سوالات آیلتس را تا حد ممکن پاسخ صحیح بدیم ؟

 

 

۵ نکته ی برتر برای کسب نمره ۷ بالا در ازمون reading آیلتس تهران ۱. از زمان  در آیلتس تهران به نفع خود استفاده کنید*از زمان شروع فرایند ازمون در آیلتس تهران  پاسخگویی به سوالات را اغاز کنید. زمان امتحان در آیلتس تهران ، شما دو چیز دریافت خواهید کرد: (۱) یک برگه ی امتحان حاوی سوالات  آیلتس تهران و (۲) یک ورق پاسخنامه در آیلتس تهران. برگه پاسخنامه آیلتس تهران مهم ترین برگه است زیرا دربردارنده ی پاسخ های آیلتس تهران شما است.پاسخ هایی که در برگه ی سوالات آیلتس تهران نوشته میشوند تصحیح نخواهند شد.  بسیاری از متقاضیان آیلتس تهران ، زمان زیادی را با نوشتن پاسخ در برگه ی سوالات آیلتس تهران و سپس انتقال آنها به پاسخنامه آیلتس تهران تلف می کنند. و همین باعث میشود تا بسیاری از متقاضیا آیلتس تهران ن در انتها فرصت کافی برای انتقال پاسخ ها به پاسخنامه آیلتس تهران را نداشته باشند. تصور کنید که تمام پاسخ ها آیلتس تهران را دارید اما انها در جایی که باید نوشته نشده اند.بنابراین، توصیه ی ما براین است که پاسخ های خود را از ابتدا در پاسخنامه آیلتس تهران وارد کنید. برگه ی سوالات آیلتس تهران را در مقابل خود قرار دهید تا بتوانید متون و سوالات را به راحتی بخوانید و همچنین پاسخنامه آیلتس تهران را در جایی در دسترس خود قرار دهید تا به راحتی در حین خوانش سوالات مشغول پاسخگویی شوید. سوالات دشوار آیلتس تهران را تا انتهای ازمون آیلتس تهران رها کنید.در غیر این صورت ، زمان ارزشمند امتحان آیلتس تهران را از دست خواهید داد.چون  نمیتوانید به سوالات آسانتر پاسخ دهید و نمره ی این سوالات را از دست خواهید داد! اگر پاسخ برخی سوالات آیلتس تهران را نمی دانید، آنها رارها کنید و به سوالات آیلتس تهران بعد بروید. با این روش ، می توانید بر سوالاتی که پاسخ آنها را می دانید متمرکز شوید. و در انتها به سؤال های آیلتس تهران دشوار بازگردید.قبل از خواندن متن آیلتس تهران ، حتما نگاهی به سوالات آیلتس تهران ان داشته باشید. وقتی شروع به خواندن آیلتس تهران متن میکنید، باید پیش فرضی از سوالات آیلتس تهران مطرح شده در ذهن شما وجود داشته باشد. در غیر این صورت،بعد از متن و سوالات آیلتس تهران مجبور میشود برای پاسخگویی دوباره متن را بازخوانی کنید. پس قبل از شروع به خوانش متن سوالات آیلتس تهران را بخوانید و در مورد اطلاعاتی که برای پاسخگویی به این سوالات آیلتس تهران نیاز دارید، فکر کنید.• قبل از ازمون آیلتس تهران بسیارتمرین کنید. این بهترین روش برای تمرین ازمون آیلتس تهران و تشخیص نقاط قوت و ضعف شماست.همچنین نحوه ی عملکرد و زمان آیلتس تهران مورد نیاز برای پاسخگویی به هر نوع سوال آیلتس تهران را در خواهید یافت و دچار اضطراب نخواهید شد.

 

 

سوال آیلتس تهران را به دقت بخوانیدوقتی شروع به پاسخگویی میکنید، اطمینان حاصل کنید که متوجه دستورالعمل ها و نمونه ها شده اید.اکثر سوالات آیلتس تهران شبیه به هم هستند، بنابراین پس از حل چند تمرین، دراولین نگاه قادر به  تشخیص انها خواهید بود. با این حال،توجه به برخی از جزئیات ضروری است. به رایج ترین انواع سوالات آیلتس تهران توجه فرمایید.• آیلتس تهران True / false / not given:در انتخاب گزینه ی “true” آیلتس تهران باید توجه داشته باشید که کل جمله باید صحیح باشد.ممکن است سوالات پیچیده ای مطرح شود که در انها قسمتی از جزئیات مطرح شده در پاسخ نادرست باشد. در این موارد، پاسخ “false” خواهد بود.• تطابق عبارات: روی گزینه هایی آیلتس تهران که قبلا استفاده کرده اید خط نزنید . این کار می تواند منجر  به اشتباه شود. در عوض،گزینه ی مناسب برای هر عبارت را در ذهن خود نظر بگیرید.این عمل به شما کمک میکند تا در صورت مشاهده ی تطابق بهتر یک گزینه و یک عبارت جای ان را عوض کنید.•سوالات جای خالی آیلتس تهران : مطمئن شوید که تعداد لغات پاسخ شما مطابق با تعداد لغات خواسته شده است.سوال را به دقت بخوانیدوقتی شروع به پاسخگویی میکنید، اطمینان حاصل کنید که متوجه دستورالعمل ها کلاس آیلتس تضمینی و نمونه ها شده اید.اکثر سوالات آیلتس تهران شبیه به هم هستند، بنابراین پس از حل چند تمرین کلاس آیلتس تضمینی ، دراولین نگاه قادر به  تشخیص انها خواهید بود. با این حال،توجه به برخی از جزئیات ضروری کلاس آیلتس تضمینی است. به رایج ترین انواع سوالات توجه فرمایید.• True / false / not given:در انتخاب گزینه ی “true” باید توجه داشته باشید که کل جمله باید صحیح باشد.ممکن است سوالات پیچیده ای مطرح شود که در انها قسمتی از جزئیات مطرح شده در پاسخ نادرست باشد. در این موارد، پاسخ “false” خواهد بود.• تطابق عبارات آیلتس تهران: روی گزینه هایی که قبلا استفاده کرده اید خط نزنید . این کار می تواند منجر  به اشتباه شود. در عوض،گزینه ی مناسب کلاس آیلتس تضمینی برای هر عبارت را در ذهن خود نظر بگیرید.این عمل به شما کمک میکند تا در صورت مشاهده ی تطابق بهتر یک گزینه و یک عبارت جای ان را عوض کنید.•سوالات جای خالی کلاس آیلتس تضمینی: مطمئن شوید که تعداد لغات پاسخ شما کلاس آیلتس تضمینی مطابق با تعداد لغات خواسته شده است.

 

با واژگان آیلتس تهران راحت باشید! در صورت برخورد با معلم خصوصی آیلتس و  کلمات ناشناخته آیلتس تهران نگران نشوید.حتی افراد بومی هم ممکن است تمام معنی و مفهوم تمام لغات در زبان خود را بلد نباشند.زیرا ممکن است بعضی واژگان هیچ وقت مورد استفاده قرار نگیرند.به خاطر داشته باشید که این یک آزمون واژگانی نیست!شما مجاز به استفاده از لغت نامه در امتحان نیستید،و این مسئله مشکل ساز نخواهد بود.بنابراین هنگام تمرین در خانه کلاس آیلتس تضمینی باید همانند شرایط ازمون عمل کنید و از پیدا کردن معنی تک تک لغات بپرهیزید. در زمان خواندن متن ویا در زمان آزمون آیلتس از فرهنگ لغت استفاده نکنید. ابتدا تمام تمرارین را کامل کنید. سپس، هنگامی که فعالیت خود را به پایان رساندید می توانید به متن بازگردید ومعانی لغات نا اشنا را پیدا کنید.شما باید خودتان را آموزش دهید تا سریع تر بخوانید و ایده های کلی در متون را درک کنید. بدانید که معانی جملات و پاراگراف ها را میتوان بدون دانستن معانی تک تک کلمات فهمید.اگر میخواهید واژگان خود را بهبود ببخشید، می توانید پس از تکمیل آزمون reading  ایلتس روی آن کار کنید، به طور جداگانه کار کنید. متونی طراحی شده اند که در بردارنده ی لغات بسیار مهمی هستند که این لغات در انتهای متن به صورت مجزا ذکر شده اند.شما برای فهم یک متن که لغات ان به صورت مجزا داده شده اند به دانستن معنی این لغات احتیاج دارید.همچنین ممکن است به سوالاتی برخورد کنید که از ایده ها یا از مترادف کلماتی که در متون ظاهر می شوند،مطرح شوند. به عنوان مثال، شما ممکن است یک بند در مورد معایب تلویزیون دیدن بچه ها بیش از حد معمول داشته باشید. سوال مطرح شده از متن ممکن است به جای کلمه ی “معایب” از مترادفهایی مانند “ناپایداریها” استفاده کند. بنابراین، بهتر است واژگان شما غنی باشد، اما باز هم باید با لغات نا اشنا راحت برخورد کنید.

 

سرعت خواندن آیلتس تهران خود را  با معلم خصوصی آیلتس بهبود ببخشیدفقط یک راه برای انجام این کار وجود دارد: هر چه بیشتر با معلم خصوصی آیلتس بخوانید، در خوانش بهتر و سریعتر میشوید.برای بهبود مهارت های خواندن آیلتس تهران با معلم خصوصی آیلتس خود بهتر است. حتی در اوقات فراغت خود،به خواندن متون سرگرم کننده، مانند رمان و کتاب های کمیک، بپردازید.و هر بار سعی کنید کمی سرعت خود را افزایش دهید. شما حتی می توانید زمان خوانش خود را ثبت کنید تا بهتر متوجه میزان پیشرفت خود شوید.شما ممکن است منابع مورد علاقه خود را داشته باشید، اما خواندن متون و مقالات شبیه به متون IELTS از نظر پیچیدگی و حجم متن بهتر است.میتوانید برای به روز نگهداشتن خود از مقالات استاندارد سیاسی و اقتصادی با معلم خصوصی آیلتس بهره ببرید.ازمون آیلتس تهران reading  به مهارت زبان انگلیسی شما در تمام مقاطع زندگی کمک میکند.در پایان به این نتیجه میرسید که به فهم تمامی انواع متون اشراف پیدا کرده اید.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!