نکات آزمون نوشتاری آیلتس تهران

آیا میخواهید که نمره ی ۸  برای آزمون ” نوشتن” آیلتس تهران  به دست آورید؟

بسیاری از آزمونگیران آیلتس آیلتس تهران زمان زیادی را صرف تمرین کردن برای نوشتن مقالات درجه یک میکنند.

برای دستیابی به نمره ی دلخواه, آنها مقالاتشان را با کلمات و واژه هایی سخت که کمتر استفاده میشود پر میکنند, و یا از دستورزبانهای پیچیده استفاده میکنند و کلمات زیادی مینویسند.

اما آیا نوشتن آیلتس تضمینی تمامی اینها لازم است؟ پاسخ واضح هست . خیر .

نوشته های ساده تر و بسیار زیادی هم بوده که نمره ۸ و یا حتی بالاتر گرفته.

این به خاطر این است که شما به هیچ دانش خاصی احتیاج ندارید: آزمونگر آیلتس تضمینی نوشته ی شما را ارزیابی میکند, نه افکار شما را. حتی اگر ساده باشد اما به درستی افکار و نظرات خود را بیان کرده باشد میتواند نمره ی بیشتری از یک مقاله ی پیچیده و سخت به دست بیاورد.

برای موفق شدن در آزمون نوشتاری آیلتس آیلتس تضمینی, لازم است که شما این نکات را نوشته ی خود رعایت کنید :

 

درست و با دقت در آیلتس تهران  بنویسید

چیزهای ساده را خوب بنویسید.

احمقانه است, اما اغلب بسیاری از کاندیدهایی که تمرین زیادی دیده اند هم به خاطر اشتباهات ساده, در آزمون نوشتاری آیلتس نمره از دست میدهند: از موضوع اصلی دور شدن تا نوشتن کلمات و جمله های زیاد.

در این صفحه ما ده تا از برترین نکات در آزمون نوشتاری آیلتس آیلتس تضمینی را برای شما جمع آوری کردیم که به شما کمک میکند در آزمون نوشتن آیلتس تضمینی, ۸ و یا حتی بیشتر به دست آورید.

 

۱- سوال را در آیلتس تهران  با دقت بخوانید

درک آنکه سوال دقیقا از شما چه خواسته میتواند تعین کننده نمره ی بالا معلم خصوصی آیلتس برای شما باشد. به همین دلیل است, که همیشه باید سوال را با دقت بخوانید و تمام چیزهایی را که از شما خواسنه در نوشته ی خود بیاورید. به طور مثال :

. دولت باید به والدین بچه های کوچک هزینه ای بدهد تا یکی از آنها بتواند در خانه بماند و از بچه ی خود مراقبت کند.

– فکر میکنید نکات مثبت و منفی این قانون چیست ؟ پاسخ خود را توجیح کنید و هرگونه مثالی که در رابطه با این موضوع, بر اساس دانش و تجربه ی خود میتوانید بگویید.

در این سوال از شما دو چیز خواسته شده تا انجام دهید:

۱.نوشتن نکات مثبت و منفی در آیلتس تهران 

۲.مثال زدن در آیلتس تهران 

اگر موفق به انجام یکی از این دو مورد نشدید, نتیجه ی آن به دست آورن نمره ای پایین خواهد بود.

 

 1. نوشته ی خود را بخوانید در آیلتس تهران

قبل از اینکه مسئله ی بعدی را شروع کنید, به عقب برگردید و پاراگرافی که لحظه ای قبل نوشتید را در  آیلتس تضمینی بخوانید. ممکن است شما فکر کنید که با این کار معلم خصوصی آیلتس وقت خود را هدر میدهید اما اگر اینطور فکر میکنید,کاملا در اشتباهید. این بسیار مهم است که پاراگرافهای متن شما با هم مرتبط باشند- چه راه آسان تری میتوان بیشتر از خواندن چیزی که نوشته اید باشد؟

 

 1. واضح باشید در آیلتس تهران

پیشنهاد کاربردی معلم خصوصی آیلتس در این بخش این است که درباره ی بهترین ایده ای که به ذهنتان میرسد بنویسید. این بدین معنی است که لازم نیست هرچی که میدانید بنویسید – بعضی از آنها را نادیده بگیرید. نگران اینکه این بهترین توضیح شما آیلتس تضمینی نبود, نباشید, نگران این باشید که آیا به اندازه ی کافی توضیحتان واضح بود یا خیر.

 

 1. درباره ی چیزی که میدانید در آیلتس تهران بنویسید

شما بر اساس توانایی هایتان در انگلیسی ارزیابی میشوید, نه بر اساس ایده هایتان. پس نباید نگران پیدا کردن “پاسخ درست” باشید. شما به یک ایده ی ساده که بتوانید به راحتی درباره ی آن توضیح بدهید و ایده ی خود را توجیح کنید دارید نه یک ایده ی عالی.

 

 1. از ساختار طبیعی و استاندارد در آیلتس تهران پیروی کنید

 برای دستیابی به یک نمره ی خوب, شما باید از ساختار استاندارد پیروی کنید . تکلیف اول آزمون نوشتن آیلتس معلم خصوصی آیلتس باید اینگونه نوشته شود:

 1. معرفی کردن در آیلتس تهران : به طور مختصر توضیح دهید که پاراگراف آیلتس تضمینی شما چه چیزی نشان میدهد.
 2. مرور کردن در آیلتس تهران : روند اصلی آیلتس تضمینی را توضیح دهید.
 3. جزئیات ویژه در آیلتس تهران : تغییرات ویژه و اطلاعات ارائه شده را آیلتس تضمینی شرح دهید.

 

در تکلیف دوم آزمون نوشتن آیلتس در آیلتس تهران  پاسخ ها باید اینچنین ستون فقراتی داشته باشند:

 1. معرفی کردن آیلتس تضمینی : موضوع را دوباره شرح دهید + نظر خود را بیان کنید.
 2. ساختار پاراگراف آیلتس تضمینی : هر پارگراف باید ایده ی مرکزی خود را داشته باشند, که معمولا در جمله ی اول بیان میشود.
 3. نتیجه گیری : تنها نظر خود را از مقدمه بیان کنید.

 

 1. کلمات زیادی در آیلتس تهران ننویسید

بیشتر از ۳۰۰ کلمه در تکلیف دوم و بیشتر از ۲۰۰ کلمه در تکلیف اول نوشتن معلم خصوصی آیلتس, ایده ی خوبی نیست. اول از همه اینکه, این موضوع برای آزمونگر دشوار است که یک مطلب و یا مقاله ی بلند بالا را بخواند و بتواند با دقت نوشته ی شما را آیلتس تضمینی بررسی کند . و دوم اینکه امکان اشتباهات بیشتر در نوشته های طولانی آیلتس تضمینی, بیشتر است و شما زمان کمتری برای بررسی دوباره ی نوشته ی خود خواهید داشت.

 

 1. سبک نوشتاری خود را در آیلتس تهران انتخاب کنید

هیچ وقت از زبانهای غیررسمی برای نوشته های علمی و یا مقاله ها آیلتس تضمینی استفاده نکنید. فقط در تکلیف عمومی اول آزمون معلم خصوصی آیلتس ممکن است که از شما بخواهد نامه ای غیررسمی بنویسید.

 

 1. از الگو برداری حفظی و یا کپی کردن در آیلتس تهران بپرهیزید

پاسخهایی که الگوی خود قرار داده بودید را حفظ نکنید. شما نمره و امتیاز کمتری از اینگونه مقالات خواهید گرفت.شانس اینکه بتوانید مقاله ای مانند آنچه که به خاطر سپردید ارائه بدهید بسیار کم است. همچنین نتیجه ی دور شدن از موضوع اصلی معلم خصوصی آیلتس, نمره ای پایین خواهد بود. پس در عوض, زمان بیشتری را برای یادگیری لغات و واژه های پیشرفته بگذارید تا بتوانید آنها را در زمان مناسب در جوابهای خود به کار ببرید.  به این طریق شما قادر خواهید بود تا از کلمات و عبارتهای متنوع در نوشته های مختلف استفاده کنید و دانش وسیع و گسترده ی خود را در استفاده از لغات نشان دهید.

 

 1. از موضوع در آیلتس تهران خارج نشوید.

فقط در قالب و بر اساس موضوع بنویسید. از نوشتن اطلاعات معلم خصوصی آیلتس بی ربط و اضافی بپرهیزید. اگر از موضوع اصلی دور شوید,حتی با وجود یک نوشته ای با سبکی عالی, نمره ی بسیار پایینی خواهید گرفت.

 

 1. واضح و درست در آیلتس تهران بنویسید.

کلمات مختلف را تکرار نکنید و از نوشتن کلمات اضافی بپرهیزید. همچنین, مطمئن شوید که هر پاراگراف با توجه به تکلیف دوم دارای یک ایده و نظر مرکزی است. این موضوع برای آزمون نوشتن آیلتس اهمیت بسیاری دارد که هر پاراگراف در مقاله ی شما به صورت واضح جدا شده و هرکدام از ایده و نظر اصلی خود برخوردار باشند. این نکته ی ساده باعث میشود که مقاله ی شما, یک مقاله ی مرتب و یک نوشته ی درست باشد.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

ieltsielts club مشهدielts houseielts tehranielts testielts اصفهانielts تضمینی مشهدielts تهرانielts در اصفهانielts در مشهدielts کلاس مشهدielts مشهدtehran ielts houseآزمون ielts اصفهانآزمون ielts تهرانآزمون ielts مشهدآزمون آزمایشی ielts اصفهانآزمون آزمایشی ielts تهرانآموزش ielts اصفهانآموزشگاه زبان ielts اصفهانآيلتس مشهدآیلتس اصفهانآیلتس اصفهان آزمونآیلتس تضمینیآیلتس تضمینی اصفهانآیلتس تضمینی مشهدآیلتس تهرانآیلتس در اصفهانآیلتس در مشهدآیلتس فشرده تضمینیآیلتس مشهدآیلتس مشهد آزمونامتحان ielts اصفهانامتحان ielts مشهدايلتس اصفهانایلتس تهرانبهترين استاد ايلتس تهرانبهترين اموزشگاه ايلتس تهرانبهترين كلاس ايلتس در تهرانبهترين مركز ايلتس تهرانبهترین آموزشگاه ielts تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در شرق تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در مشهدبهترین آموزشگاه آیلتس غرب تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس مشهدبهترین آموزشگاه زبان آیلتس تهرانبهترین آموزشگاه زبان برای آیلتس در مشهدبهترین آموزشگاه زبان تهران برای آیلتسبهترین آموزشگاه های آیلتس تهرانبهترین آیلتس تهرانبهترین اساتید آیلتس تهرانبهترین اساتید آیلتس در تهرانبهترین استاد آیلتس تهرانبهترین استاد آیلتس در غرب تهرانبهترین استاد ایلتس در تهرانبهترین اموزشگاه ايلتس در تهرانبهترین اموزشگاه ایلتس در تهرانبهترین اموزشگاه زبان ایلتس تهرانبهترین اموزشگاه های ایلتس تهرانبهترین ایلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در شرق تهرانبهترین کلاس آیلتس در غرب تهرانبهترین کلاس آیلتس در مشهدبهترین کلاس زبان ایلتس در مشهدبهترین کلاس های آیلتس تهرانبهترین کلاسهای آیلتس در تهرانبهترین مدرس آیلتس تهرانبهترین مدرس آیلتس در تهرانبهترین مرکز آموزش آیلتس تهرانبهترین مرکز آیلتس تهرانبهترین مرکز آیلتس در تهرانبهترین مرکز آیلتس در غرب تهرانبهترین مرکز آیلتس غرب تهرانبهترین معلم آیلتس تهرانبهترین معلم خصوصی آیلتسبهترین معلم خصوصی آیلتس تهرانبهترین موسسات آیلتس تهرانبهترین موسسات ایلتس در تهرانبهترین موسسه آیلتس تهرانبهترین موسسه ايلتس در تهرانبهترین موسسه زبان آیلتس تهرانتدریس خصوصی آیلتستدریس خصوصی آیلتس تضمینیخانه ielts تهرانخانه آیلتسخانه آیلتس اصفهانخانه آیلتس تهراندوره ielts مشهددوره آیلتس اصفهاندوره فشرده ielts اصفهانكلاس ielts تهرانکلاس ielts اصفهانکلاس ielts تهرانکلاس آیلتس اصفهانکلاس آیلتس تضمینیکلاس آیلتس مشهدکلاس زبان ielts تهرانمرکز ielts تهرانمرکز آیلتس اصفهان

امکان ارسال نظر وجود ندارد!