فنون skimming مهارت Reading  آزمون IELTS

۱.در حین روخوانی متن آزمون IELTS  در تهران از یک مداد استفاده کنید.این عمل باعث میشود چشمان شما به دنبال کردن خطوط عادت کنند و فرایند خواندن با سرعت بیشتری انجام شود.

۲.در ابتدای امر هر جمله آزمون IELTS  در تهران را از چپ به راست بخوانید.

۳.زمانی که حرفه ای تر شدید میتوانید برای دریافت اطلاعات skimming آزمون IELTS  در تهران را از راست به چپ و یا از چپ به راست اجرا کنید.

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS  در تهران ) ( آیلتس IELTS  تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس IELTS  تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

۴.یک مداد را به صورت عمودی از سمتمرکزمتن حرکت دهید و چشمان خود را مجبور کنید تا به سرعت در هر دو جهت حرکت کنند.

۵.متن آزمون IELTS  در تهران را به صورت مورب روخوانی کنید.از گوشه ی بالا سمت چپ به گوشه ی  پایین سمت راست.این کار را میتوانید در جهات عمودی نیز انجام دهید.

۶.خواندن جملات آزمون IELTS  در تهران را از نیمه به بعد  و به صورت روزنامه وار انجام دهید.یک جمله اساسا به دو بخش تقسیم می شود.بخشی که به اطلاعات داده شده در جملات قبلی اشاره میکند و بخشی که حامل داده های جدید است.بخش اول معمولا در ابتدای جمله و بخش دوم در انتهای جمله قرار دارد.بنابراین انتهای جملات را با تکنیک skimmingبخوانید.به مثال زیر توجه کنید:

A man walked in to a shop. The man picked up a newspaper .the newspaper……

در تمامی این مراحل روی جزئیات متمرکز نشوید.

 

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!