نمره بالای ۷ در آزمون ریدینگ آیلتس:

آزمون آیلتس تهران یک آزمون بین المللی انگلیسی که مورد تایید دانشگاه ها و مراکز معتبر کلاس خصوصی آیلتس است و همه می توانند در این آزمون آیلتس تهران شرکت کنند حتی کسانی که زبان مادری آن ها انگلیسی نباشد و یا در کشور های انگلیسی زبان زندگی نکرده باشند.

این آزمون آیلتس تهران از چهار بخش تشکیل می شود که عبارت اند از :مهارت گوش دادن کلاس خصوصی آیلتس ,مهارت خواندن کلاس خصوصی آیلتس ,مهارت نوشتن کلاس خصوصی آیلتس و مهارت صحبت کردن کلاس خصوصی آیلتس.داوطلبان نسبت به هدفی که دارند باید نمره های متفاوتی در هر بخش بدست بیاورند.

معمولا برای داوطلبانی کلاس خصوصی آیلتس که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند نمره ۵/۵ تا ۶ آیلتس تهران را نیاز دارند.برای مقطع بالاترطبیعتا نمره بیشتری می خواهند .و در بعضی از موارد دریافت نمره به پذیرش و شرایط دانشگاه هدف نیز بستگی دارد با این وجود توصیه می شود که نمره بالا کسب کنید .

 

-آزمون ریدینگ آیلتس تهران چگونه است و چه مواردی را شامل می شود؟

امتحان خواندن کلاس خصوصی آیلتس – البته اگر بشود آن را واقعا به عنوان یک امتحان در نظر گرفت.این آزمون کلاس خصوصی آیلتس در اصل برای بررسی و سنجش مهارت های خواندن شما طراحی شده است.مهارت هایی مانند اسکیم کردن کلاس خصوصی آیلتس,اسکن کردن کلاس خصوصی آیلتس,سنجش بیان واژگان کلاس خصوصی آیلتس و…همه برای ارزیابی توانایی شماست پس به خوبی تمرین کنید.

 

-اسکیم کردن آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  به چه معنا است؟

اسکیم کردن در کلاس خصوصی آیلتس  یعنی خواندن سریع متن ریدینگ و دریافت عمومی و کلی از متن بعد از خواندن در کلاس خصوصی آیلتس  .این بسیار مهم است که منظور سوال را متوجه شوید و دقیقا بدانید که به کدام قسمت از متن مربوط می شود.

 

-اسکن کردن آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  به چه معناست؟

اسکن کردن در کلاس خصوصی آیلتس  یعنی برجسته کردن کلمات کلیدی در متن که مشخص و واضح باشند.شناسایی کلمات کلیدی و مهم در کلاس خصوصی آیلتس  به شما کمک می کند تا سریع تر به سوالات پاسخ بدهید و آن هارا در متن پیدا کنید.

 

کلوز ریدینگ(بسته خوانی متن آیلتس تهران) در کلاس خصوصی آیلتس  به جه معناست؟

این تکنیک آخرین تکنیک برای خواندن متن ریدینگ در کلاس خصوصی آیلتس  و پیدا کردن جواب هاست.شما باید متن را بادقت و سرعت بالا بخوانید و هر آنچه که لازم است تا بتوانید پاسخ دهید را در کلاس خصوصی آیلتس  دریافت کنید.

با بهبود تکنیک ها و مهارت هایی که گفته شد شما می توانید به خوبی متن را در کلاس خصوصی آیلتس  درک کنید و انواع سوالات را در کلاس خصوصی آیلتس  پاسخ دهید(پاسخ کوتاه,انتخاب چندگزینه ای ,تکمیل خلاصه نویسی ,ارتباط بین تیتر ها  ,و…)تمرین کردن این روش ها شما را قادر به پاسخگویی همه ی سوالات خواهد کرد.

 

برای درک عمیق تر و فهم بهتر متن شما باید دانش خود را برای یادگیری لغات و مترادف ها افزایش بدهید. هرچه بیشتر لغات و مترادف های آن ها را بلد باشید راحت تر می توانید هنگام خواندن متن در کلاس خصوصی آیلتس  موضوع آن را درک کنید و پاسخ را پیدا کنید.

نکات لازم برای امتحان آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

مدیریت زمان آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

مدیریت زمان در کلاس خصوصی آیلتس  کلید اصلی موفقیت در همه ی آزمون هاست.آزمون ریدینگ در کلاس خصوصی آیلتس  شامل ۴۰ سوال و ۳ متن است که باید در مدت ۶۰ دقیقه به آن ها پاسخ دهید.توصیه می شود که بیش از یک دقیقه بر روی هر سوال زمان نگذارید  اما گاهی ممکن است بعضی سوالات در کلاس خصوصی آیلتس  نیاز به زمان بیشتری داشته باشند.

 

تقویت مهارت های اسکیم-اسکن و کلوز ریدینگ آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

این موضوع بسیار مهم است که شما برای خواندن متن ها در کلاس خصوصی آیلتس  چگونه زمان را مدیریت می کنید.شما باید مطمئن باشیسد که تمامی متن ریدینگ در کلاس خصوصی آیلتس  را مطالعه کرده اید و نکات کلیدی آن را علامت زدید.سریع بخوانید ولی عجله نکنید که  باعث بشود قسمت هایی را از دست بدهید و هنگام پاسخ دادن مضطرب شوید.

 

-ابتدا سوالات آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  را بخوانید:

بسیاری از داوطلبان در ابتدا سوالات را در کلاس خصوصی آیلتس  اسکن می کنند تا پیش زمینه ای از موضوع در ذهنشان باشد تا به محض خواندن متن قسمتی که جواب سوال است را پیدا می کنند.این می تواند یک تکنیک برای جواب دادن به سوالات بخش ریدینگ در کلاس خصوصی آیلتس  باشد.

 

-پاسخ به سوالات آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

اگر شما در کلاس خصوصی آیلتس  روی یک سوال گیر افتاده اید پیشنهاد می شود بیش از حد زمانتان را از دست ندهید  و ذهنتان را درگیر نکنید و به سرعت به سراغ سوال بعدی بروید.

 

-استفاده از کلمات کلیدی آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

 

با نگاه کردن به سوالات شما در کلاس خصوصی آیلتس  باید بتوانید کلمات کلیدی را پیدا کنید .قبل از اینکه معنی آن را بدست آورید باید تمام سوالات را بخوانید.اغلب داوطلبان در این بخش دچار مشکل می شوند و سوال را از دست می دهند.این بسیار مهم است که از اشتباهات اجتناب کنید و بر مهارت های خود تسلط کافی داشته باشید.

 

 

چگونه می توانم برای آزمون آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  آماده شوم؟

 

یک راه بسیار موثر برای آمادگی در آزمون  این است که قبل از آزمون اصلی چندین آزمون آزمایشی در کلاس خصوصی آیلتس  را بگذرانید تا با نحوه و ساختار سوالات آشنا شوید.و این به شما کمک می کند که راه هایی پاسخگویی در کلاس خصوصی آیلتس  را شناسایی کنید و بدانید کدام روش بهترین نتیجه را دارد .

 

 

همیشه سعی کنید آزمون های آزمایشی را در همان ۶۰ دقیقه تمام کنید و در آخر تمام پاسخ هایتان را بررسی کنید تا متوجه اشتباهاتتان بشوید

 

ساختن لغات و واژگان آیلتس تهران در کلاس خصوصی آیلتس  :

 

این یکی از موثرترین روش ها برای آمادگی در کلاس خصوصی آیلتس  قبل از آزمون است.سعی کنید تا جایی که امکان دارد مقالات و مجلات با موضوعات متنوع بخوانید و کلمات بیشتری یاد بگیرید همراه با مترادف ها.یک راه دیگر این که می توانید به دیکشنری ها مراجعه کنید و لغات را با مترادف هایشان بخوانید و به ذهن بسپارید.

 

(این ها تعدادی از نکات مهم برای آزمون ریدینگ آیلتس در کلاس خصوصی آیلتس  بود که مطرح شد برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات مهم تر درباره ی تمام مهارت ها می توانید به کلاس های خصوصی آموزش آیلتس بروید و از تجربیات و راهنمایی های اساتید در کلاس خصوصی آیلتس  استفاده کنید تا شانس شما برای موفقیت در آزمون در کلاس خصوصی آیلتس  بیشتر شود.)

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!