یادگیری آیلتس در تهران

ما نسبت به بازخورد داوطلبان بسیار خوشحالیم چون این موضوع به ما کمک می کند تا موارد یادگیری آیلتس کلاس خصوصی آیلتس را برای خود بهبود ببخشیم و آن ها را تقویت کنیم.به ما کمک می کند تا متوجه نیاز داوطلبان بشویم هم چنین بدانیم آن ها در کدام بخش های آیلتس کلاس خصوصی آیلتس ضعیف هستند و در کدام یک از مهارت ها قوی تر هستند.در این مقاله ما سعی داریم بعضی از مواردی که داوطلبان و دانش آموزان با آن ها مشکل دارند را بیان کنیم و راه های مقابله با آن ها را نیز به شما آموزش خواهیم داد پس با دقت مطالب زیر را مطالعه کنید.

 

بعضی از داوطلبان بر این باوراند که اگر لغات زیادی را کلاس خصوصی آیلتس  بدانند و حفظ کنند و یا تکنیک ها و استراتژی های مختلف را بدانند می توانند در آزمون آیلتس تهران موفق شوند و نمره مناسب دریافت کنند اما واضح است که این راه درست نیست.

دانستن استراتژی در آیلتس آیلتس  تضمینی مهم است وکمک کننده خواهد بود.اما یادگیری آیلتس آیلتس  تضمینی تنها یادگیری ساختار آزمون آیلتس  تضمینی نیست بلکه فراتر از آن است.

 

در زبان انگلیسی ضرب المثلی هست که می گوید” به مرد ماهیگیری یاد بده نه ماهی برایش بیاور”بعضی از دانش آموزان ماهی را از معلم شان می خواهند درحالیکه باید راه و رسم ماهیگیری را آموزش ببیند.این یعنی که هرچقدر که شما آموزش ببینید تا خودتان نخواهید و تمرین نکنید نتیجه ای نخواهید گرفت.و یادگیری در آیلتس آیلتس  تضمینی نیز به این صورت است که اساتید آموزش آیلتس آیلتس  تضمینی تمام نکات لازم و ضروری برای آزمون آیلتس  تضمینی را به شما می گویند اما این شما هستید که باید تلاش کنید تا به هدفتان برسید.

 

یک استراتژی مهم که ما به شما آموزش می دهیم دارای سه مرحله است که شما باید در مورد آن موضوع  فکر کنید سپس آن را تجزیه و تحلیل کنید.توانایی تجسم ,تفسیر و تفکر انتقادی کلید یادگیری آیلتس است.هنگامی که شما برای آزمون آیلت آیلتس  تضمینی س تمرین می کنید و یا یک کتاب دشوار می خوانید و یا مقاله ای می نویسید که برایتان آسان نیست می توانید از این توانایی و مهارت ها استفاده کنید چون قدرت درک شما را افزایش می دهد و باعث می شود شما راحت تر آزمون را بگذرانید و کمک میکند تا در آزمون آیلتس آیلتس  تضمینی موفق شوید.

یکی دیگر از مسائل و مشکلاتی که داوطلبان و متقاضیان آیلتس آیلتس تهران با آن مواجه هستند این است که تمایل به موفقیت فوری دارند .اما باید این نکته را در نظر بگیرید که یادگیری آیلتس آیلتس تهران و موفقیت در آن یک روند طولانی است و نیاز به زمان دارد و اینکه در طول این زمان داوطلبان چقدر تمرین می کنند.تماشای چند فیلم برای موفقیت آیلتس آیلتس تهران کافی نیست شما باید باید طی دوره مشخصی آیلتس آیلتس تهران را فرا بگیرید.و طی این مدت باید صبور باشید تا بتوانید موفق شوید.

 

یادگیری آیلتس آیلتس تهران مانند یک ساختمان است شما برای داشتن یک ساختمان قوی نیاز به یک پایه قوی و مصالح خوب دارید برای آیلتس نیز شما احتیاج به یک پایه انگلیسی قوی دارید و اینکه بدانید در چه مهارت هایی بهتر هستید و در کدام یک ضعیف تر و تمریناتتان را بیشتر کنید تا تمام ضعف هایتان از بین برود بعد از تقویت پایه به سراغ یادگیری لغات,تکنیک ها ,استراتژی ها و… بروید.

 

(این ها بعضی از نکات مهم و کاربردی برای آزمون آیلتس آیلتس تهران بود که در این مقاله برایتان مطرح کردیم برای یادگیری بیشتر می توانید در کلاس های خصوصی آیلتس شرکت کنید و از راهنمایی های اساتید بهره ببرید.)

هر آنچه  که برای ریدینگ آیلتس معلم خصوصی آیلتس لازم است بدانید:

در آزمون خصوصی آیلتس چهار مهارت وجود دارد که عبارت اند از :خواندن , گوش دادن , نوشتن و صحبت کردن.

بخش خواندن آیلتس تهران ۶۰ دقیقه است ,بخش دوم آزمون که شامل سه یا چهار گزاره است سخت تر خواهد بود.در مجموع ۴۰ سوال برای تست طیف گسترده ای از مهارت خواندن وجود دارد.مانند خواندن برای ایده های اصلی,خواندن برای جزئیات,خواندن برای تفاهم منطقی و به رسمیت شناختن نظرات ,نگرش ها و اهداف نویسندگان و …

این کار به نظر دشوار است داوطلبان بعد از خواندن متن دچار وحشت می شوند و هنگامی که به کلماتی می رسند که معنی آن ها را نمی دانند دچار استرس می شوند و هم تمرکز و هم زمان را از دست می دهند.

در اینجا چند نکته برای آنچه می توانید در آزمون خواندن آیلتس تهران انجام بدهید بیان می کنیم:

۱-انواع سوالات آیلتس تهران

در این بخش۱۴ نوع سوال وجود دارد که ممکن است برای داوطلبان کلاس خصوصی آیلتس خبر خوبی به نظر بیاید اماباید توجه کنید که برای هریک از سوالات استراتژی خاصی در نظر گرفته شده و شما باید طبق آن ها پاسخ و هر یک را توضیح بدهید.

بسیاری از دانس آموزان با طبقه بندی درست, غلط,داده نشده به مبارزه می پردازند و از شما خواسته می شود تا طبقه بندی کنید که آیا اظهارات مطابقت یافته غلط است یا در آن بخش یافت می شود.این آزمون به شما چگونگی تفسیر و جست و جوی معنی را یاد می دهد.

 

۲-مدیریت زمان آیلتس تهران

زمان در آزمون آیلتس بسیار ارزشمند است و یک داوطلب باید بدان که چگونه آن را مدیریت کند تا زمان را از دست ندهد.اولین تلاش خود را برای مدیریت زمان در روز آزمون انجام ندهید حتما قبل از روز نهایی در کلاس در خانه در محل کار و… تمرین کنید تا تسلط پیدا کنید.(از اساتید آیلتس نیز می توانید کمک بگیرید و از تجربیات آن ها استفاده  کنید)

 

۳-زوم کردن بر روی سوالات آیلتس تهران

در اکثر اوقات داوطلبان بدون توجه به سوالات کلاس خصوصی آیلتس داده شده کل متن را می خوانند و روی آن زوم میکنند و مدت طولانی در مورد آن تفکر می کنند. یک معلم ایلتس از هنک کنگ آزمایشی کلاس خصوصی آیلتس بر رور تعدادی از داوطلبان انجام داد که به محض شروع امتحان کل متن را می خوانند و از سوالات غافل می شوند.

اگر بخواهید قسمتی را بخوانید سپس سوالات کلاس خصوصی آیلتس را در انتها برای اسکن کردن پاسخ صحیح زمان کافی نخواهید داشت و این کار باعث اتلاف وقت می شود.

هنگامی که با کلمات نا شناخته مواجه می شوید آرام باشید و تمرکزتان را از دست ندهید.چیزی که در این جا در مورد زبان وجود دارد این است که کسانی که درک درستی از متن داشته باشند حتی اگر جمله ای را بشنوند می توانند جمله بعد را تشخیص دهند ,بنابراین هنگام روبرو شدن با کلمات ناآشنا نترسید  در عوض کل جمله را اسکن کنید و سعی کنید آن را نسبت به متن کل در نظر بگیرید و درک کنید.

مهارت خواندن مهم است و توانایی برای خواندن نیز مهم تر درک درست از طریق کلمات و درک هر آنچه از جمله به دست آوردید و درک پاراگراف ها حتی بدون دانستن معنی کلمات نا شناخته بسیار تکنیکی و حائز اهمیت است.

۵-حرکت کردن آیلتس تهران

اگر شما قادر به پاسخ گویی به یک یا دو سوال نیستید آن ها را رها کنید و به سوالات آیلتس تهران بعدی بروید و وقت خود را صرف فکر کردن روی آن ها نکنید تا بتوانید به سوالات بعدی پاسخ درست و صحیح بدهید.

“تسلط بر روی تمام مهارت ها و تمرکز بالا نیازمند تمرین مداوم و مستمر است پس تمرین کردن را فراموش نکنید و از کسانی که در این زمینه دانش دارند کمک بگیرید ودر جلسات مخصوص آزمون آیلتس کلاس خصوصی آیلتس که در موسسات معتبر برگزار می شود شرکت کنید.”

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!