بخش دوم

برخی از الگوهای قید نوشتاری ازمون  تافل در تهران   را به خاطر بسپارید.

مصححین ازمون  تافل در تهران TOEFL توجه ویژه ای به توانایی شما در استفاده از جملات و ساختار های پیچیده تر دارند. جعبه ابزاری از  انواع مختلف اتصالات انگلیسی مانند “اما”، “با این حال” و “اگر چه” و.. برای خود تهیه کنید. اگر فقط از جملات ساده استفاده کنید، پاسخ شما از نمره ی  بالایی برخوردار نخواهد شد.  مهارت شما در به کار گیری جملات  متنوع ضروری است.

  1. موضوعات رایج TOEFL را بیاموزید.

در امتحان ازمون  تافل در تهران  TOEFL امکان انتخاب موضوع برای افراد وجود ندارد و کسی قادر به پیش بینی ان نیست.

با این حال، خدمات  آموزشی  ازمون ازمون  تافل در تهران (طراحان TOEFL) موضوعات نمونه را در وب سایت خود منتشر می کنند. در صورت مطالعه ی این موضوعات یک پیش زمینه ی ذهنی کسب میکنید.

به دنبال کلمات کلیدی مانند “موافق” یا “مخالف” که بارها و بارها در سوالات  تکرار شده اند،باشید. و اطمینان حاصل کنید که معنای آنها و نحوه پاسخ به سوالاتی که شامل انها هستند را بلدید.

 

۵  سوالاتی مبنی بر اعتقادات شخصی شما

در صورت مطرح شدن این سوالات در ازمون ازمون  تافل در تهران  نظر ممتنع ارائه ندهید.

در بسیاری از فرهنگ ها، مردم نظرات خود را  مستقیما بیان نمی کنند – اما بیان عقیده به طور مستقیم در مقاله Independent TOEFL کاملا ضروری است.

اگر از ان دسته افراد نیستید که عقاید خود را صریح و بدون تعارف بیان میکنند، برای کسب این مهارت تمرین کنید. هنگامی که مطلبی را خوانده  و یا گوش میدهید به این موضوع، فکر کنید: “آیا من موافقم یا مخالف؟ آیا با این بحث همسو و هم نظر هستم یا خیر؟ “  

با یک دانش آموز دیگر ESL گپ و گفتی داشته باشید و در مورد رویدادهای اخیر با هم بحث  کنید . صحبت کردن در مورد عقایدتان باعث می شود تا بتوانید اسان تر در مورد آنها بنویسید. در روز ازمون ازمون  تافل در تهران ، جناحی  را انتخاب کنید که می توانید  آن را بهتر بیان کنید، حتی اگر نظر واقعی شما نیست.حتی  اگر هیچ نظری در مورد موضوع مطرح شده ندارید، از خودتان ابداع  کنید!

۶   قبل از شروع به پاسخگویی از تکنیک بارش مغزی استفاده کنید.

استفاده از این تکنیک حکم نقشه ی راه را برایتان خواهد داشت.

فورا شروع نکنید.

در عوض، ۱ تا ۳ دقیقه مکث کنید تا تصمیم بگیرید که میخواهید در مورد چه  و چگونه بنویسید.در مورد بعضی دلایل و نمونه ها فکر کنید. این به معنی بررسی شما برای انتخاب موضوعی است که دارای دلایل و جزئیات بیشتری برای شرح و تفصیل ان هستید.

۷   مقدمه ای گیرا و دقیق داشته باشید.

این اولین مطلبی است که خواننده شما می بیند، بنابراین  پاراگراف اغازین باید  جمله ای صریح و بی نقص باشد که در بر دارنده ی ایده اصلی متن نیز باشد. شما به مقدمه ای طولانی نیاز ندارید، اما باید شروعی متناسب با موضوع متن داشته باشید.

برای مثال، اگر موضوع مقاله ی ازمون  تافل در تهران  شما بیان کننده ی این عبارت است: “در برخی از کشورها، نوجوانان درکنار درس خواندن به کسب درامد نیز مشغولند. آیا به نظر شما این ایده خوبی است؟پاسخ شما میتواند این گونه اغاز شود:” من فکر می کنم این که جوانان باید مشاغل خود را در حالی که هنوز دانش آموزان هستند، فکر کنند “یا” من فکر نمی کنم که داشتن شغل دوم برای دانش اموزان مشغول به تحصیل ایده ی مناسبی باشد “از مفهوم و ایده ی اصلی مطرح شده در سوال استفاده کنید و بیانیه ای صریح ارائه دهید. بقیه مقاله خود را به شرح و بسط درمورد این جمله بپردازید.

 

۸    جزئیات و دلایل ویژه مطرح کنید.

در هر ازمون  ازمون  تافل در تهران TOEFL در مورد  دلایل و جزئیات خاص پرسیده میشود.

یکی از معیار های تعیین نمره ی بالاتر بهتر بهره گیری از استدلال ها و مثال هایی است که نویسنده ارائه میکند.

برای به دست آوردن بالاترین نمره، به  حداقل سه استدلال  مختلف  به همراه جزئیات خاص نیاز دارید. تمرین این مهارت را نیز فراموش نکنید.

بسیاری از دانش آموزان ممکن است در این بخش عملکرد ضعیفی داشته باشند در صورتی که بخش مهمی از نوشتن یک مقاله ی ازمون  تافل در تهران  خوب به همین موضوع بستگی دارد. استفاده از تکنیک بارش مغزی نیز در بهبود این امر نقش به سزایی دارد. همچنین بهتر است در مقاله ی خود از آمار و ارقام استفاده نکنید چون این اطلاعات نمیتوانند مبتنی بر گزارشات دقیق باشند. در عوض، سعی کنید از اطلاعات عمومی و دانش و تجربه ی شخصی خود استفاده کنید.

  1. از موضوع اصلی فاصله نگیرید.

متاسفانه، شما نمیتوانید موضوع خود را انتخاب کنید یا ان را تغییر دهید.لذا  فقط درباره موضوعی که از شما خواسته شده، بنویسید.

به یاد داشته باشید: مصححین ازمون  تافل در تهران TOEFL  همیشه به دنبال مقالاتی با الگو های استاندارد و معین هستند. برخی از دانشجویان قبل از امتحان ازمون  تافل در تهران  TOEFL مقاله های خود را به خاطر میسپارند  و در امتحان از آنها  استفاده می کنند. این موضوع باعث میشود تا نمره ی قابل قبولی کسب نکنند. تمرین و ممارست قبل از ازمون به جای حفظ کردن مقاله ها توصیه میشود.

سعی کنید در صورت  تشخیص کلمات نا اشنا در موضوع از مفهوم متن برای یافتن معنی انها بهره مند شوید.تمام سعی خود را بکنید تا نوشته ای منسجم در رابطه با موضوع ارائه دهید و از ذکر جزئیات فرعی و نا مرتبط بپرهیزید.

۱۰   اگر زمان کافی داشتید، پاسخ های خود را بازخوانی و ویرایش کنید

حتی افراد انگلیسی زبان نیز گاهی اوقات  در نوشتن دچار خطا میشوند، اما با بازخوانی مقالات ، می توانیم اشتباهاتمان را تا حد زیادی کاهش دهیم. ۱-۳ دقیقه ی پایان ازمون ازمون  تافل در تهران را به تصحیح اشتباهات خود اختصاص دهید. بدیهی است که هرچه در  گرامر مهارت  بیشتری کسب کنید کمتر دچار خطا و اشتباه میشوید، اما   اشتباهات کوچک تایپی به راحتی قابل شناسایی و برطرف کردن هستند..

 

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

ielts دانشگاه تهرانielts در تهرانielts شرق تهرانielts غرب تهرانielts مرکز تهرانآزمون ielts ثبت نامآزمون آيلتس ثبت نامآزمون آیلتس به چه صورت استآزمون آیلتس ثبت نامآموزش آیلتس تضمینی تهرانآموزش آیلتس غرب تهرانآموزشگاه آیلتس شرق تهرانآموزشگاه آیلتس شمال تهرانآموزشگاه آیلتس غرب تهرانآموزشگاه زبان آیلتس غرب تهرانآيلتس تهران ثبت نامآیلتس تضمینی تهرانآیلتس تهران آموزشگاه زبانآیلتس تهران امتحانآیلتس تهران در کرجآیلتس تهران سعادت آبادآیلتس تهران شماره تلفنآیلتس تهران فرمانیهآیلتس تهران کرجآیلتس تهران کلاسآیلتس تهران ماکآیلتس تهران نتایجآیلتس تهران یا دانشگاه آزادآیلتس جنوب تهرانآیلتس خصوصی تهرانآیلتس دانشگاه تهرانآیلتس در تهرانآیلتس در جنوب تهرانآیلتس سفیر تهرانآیلتس شرق تهرانآیلتس غرب تهرانآیلتس مرکز تهرانازمون ایلتس تهرانامتحان آیلتس در تهرانامتحان ايلتس تهراناموزش آیلتس تهراناموزشگاه آیلتس تهرانايلتس در تهرانایلتس تافل تهرانایلتس تهران شعبه کرجایلتس تهرانپارسبهترین آیلتس تهرانبهترین ایلتس در تهرانتجربه آیلتس تهرانتدریس خصوصی ایلتس شرق تهرانتدریس خصوصی ایلتس غرب تهرانتقویم ایلتس تهرانتهران آیلتس زبانثبت نام آزمون آیلتس تهرانخانه آيلتس تهرانخانه آیلتس تهرانقیمت آیلتس تهرانکانون آیلتس تهرانکلاس آیلتس خصوصی تهرانکلاس آیلتس خوب تهرانکلاس آیلتس شرق تهرانکلاس آیلتس غرب تهرانکلاس آیلتس فشرده تهرانکلاسهای آیلتس تهرانمدرس ایلتس تهرانمدرسه آیلتس تهرانمدرک آیلتس تهرانمراکز آیلتس تهرانمركز آيلتس تهرانمرکز آیلتس تهران خوب است؟مرکز آیلتس غرب تهرانموسسه آیلتس غرب تهرانموسسه ايلتس تهراننتیجه آیلتس تهرانهزینه آیلتس تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!