چگونه برای آزمون TOEFL در تهران آ ماده شویم؟ بخش دوم

.۳ یک امتیاز حد اقلی را در ذهن خود مشخص کنید.

اهداف مختلف نمرات آزمون TOEFL IBT در تهران  متفاوتی نیاز دارند .ابتدا به حداقل نمره ای که برای رسیدن بههدف مورد نظرتان نیاز دارید اگاه شوید و سپس،به این فکر کنید که دوست دارید چه امتیازی کسب کنید. این ایده آل شما است.به عنوان مثال، اگر میخواهید به دانشگاه ایالتی آریزونا بروید، حداقل نمره ی پذیرش ۵۰۰ میباشد. نمره ایدهآل شما میتواند بالاتر باشد: مثلا ۵۳۰.

حداقل نمره آزمون TOEFL IBT   در تهران  و نمره ی ایده آل خود را بر روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید و آن را در جایی قرار دهید که هر روز بتوانید ببینید.ممکن است آن را روی آینه حمام، در یخچال و یا بالای میز خود قرار دهید. هر بار که به کاغذ نگاه می کنید به یاد می اورید که باید برای رسیدن به اهداف خود مطالعه کنید.

 نمره ایده آل آزمون TOEFL IBT   در تهران شماباید واقع گرایانهباشد. این بدان معنی است که نمره ی احتمالی شمانباید با نمره ی ایده التان خیلی تفاوت داشته باشد. برای اطمینان از این موضوع باید مرتبا عملکرد خود را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید چه میزان با حد اقل نمره و نمره ی ایده ال خود فاصله دارید.در روزهای باقی مانده تا امتحان به تمرکز بر روی چه مباحثی نیاز دارید.هرهفته چه میزان از زمان خود را میتوانید به مطالعه اختصاص دهید.و.. پاسخ به این سوالات به شما کمک خواهد کرد که یک نمره ایده آل واقع بینانه را انتخاب کنید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران ) ( TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

 

  1. سه فضای مطالعه آزمون TOEFL IBT در تهران ایده آل و مجزا برای خود در نظر بگیرید

یک محیط مطالعه خوب در کسب نمره ی مطلوب بسیار اهمیت دارد. ازنکات زیر برای ایجاد یک فضای مطالعه یبهینه استفاده کنید:

  • سه موقعیت عالی برای مطالعه آزمون TOEFL IBT  در تهران  پیدا کنید.این مکان هاممکن است اتاق شما، کتابخانه، کافی شاپ، دفتر، اتاق نشیمن یا هر جای دیگری باشند.اما مسئله ی مهم آن است که در آن احساسراحتی کنید.و حالا باید پرسید که چرا سه مکان؟برای اینکهاگر یک روز احساس ناامیدی یا بی حوصلگی به شما دست دهد بتوانید از اتاق خود خارج شوید و مطالعه را در جای دیگری مانند کتابخانه,کافه و.. ادامه دهید.
  • یک فضای آرام آزمون TOEFL IBT  در تهران  ایجاد کنید.هنگام انتخاب محل مطالعه، یک فضای ساکت و بدون وجود عوامل حواس پرتی را در نظر بگیرید.به اطلاع خانواده و دوستان خود برسانید که در معمولا در چه زمان هایی به مطالعه میپردازید تا در ان ساعات موجب اختلال در تمرکز شما نشوند.همچنین در این ساعاتتلفن خود را خاموش کنید و از شبکه های مجازی به دور باشید.
  • فضای مطالعه خود را پاک و منظم نگه دارید.میزرا تمیزو فایل های خود را سازماندهی کنید.مداد های تراشیده شده و خودکارهای روان استفاده کنید. شما می توانید یکدفتر جدید و تمیزرا برای آزمون TOEFLکنار بگذارید.
  • برنامه های تفریحی، وعده های غذایی و تایم استراحت خود را آزمون TOEFL IBT  در تهران برنامه ریزی کنید.با این کار،تمرکز شما در طول مطالعه افزایش می یابد.همچنین خوردن غذای سالم به بهبود یادگیری شما کمک خواهد کرد.هنگامی که مطالعه می کنید یک بطری آب در کنار خود قرار دهید تا به اندازه کافی آب بنوشید.

 

 

 

  • ذهن خود را  برای آزمون TOEFL IBT   در تهران پاکسازی کنید.ورزش و برخی ازحرکات مدیتیشن اثرات ذهنی مثبتی روی شما خواهند داشت.سه نفس آهسته و عمیق نیز می تواند بسیار مفید باشد.

شما می توانید تمریناتتنفسی آرام بخش ۴-۷-۸ را نیز امتحان کنید .۴ شماره در حالی که ارام تنفس میکنید بشمارید. سپس تا ۷ شماره نفس خود را حبس کنید.بعد از ان به آرامی تا ۸ بشمارید و عمل بازدم را انجام دهید. این عمل را ۳ یا ۴ بار تکرار کنید.هرگاه احساس نا امیدی یا دلزدگی به شما دست دادو یا قادر به تمرکز در یک بخش نبودید،این تمرین را دوباره تکرار کنید. آرامش خود را به دست اورید و مجددا تمرکز کنید.

sirielts مرکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل در تهران

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!