سلپیپ تضمینی

تسلط به زبان انگلیسی برای مهاجرت به بسیاری از کشورها معیار اصلی پذیرش شما برای دریافت حق شهروندی محسوب می‌شود

یکی از مهارت‌های شاخص برای افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا، موفقیت در آزمون سلپیپ است که در آن تسلط فرد در برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان ، مهارت استفاده از کلمات در جمله بندی، تعاملات روزانه و روتین در محیط و قدرت درک مطلب است. یادگیری و آمادگی برای حضور در این آزمون نیازمند گذراندن دوره های آموزشی توسط مدرسی است که تسلط کافی به لهجه کانادایی داشته باشد زیرا ماهیت این آزمون کانادایی است و شهروندانی که تمایل به اخت شدن کامل با فرهنگ این کشور دارند مراحل شرکت در آزمون Celpip را بهتر درک می‌کنند.

شاید برای شما سوال پیش آید که تفاوت این آزمون با آیلتس در چیست؟ واقعیت این است که این آزمون سخت‌تر از آزمون آیلتس است و همچنین مراحل و شیوه برگزاری آن نیز متفاوت خواهد بود در این مقاله توضیحات جامعی خدمت شما ارائه شده است که مطالعه آن کلید موفقیت سلپیپ تضمینی خواهد بود.

آزمون سلپیپ چست؟

آزمون زبان CELPIP کانادا، همان طور که قبلتر گفته شد برای کسانی است که میخواهند به کشور کانادا مهاجرت کنند و فرصتی است که تسلط و مهارت خود را در بکار بردن زبان انگلیسی نشان دهند که در هر مقطع و شرایطی برای حضور در این کشور باید این سطح توانایی را به دولت کانادا نشان دهند. این آزمون بصورت کامل منحصربفرد و طراحی شده از جانب سازمان مهاجرت کانادا است و سنجش آن در زمینه های متنوعی از جمله مکالمات روزمره، ارتباط با همکاران در محل کار، معاشرت با دوستان و حتی درک برنامه های تلویزیونی از قبیل اخبار و برقراری ارتباطات نوشتاری مانند ایمیل و… است.

اخذ مدرک زبان Celpip مهر تاییدی برای اداره مهاجرت کانادا یعنی IRCCاست. هر آنچه که در این آزمون ۳ ساعته قرار است بگذرانید در که این مهارت به دلیل تنها مرکز برگزاری آزمون های آزمایشی و دوره های آمادگی آزمون سلپیپ کانادا، یعنی کلاس‌های سلپیپ آموزشگاه SIRielts برای شما شبیه سازی خواهد شد.

آزمون سلپیپ در ایران

آزمون CELPIP تا به امروز در بیش از ۶۰ مرکز معتبر در سراسر جهان برگزار می‌شود که نزدیکترین آن در حال حاضر به ایران در کشور امارات و شهر دبی است که در مرکزی به نام “پاراگون” برگزار می‌شود که هر ماه حدود ۴ الی ۵ روز را به آن اختصاص می دهد. نگران و نا امید نشوید تنها برگزاری این آزمون در کشورهای دیگر است برای آمادگی در آزمون سلپیپ در ایران آموزشگاه SIRielts دوره آمادگی آزمون سلپیپ CELPIP را برای شما بصورت دوره فشرده سلپیپ با مجربترین مدرسان ایران برگزار نموده است.

کلاس خصوصی سلپیپ تهران که توسط جناب آقای بهنام علیپور مدیریت انستیتو تخصصی  SIRielts برگزار میگردد، موفقیت شما را در این آزمون با کسب نمره CLB 9 در کمتر از ۱۵ جلسه تضمین شده نوید میدهد.

کلاس سلپیپ

با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان مهاجرت و عدم دسترسی به منابع آزمون عمومی سلپیپ حضور در دوره آموزشی سلپیپ تضمینی ملزم به صرف وقت زیادی برای داشتن یک انتخاب درست است اما نگران نباشید ما این مسیر تاریک پر ابهام را برای شما روشن و گویا خواهیم کرد

دوره تضمینی خودآموز آمادگی آزمون سلپیپ امروزه در تمامی سایتها و مراکز فروش آموزش در حال تبلیغ و معرفی است اما به راستی بدون تکیه بر تجربه و مهارت یک مدرس میتوان به چنین مهارتی دست پیدا کرد؟ بایگانی‌های کلاس خصوصی سلپیپ چطور؟ آیا شما میتوانید بدون اینکه در یک ارتباط دو طرفه با مدرس خود باشید از تعامل اطلاعات افراد دیگر که شاید سطح دانش و اطلاعاتی متفاوت از شما داشته باشند نتیجه خوبی دریافت کنید؟

تنها شرکت در یک دوره آموزشی سلپیپ تضمینی celpip آموزشگاه SIRielts پاسخ این سوالات شما را خواهد داد. آموزش تضمینی سلپیپ به معنای واقعی بصورت تخصصی و با ارائه اجزوات و منابع آزمون سلپیپ کانادا و مختص به زبان آموز برگزار خواهد شد.

هزینه آزمون سلپیپ

پیش از هر چیز باید این آگاهی به شما زبان آموزان عزیز داده شود که در ایران تا به امروز هیچ نمایندگی رسمی جهت برگزاری این آزمون معرفی نشده است. تمامی مراحل برگزاری این آزمون بصورت رایانه ای است و لوازم مورد نیاز جهت شرکت در آن در محل برگزاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هزینه آزمون سلپیپ در حال حاضر در کشور امارات حدود ۳۴۰ دلار است که با توجه به ارزش پول فعلی بهتر است سرمایه گذاری اصلی را پیش از شرکت در آزمون بر روی یادگیری مهارت های موفقیت آن صرف کنید. ما با برگزاری بهترین کلاس خصوصی سلپیپ در تهران شما را در صرفه جویی وقت و هزینه یاری خواهیم کرد.

 

آزمون CELPIP چیست؟ آیا این آزمون آسانتر از آزمون آیلتس میباشد ؟

 

سلپیپ  (CELPIP) آزمونی است که توسط سازمان های مهاجرتی و شهروندی و پناهندگی کانادا (IRCC)  طراحی شده و معیاری برای سنجش تسلط بر زبان انگلیسی به شمار می آید. این تست به داوطلبان این فرصت را میدهد که توانایی خود در برقراری ارتباط و به کارگیری زبان انگلیسی در محیط رادرشرایط مختلف روزمره مانند مانند برقراری ارتباط  با همکاران وسرپرستان  درمحل کار،تعامل بادوستان ،فهم اخبار وتفسیر وپاسخ  به مطالب نوشته شده  را مورد ارزیابی قرار میدهد.

 

این آزمون CELPIP دارای دو مدل میباشد که میتوان به : آزمون CELPIP-General وآزمون CELPIP-General LS. اشاره نمود .

در آزمون  CELPIP-General  مهارت های مختلفی همچون مهارت های شنیداری و خواندن ونوشتن و صحبت کردن مورد بررسی قرارگرفته و علاوه بر اینکه توسط سازمان IRCC مورد قبول میباشد توسط بریتیش کلمبیا ومشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا نیز مورد قبول است .

ورود به آزمون آنلاین سلپیپ جنرال شماره یک

آزمون CELPIP General LS  نیز فقط مهارت های کاربردی شنیدار یو گفتاری را مورد ارزیابی قرار میدهد.

CELPIP یک آزمون کانادایی است و دارای لهجه کانادایی و به طوری طراحی گردیده تا تمام معیارهایی که در فرهنگ کانادایی و زندگی روزمره و زبان و لهجه آن را دارا بوده و به مهاجران کمک میکند تا به راحتی بتوانند در این کشور ارتباط برقرار کرده و از عهده کار خود بر آیند.این آزمون به صورت کامپیوتری برگزار میشود.

تست CELPIPتسوط کامپیوتر از شرکت کنندگان گرفته شده و نیازی به رفت و آمد های مکرر همانند آزمون آیلتس نیست نمام مهارت ها در یک جلسه برگزار شده و داوطلبان برای انجام آزمون از یک موس و کیبورد برای مهارت های reading و writing و یک میکروفون و هدست برای مهارت های

Listening   وSpeaking بهره خواهند برد . این آزمون سریع و قابل اعتماد بوده و نتایج آن به صورت آنلاین حداکثر تا هشت روز کاری ارسال میگردد..

ورود به آزمون سلپیپ Listening and Writing

 

آزمون CELPIP-General نشان دهنده ی مهارت کافی درزبان انگلیسی درموارد زیرمیباشد:

وضعیت اقامت دائم درکانادا تحت جریان های مهاجرتی زیر :سطح تجربه ی کانادایی Canadian

Experience Class (CEC)

برنامه های تجارت حرفه ای فدرال (FSTP) Federal Skilled Trades Program

برنامه کارگرحرفه ای فدرال (FSWP) Federal Skilled Worker Program

برنامه راه اندازی ویزا Start-up Visa Program

برنامه های مختلف نمایندگی های استانی  Various Provincial Nominee Programs

برنامه های شهروندی کانادا خدمات اجتماعی آلبرتا

– گواهی کارکنان مراقبت ازکودکان موسسه ماساژآلبرتا

انجمن مشاورین املاک ساسکاچوان

برنامه مراقبت بهداشتی (HCA)

مشاوران مهاجرتی شورای تنظیم مقررات کانادا (ICCRC)

کالج NorQuest College ELP

شورای املاک ومستغلات آلبرتا (RECA)

شورای املاک ومستغلات بریتیش کلمبیا

CELPIP-General LS نیز فقط مهارت های  speaking  , listening. ورو مورد ارزیابی قرار داده   و زمان آزمون تقریبی حدود ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه است. ولی در مقابل CELPIP-General هر چهار مهارت را مورد ارزیابی قرار داده و حدود سه ساعت به طول خواهد انجامید.

Uncategorized

celpipcelpip discount codecelpip dubaicelpip examcelpip indiaCELPIP ListeningCELPIP LSCELPIP Mock Examcelpip or ieltscelpip practice testcelpip preparationCELPIP Readingcelpip scorecelpip speakingcelpip writingCELPIP-Generalآزمون CELPIP در ایرانآزمون سلپیپآزمون سلپیپ CELPIPآمادگی سلپیپآمادگی سلپیپ CELPIPاستاد سلپیپاستاد سلپیپ CELPIPبرگزاری آزمون CELPIPبهترین استاد سلپیپ CELPIPبهترین معلم سلپیپبهنام علیپوربهنام علیپوریثبت نام آزمون CELPIPدانلود CELPIPسلپیپسلپیپ CELPIPسلپیپ Writingسلپیپ اسپیکینگسلپیپ تضمینیسلپیپ تضمینی CELPIPسلپیپ جنرالسلپیپ جنرال CELPIPسلپیپ رایتینگسلپیپ ریدینگسلپیپ لیسیننگکاناداکانادا تورنتوکانادا مهاجرتکانادا یا استرالیامعلم سلپیپمعلم سلپیپ CELPIPمنابع آزمون CELPIP

امکان ارسال نظر وجود ندارد!