تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در واقع مسیری هموار و سریع برای کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس است بطوری که استاد در دوره های تدریس خصوصی آیلتس با بیان ساده به برطرف کردن ضعف های زبان آموز و همچنین آموزش تکنیک های آیلتس میپردازد، تا شما داوطلبان آزمون آیلتس در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه نمره آیلتس خود را کسب کنید. کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس به صورت یک یا دو نفره برگزار می شود. این کلاسها برای شما طراحی شده اند و به عنوان مثال اگر از بین مهارت های شما دو مهارت نسبت به بقیه مهارت ها ضعیف تر باشد روی تقویت این مهارت ها تمرکز می کنیم که در کوتاه ترین زمان وضعیت شما بهبود پیدا کند. این کار در کلاس نیمه گروهی تقریبا غیر ممکن است چرا که نقاط قوت و ضعف دانش آموزان با هم متفاوت است.

تدریس خصوصی آیلتس و همچنین تعداد جلسات تدریس خصوصی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد:

  • سطح دانش زبانی زبان آموز
  • ارائه درس و نکات متناسب با سطح علمی زبان آموز
  • ارزیابی زبان آموز پس از ارائه درس و برطرف کردن ضعف ها

 

تعداد داوطلبان آزمون آیلتس در حال افزایش است، اما اکثر داوطلبان آیلتس و دیگر آزمون های زبان انگلیسی بدلیل نداشتن اطلاعات و آگاهی کامل از آزمون آیلتس در برنامه ریزی و کسب نمره آیلتس خود با شکست مواجه می شوند.

این باعث می شود که دوره یادگیری آیلتس نیمه کاره رها شود و داوطلب آزمون آیلتس نتواند به هدفی که برای مقاصد مختلف دارد برسد؛ بنابراین علاوه بر علاقه، مطالعه و پشتکار عوامل دیگری در موفقیت شما در آزمون IELTS نقش بسزایی دارند.

از جمله این عوامل آگاهی از سوالات آزمون آیلتس، تکنیک های آزمون آیلتس، مهارت های چهار گانه آیلتس (speaking-listening-writing-reading) و .. میباشد که مفصل در بخش های مختلف سایت آیلتسر در مورد آن صحبت کرده ایم و میتوانید از این بخش ها اطلاعات جامعی بدست آورید.

 

کارگاه آیلتس

کارگاه های آیلتس برای آن دسته از افرادی برگزار می شود که از سطح زبان قابل قبولی برخوردار هستند و می خواهند هر یک از مهارت های آیلتس توانایی خود را بالاببرند.

کارگاه آیلتس که در Sir-ielts برگزار میشوند عبارتند از :

که برای آشنایی بیشتر و جزئیات هر یک از کارگاه ها میتوانید با کلیک بر روی هرکدام جزئیات کارگاه ها را مطالعه فرمایید.

جهت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۲۵۶۲۹۱ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!