نکات ساده برای غلبه بر آزمون PTE  در تهران

 

PTE) Pearson Test of English)، آزمونی  برای سنجش مهارت زبان انگلیسی است که داوطلب را بر اساس چهار پارامتر اصلی ارزیابی می کند:reading,writing,liste آزمون PTE  در تهران ning وspeaking.PTEیک ازمون معتبر دو ساعته ومبتنی بر کامپیوتر است. آزمون مجموعا ۲۰ سوال دارد که برخی از سوالات به سنجش دو یا چند مهارت زبانی به طور همزمان میپردازند.افراد فارغ از سواد زبان فعلی خود همیشه میتوانند سطح خود را با استفاده از روش های کارامد بالاتر ببرند. آماده سازی فردی نقش مهمی در پشت سر گذاشتن هر آزمون با موفقیت دارد.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

در ادامه به چند نکته ساده برای موفقیتدر ازمون  آزمون PTE  در تهران PTE اشاره شده-

  1. اولین و مهم ترین مسئله این است که مدیریت زمان در تمام بخش های امتحان را یاد بگیرید . اطمینان حاصل کنید که برای هر بخش، صرف نظر از نقاط قوت و ضعف خود، به قدرکافی زمان صرف میکنید. حتی اگر فکر می کنید توانایی های شما در صحبت کردن بهتر از مهارت های نوشتاری شما است، باید به خاطر داشته باشید که استانداردترین الگوی حل,الگوی پیشنهادی امتحان است.
  2. اشنایی با الگوی امتحان همیشه یک مزیت محسوب میشود. بنابراین، ساختار امتحانی را بارها و بارها تمرین و در ذهن مرور کنید.ازمون های ازمایشی و نمونه سوالات سال گذشته را به خوبی تمرین کنید.
  3. Pearson، کهPTE آزمون PTE در تهران را عهده دار است، یک شرکت معتبر رسانه ای در لندن است. هر ساله این شرکت کتاب های مفیدیدر زمینه ی ازمون و برای درکعمیق مهارت ها منتشر میکند. استفاده از این کتاب ها نقش مهمی در افزایش اعتماد به نفس شما برای آزمون خواهد داشت.
  4. با بعضی از دانش آموزانی که قبلا تجربه ی شرکت در این ازمون آزمون PTE در تهران را داشته اند صحبت کنید.استفاده از تجارب این افراد می تواند چشم انداز روشنی را برای شما فراهم کند.از انها درباره ی خطاهای معمولی که داوطلبین دچار میشوند سوال کنید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

۵.ازمون  آزمون PTE  در تهران listeningرا کنار نگذارید و ان را جدی بگیرید.داوطلبین معمولا تمایل به حذف این بخش دارند.فارغ از اینکهامتیازاین قسمت میتواند نتیجه ی نهایی را به طور کلی جابه جا کند. به خاطر داشته باشید که تنها یک بار فرصت گوش دادن به نوار برای شما فراهم میشود. درک و پیش بینی شده انچه میشنوید کلید راهگشای این مسیراست.

این نکات راهنمایی های ساده ای هستند که به شما کمک می کند تا آماده سازی آزمون PTE  در تهران شما بسیار بهتر و با کارآیی بیشتری صورت پذیرد. به یاد داشته باشید که حفظ آرامش ضروری است. این تنها راه به خاطر اوردن پاسخ صحیح است.

با این حال، هیچ چیز نمیتواند جایگزین یک معلم خوب یا راهنمای درست باشد. درک میزان رقابتی که در امتحاناتی از این قبیل با ان مواجه خواهید شد،ارائه ی راهنمایی ها و راهکار های اثبات شده و به دور از هر گونه خطا توسط معلمین را میطلبد.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!