نکات کلیدی در کسب نمره ۷.۵ آزمون آیلتس  بخش دوم

اگر این نکات را نمی دانید در امتحان آیلتس شرکت نکنید:

 

۱۱-به جمع بودن یا مفرد بودن کلمات در سوال دقت کنید در برخی سوالات جمع بودن یا مفرد بودن کلمات در انتخاب پاسخ صحیح نقش اساسی دارد.

 

۱۲-به ارتباط بین کلمات و اتصال بینشان برای یافتن متن توجه کنید.

 

۱۳-در برخی از سوالات مانند( متچینگ فیوچر)دقت داشته باشید که این گونه سوالات برای گمراه کردن داوطلبان است و پاسخ اصلی سوال نیست.

 

۱۴-جدا از غلط های املایی پرهیز کنید .شاید برای شما کمی مسخره به نظر بیاید اما خیلی از داوطلبین آیلتس تنها به دلیل بی دقتی در وارد کردن کلمات از برگه سوالات به برگه پاسخ نامه و صحیح نبودن آن کلمات نمره را از دست می دهند و این مساله ناراحت کننده است پس دقتتان را بالا ببرید.

 

۱۵-از اضافه کردن کلمات بی مورد مثل صفت ها ,قید ها و… در پاسخ خود بپرهیزید (به عنوان یک کلمه حساب می شوند.)

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آیلتس IELTS تضمینی ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) (آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران  ) ( آزمون آیلتس IELTS در ایران ) ( آزمون آیلتس IELTS ) ( منابع آزمون آیلتس IELTS ) ( کلاس آیلتس IELTS ) ( آموزش آیلتس IELTS ) ( دوره فشرده آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS در تهران  ) ( کلاس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS )  ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

۱۶-اگر جواب سوالی را نمی دانید یا برایتان پاسخ دادن به آن سوال دشوار است وقت خود را هدر ندهید و به سراغ سوالات بعدی بروید.

 

۱۷-از تکنیک های اسکن کردن برای پیدا کردن مکان اطلاعات در متن استفاده کنید که سرعت شما بالاتر برود

 

۱۸-به طور تقریبی برای پاسخ به هر سوال یک دقیقه و نیم فرصت دارید بنا براین مدیریت زمان یکی از نکات مهم در ریدینگ آیلتس است.

 

۱۹-بعد از اینکه یک متن به طور کامل تمام شد پاسخ های خود را چک کنید که مبادا جواب ها را جا به جا یا اشتباه وارد کرده باشید.هم چنین اگر سوالی را هم پاسخ نداده بودید به سراغ آن بروید اگر باز هم نتوانستید به آن جواب دهید سوال را رها نکنید و نزدیک ترین چیزی که به ذهنتان می رسد را بنویسید.

 

۲۰-به دنبال کلمات دقیق مشابه در متن و سوال نگردید به مفهوم متن توجه کنید ممکن است از کلمات مترادف استفاده شده باشد یا حتی تفسیر شده باشند.

این ها بعضی از نکات لازم و مهم برای آیلتس بود که به شما کمک خواهد کرد اما برای استفاده از نکات و جزئیات بیشتر می توانید از اساتید آیلتس راهنمایی و مشورت بخواهید و دوره های آیلتس شرکت کنید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS در تهران ) ( آیلتس IELTS تضمینی ) ( تدریس خصوصی  آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) (آیلتس IELTS تضمینی ) (آیلتس IELTS در تهران ) ( آزمون آیلتس IELTS در ایران ) ( آزمون آیلتس IELTS ) ( منابع آزمون آیلتس IELTS ) ( کلاس آیلتس IELTS ) ( آموزش آیلتس IELTS) ( دوره فشرده آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS ) ( تضمینی آیلتس IELTS در تهران ) ( کلاس خصوصی آیلتس IELTS ) ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS )  ( تدریس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی ) موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

Uncategorized

آموزشگاه آیلتس در تهرانآیلتس تضمینیآیلتس تضمینی فشردهآیلتس تهران در کرجآیلتس در تهرانآیلتس فشرده تضمینیاستاد آیلتس در تهرانامتحان آیلتس در تهراناموزش ایلتس در تهرانايلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتسبهترین کلاس آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس در اصفهانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در رشتبهترین کلاس آیلتس در شیرازبهترین کلاس آیلتس در غرب تهرانبهترین کلاس آیلتس در کرجبهترین کلاس آیلتس در مشهدبهترین کلاس آیلتس شیرازكلاس ايلتس در تهرانکلاس ielts در تهرانکلاس آیلتس خوب در تهرانکلاس آیلتس در تهرانکلاس آیلتس فشرده تضمینیکلاس ایلتس در تهرانکلاس تضمینی آیلتسکلاس تضمینی آیلتس در تهرانکلاس خصوصی آیلتس در تهرانکلاس زبان آیلتس در تهرانکلاسهای ielts در تهرانکلاسهای آیلتس در تهرانمدرسه آیلتس در تهرانمراکز آیلتس در تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!