نکات کلیدی و ترفندهای کلاس آیلتس تضمینی

تا حالا با خودتان فکر کرده اید: “مدت زیادی است که برای آزمون آیلتس کلاس آیلتس تضمینی آماده شده ام, اما نمیتوانم در آزمون کلاس آیلتس تضمینی قبول شوم” , “من تمام نکات و ترفند ها را در رابطه با آزمون کلاس آیلتس تضمینی میدانم اما هنوز نمیتوانم آن نمره ای را که میخواهم به دست بیاورم” , “من مطمئنم که آنها از قصد این کار را میکنند تا ما نتوانیم برای یک ویزا در استرالیا درخواست بدهیم” و …

دانستن تمام نکات کلیدی و ترفندهای آزمون آیلتس آیلتس تهران به این معنا نیست که نمره ای بالا در آزمون تضمین شده است. آزمون آیلتس یک آزمون معمولی نیست, اما مانند تمام آزمونهای دیگر نکات کلیدی و استراتژی های خودش را دارد که میتواند در بهبود نمره ی شما مؤثر باشد.

در اینجا چند نکته ی کلیدی آیلتس آیلتس تهران را برای راهنمایی بیشتر شما به اشتراک گذاشتیم.

نوشتن (Writing) کلاس آیلتس تضمینی

از مناسب بودن فرم و سبکی که برای نوشتن استفاده میکنید مطمئن شوید (زبانهای رسمی در مقالات و یا نامه های رسمی استفاده میشوند/ و زبان غیر رسمی در نامه های غیر رسمی و دوستانه)

 • مطمئن شوید که پاسخ سوالات آیلتس تهران را کامل دادید.
 • تا زمانی که پاسخ سوالات آیلتس تهران را بدهید, هیچ پاسخ درست غلطی وجود ندارد. زیرا مهارت زبانی ارزیابی میشود نه ایده و نظرات.
 • در دو طرف سوال توجه کنید (موافق/مخالف, مثبت/منفی, منفعت/ضرر و غیره).

 

گوش کردن (Listening) کلاس آیلتس تضمینی

 • پاسخ های خود را با حروف بزرگ بنویسید تا از اشتباهات نقطه گذاری شده جلوگیری شود.
 • در آخر هر قسمت, زمان را برای خواندن قسمت بعدی بررسی کنید.
 • پاسخ ها را پیش بینی کنید. پیش بینی های شما ممکن است که پاسخ درست باشد.
 • در املای کلمات در هنگام آزمون لیسنینگ آیلتس تهران تمرکز نکنید. شما میتوانید در آخر آزمون, زمانی که پاسخهای خود را در پاسخنامه وارد میکنید آنها را بررسی کنید.

 

خواندن (Reading) کلاس آیلتس تضمینی

 • پاسخ ها باید بر اساس متن نظم دهی شده باشند.
 • دو قسمت اول آزمون آیلتس تهران راحت تر از قسمت سوم است, پس پاسخ سوالات خواسته شده ی آن را بدهید.
 • پاسخ به هیچ سوالی را خالی نگذارید. حتی اگر مطمئن نیستید که آن پاسخ درست است, بنویسید.
 • اول سوال را بخوانید و بعد اطلاعات آن را از متن دریابید.

 

صحبت کردن (Speaking) کلاس آیلتس تضمینی

 • به صحبت کردن ادامه دهید. هر چه بیشتر صحبت کنید, نمره ی بیشتری خواهید گرفت.
 • به سوالات آیلتس تهران گوش کنید و مطمئن شوید که پاسخ تمام سوالات را داده اید. از موضوع دور شدن, ممکن است به این معنی باشد که شما خوب به سوال گوش نکرده اید.
 • برای قسمت اول پاسخ های کوتاه و برای قسمت سوم پاسخ های بلند بدهید.
 • مطمئن شوید که راجب قسمت دوم حداقل ۹۰ ثانیه صحبت کردید.

 

بر روی تقویت مهارتهای خود تمرکز کنید , نه فقط بر روی نکات و ترفندها کلاس آیلتس تضمینی

ساختار دستورزبان (گرامر), دانش لغات و واژه ها, نظم دهی کلمات از مهارت های اصلی و پراهمیت شما در سطح اولیه و اساسی زبان به شمار می روند. هنگامی که سطح زبانی خوبی داشته باشید,  قطعا نکات و ترفندها در بالا بردن و بهبود نمره ی شما تاثیر گذار خواهند بود.

هنگامی که آزمونگران آیلتس تهران, می خواهند آزمون آیلتس تهران شما را نمره دهند, باید از تمامی جوانب مهارت های شما را در آزمون, مورد سنجش و ارزیابی قرار بدهند. به عنوان مثال در آزمون نوشتن آیلتس تهران (writing), نوشته شما بر اساس چهار معیار اصلی سنجیده می شود . این موارد عبارتند از :

 1. پاسخ دهی کامل به تکالیف کلاس آیلتس تضمینی

(آیا کاندیدها به سوالات آیلتس تهران پاسخ داده اند, آیا سبک نوشته ی آنها مناسب است, آیا کاندیدها پاسخ خود را از راه درست و مناسب به دست آوردند, آیا کاندیدان ایده ها و نظرات و عقاید خود را به طور واضح ارائه کردند, و آیا در انتهای نوشته خود نتیجه گیری مناسبی ارائه داده اند و غیره)

 1. گرامر (دستورزبان) کلاس آیلتس تضمینی

(این نکته که آیا از دستور زبان و گرامرها آیلتس تهران با دقت و به درستی استفاده کرده اند, گرامر آنها تا چه اندازه پیچیده و متنوع است؟ و غیره)

 1. دانش لغات کلاس آیلتس تضمینی

(آیا کاندیدها قادر به توضیح و نقل بیان هستند, دانش لغات آنها تا چه اندازه وسیع است,آیا کاندیدها از Collocation ها و یا اصطلاحات در نوشته های خود استفاده کردند, و غیره ؟)

 1. مرتبط بودن و به هم پیوستگی کلاس آیلتس تضمینی

(آیا ایده ها به طور منطقی سازمان دهی شده اند, آیا ایده ها را با استفاده از راه های مختلف به هم ارتباط دادند, مانند : کلمات ارتباطی, تعویض و یا جایگزینی, اشاره کردن و غیره؟)

 

اگر کاندیدان دائمأ ۶ و یا ۶.۵ بگیرند, اغلب بدین معنا است که در یکی از این چهار مهارت به تمرین بیشتری برای بهبود و تقویت خود لازم دارند. باز هم گفته می شود که “شانس” کمکی در کسب نمره بالاتر به شما نخواهد کرد. اگر می خواهید پیشرفت کنید و نمره خود را در آزمون بهبود ببخشید, دانستن خواسته و انتظارات یک آزمونگر برای دریافت یک نمره خوب و بالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توصیه ای که می توان کرد, این است که کمتر بر روی نکات و ترفندهای آزمون آیلتس تمرکز کنید و بیشتر بر روی بهبود و تقویت مهارت های خود در زبان انگلیسی تمرکز کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا به نمره دلخواه و ایده آل خود دست یابید.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

آزمون آیلتسآزمون ماک آیلتسآیلتسآیلتس اصفهانآیلتس اهوازآیلتس تهرانآیلتس جردنآیلتس زعفرانیهآیلتس سعادت آبادآیلتس سیدخندانآیلتس شریعتیآیلتس فشرده تضمینیآیلتس کرجآیلتس مشهدآیلتس هشتگردآیلتس یزدبهترين استاد ايلتس تهرانبهترين اموزشگاه ايلتس تهرانبهترين كلاس ايلتس در تهرانبهترين مركز ايلتس تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در شرق تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس غرب تهرانبهترین آموزشگاه زبان آیلتس تهرانبهترین آموزشگاه زبان تهران برای آیلتسبهترین آموزشگاه های آیلتس تهرانبهترین آیلتس تهرانبهترین اساتید آیلتس تهرانبهترین اساتید آیلتس در تهرانبهترین استاد آیلتس تهرانبهترین استاد آیلتس در غرب تهرانبهترین استاد ایلتس در تهرانبهترین اموزشگاه ايلتس در تهرانبهترین اموزشگاه ایلتس در تهرانبهترین اموزشگاه زبان ایلتس تهرانبهترین اموزشگاه های ایلتس تهرانبهترین ایلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در شرق تهرانبهترین کلاس آیلتس در غرب تهرانبهترین کلاس های آیلتس تهرانبهترین کلاسهای آیلتس در تهرانبهترین مدرس آیلتس تهرانبهترین مدرس آیلتس در تهرانبهترین مرکز آموزش آیلتس تهرانبهترین مرکز آیلتس تهرانبهترین مرکز آیلتس در تهرانبهترین مرکز آیلتس در غرب تهرانبهترین مرکز آیلتس غرب تهرانبهترین معلم آیلتس تهرانبهترین معلم خصوصی آیلتس تهرانبهترین موسسات آیلتس تهرانبهترین موسسات ایلتس در تهرانبهترین موسسه آیلتس تهرانبهترین موسسه ايلتس در تهرانبهترین موسسه زبان آیلتس تهرانکلاس خصوصی آیلتس

امکان ارسال نظر وجود ندارد!