELTS در تهران   :

در ابتدا باید خاطر نشان کنیم که، پست الکترونیکارتباطات را به ویژه در سطح بین الملل بسیار ساده تر و سریع تر ساخته و باعث رشد تجاری و اقتصادی شده است. علاوه بر این، شبکه ی جهانی اینترنت اطلاعات در مورد هر موضوع قابل تصوری اعم از اخبار/توصیه های پزشکی/دوره های اموزشی و خیلی چیزهای دیگر را برای ما قابل دسترس ساخته است.بدیهی است که این پیشرفت ها باعث شده تا  زندگی  مردم بسیار اسان تر شود.

همانطور که ملاحظه فرمودید ایده ی اصلی  در پاراگراف اول ” مزایای IT ‘، بود و دو دلیل برای حمایت از این ایده ذکر شد.،در این پاراگراف به هیچ یک از معایب تکنولوژی پرداخته نشده بود.زیرا در این صورت انجام و هماهنگی بند از بین میرفت.

بسیاری از مقاله ها یی ازمون IELTS در تهران که با این موضوع نوشته میشوند  برذکر جنبه های منفی فناوری اطلاعات تمرکز می کنند، همانطور که نویسنده در مقدمهتاکید داشت که جنبه های منفی فناوری از جنبه های مثبت ان بیشتر است.بنابراین دو پاراگراف بعدی را به بحث درباره ی اثرات منفی میپردازیم.

به این ترتیب  در پاراگراف بعدی ازمون IELTS در تهران     تمرکز متن را از نکات مثبت به نکات منفی تغییر می دهیم:

با این وجود، تاثیرات فناوری در زندگی افراد همه در راستای مثبت و رو به جلو نبوده است.برای مثال، بسیاری از مردم عقیده دارند  که استفاده گسترده از ایمیل، باعث از بین رفتن ارتباطات  سنتی مانند نوشتن نامه، تلفن و گفت وگو های رو در رو شده است. این موضوع  می تواند منجر به کاهش توانایی افراد در برقراری ارتباط  با یکدیگر و تعاملات اجتماعی شود.

پاراگراف نهایی ازمون IELTS در تهران آخرین اثر منفی را ارائه می دهد:

علاوه بر این، وسعت اطلاعات نامحدود اینترنت به این معنا است که تقریبا دسترسی به هر موضوع و مطلبی برای همه ی افراد ممکن است. این مهممنجر به نگرانی های بسیاری به خصوص در مورد کودکان شده است. متأسفانه این  مشکل  ممکن است در آینده  مشکلات بیشتری را به وجود اورد.مگر اینکه سیستم های نظارتی قوی تری در این راستا ایجاد شود.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

آزمون pte در ایران برگزار می شود؟آزمون سلپیپ چیستآزمون سلپیپ کاناداآموزش آیلتس در غرب تهرانآموزش خصوصی آیلتس در تهرانآموزش زبان آیلتس در تهرانآموزشگاه آیلتس خوب در تهرانآموزشگاه آیلتس در شرق تهرانآموزشگاه آیلتس در غرب تهرانآموزشگاه زبان ایلتس در تهرانآموزشگاه های آیلتس در تهرانآيلتس تهران تقويمآيلتس تهران ثبت نامآیلتس ایرسافام تهرانآیلتس تضمینی تهرانآیلتس تهران امتحانآیلتس تهران تقویم امتحانآیلتس تهران تلفنآیلتس تهران جردنآیلتس تهران خوبهآیلتس تهران دانشگاه آزادآیلتس تهران در کرجآیلتس تهران سعادت آبادآیلتس تهران شماره تلفنآیلتس تهران فرمانیهآیلتس تهران کرجآیلتس تهران کلاسآیلتس تهران ماکآیلتس تهران ناتیآیلتس تهران نتایجآیلتس تهران یا دانشگاه آزادآیلتس تهران+ثبت نامآیلتس جنوب تهرانآیلتس خصوصی تهرانآیلتس دانشگاه تهرانآیلتس در جنوب تهرانآیلتس در شرق تهرانآیلتس سفیر تهرانآیلتس شکوه تهرانآیلتس غرب تهرانآیلتس فشرده در تهرانآیلتس مرکز تهرانازمون ايلتس در تهرانازمون ایلتس در تهرانازمون سلپیپاستاد آیلتس خوب در تهراناستاد آیلتس در تهرانامتحان آيلتس در تهرانامتحان آیلتس در تهرانامتحان سلپیپاموزش ايلتس در تهراناموزش ایلتس در تهرانایلتس تضمینی در تهرانایلتس تهران شعبه کرجایلتس در غرب تهرانبرگزاری آیلتس در تهرانبهترين كلاس ايلتس در تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در شرق تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در غرب تهرانبهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهرانبهترین آموزشگاه های آیلتس در تهرانبهترین استاد ایلتس در تهرانبهترین ایلتس در تهرانبهترین دوره آیلتس در تهرانبهترین دوره های آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس زبان ایلتس در تهرانبهترین کلاس زبان ایلتس در شرق تهرانبهترین کلاس های آیلتس در تهرانبهترین کلاسهای آیلتس در تهرانبهترین مرکز آیلتس در تهرانبهترین موسسه آیلتس در تهرانبهترین موسسه زبان آیلتس در تهرانتاريخ امتحان ايلتس در تهرانتاریخ امتحان ایلتس در تهرانتاریخ برگزاری آزمون آیلتس در تهرانتدریس خصوصی آیلتس در تهرانتدریس خصوصی آیلتس در غرب تهرانثبت نام آزمون آیلتس در تهرانثبت نام امتحان آیلتس در تهرانثبت نام ایلتس در تهرانخانه آیلتس در تهرانخرید مدرک آیلتس در تهراندوره آیلتس در غرب تهراندوره ایلتس در تهراندوره فشرده آیلتس در تهراندوره های آیلتس در تهراندوره های فشرده آیلتس در تهرانزبان آیلتس در تهرانزمان برگزاری آزمون آیلتس در تهرانسلپیپ چیستشرکت ایلتس در تهرانفروش ایلتس در تهرانقیمت کلاس آیلتس در تهرانکلاس pte در تهرانکلاس آیلتس خوب در تهرانکلاس آیلتس در شرق تهرانکلاس آیلتس در غرب تهرانکلاس ایلتس در تهرانکلاس تضمینی آیلتس در تهرانکلاس خصوصی آیلتس در تهرانکلاس زبان آیلتس در تهرانکلاس زبان آیلتس در غرب تهرانکلاس گرامر آیلتس در تهرانکلاس های ept در تهرانکلاس های آیلتس در تهرانکلاس های فشرده آیلتس در تهرانکلاسهای آیلتس در تهرانمدرک زبان سلپیپمراكز ايلتس در تهرانمراکز آموزش آیلتس در تهرانمراکز آیلتس در تهرانمراکز امتحان آیلتس در تهرانمراکز برگزاری آیلتس در تهرانمعلم خصوصی آیلتس در تهرانمنابع سلپیپموسسات آیلتس در تهرانموسسه آموزش آیلتس در شرق تهرانموسسه آیلتس در تهرانموسسه آیلتس در غرب تهرانموسسه اموزش زبان آیلتس در تهرانموسسه زبان آیلتس در تهرانموسسه های آیلتس در تهرانهزینه آزمون آیلتس در تهرانهزینه امتحان آیلتس در تهرانهزینه کلاس ایلتس در تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!