آزمون تافل در تهران

شما فقط سی دقیقه دارید تا مقاله ای بنویسید که نشانگر مهارت شما در زبان انگلیسی باشد.

ممکن است شما در طول   ازمون تافل در تهران با اضطراب دست و پنجه نرم کنید و، فکر کنید “اگر اشتباه بزرگی انجام دهم، چه؟”

اما واقعا چه چیزی  مهم تر از اجتناب از اشتباهات بزرگ است؟

دانستن  ترفندها و استراتجی های نوشتن writing  مهمترین گام برای موفقیت در این زمینه است.

نوشتن در زمانی محدود و مشخص کمی مشکل به نظر میرسد.

یعنی شما علاوه بر سعی در نوشتن یک مقاله ی قابل قبول ازمون تافل در تهران  باید توانایی مدیریت زمان برای اتمام مقاله در یک بازه ی زمانی مشخص را نیز داشته باشید.

این کار حتی برای افراد انگلیسی زبان نیز چالش بر انگیز است.

بسیاری از متقاضیان این ازمون ازمون تافل در تهران احساس می کنند که این بخش مهیج ترین بخش امتحان است.

هدف من این است که در این مقاله  تمامی اطلاعات لازم در بخش writing ازمون تافل در تهران را به شما ارائه دهم:
چرا باید در مهارت  writingتبحر داشته باشیم؟

یک پاسخ ساده.برای کسب نمره ی بهتر.

این تنها دلیل انجام تمرین writing  نیست. اگر قصد شرکت در ازمون تافل ازمون تافل در تهران را دارید، احتمالا میخواهید برای ادامه ی تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کنید.

سوالات ازمون تافل ازمون تافل در تهران  بر اساس موارد و مشکلاتی که زبان اموزان خارجی در حین یادگیری زبان  به ان برمیخورند مطرح میشود. کسب مهارت برای TOEFL شما را برای تحصیل در خارج از کشور آماده خواهد کرد. توانایی شما در کسب نمره ی عالی در این ازمون نشان دهنده ی توانایی شما برای ورود به یک محیط اکادمیک انگلیسی زبان است.

اشتباهات  رایج  در TOEFL :

به عنوان یک طراح ازمون ازمون تافل در تهران ، هر هفته مقالات زیادی را خوانده و بررسی میکنم. و هر بار با اشتباهات یکسانی مواجه میشوم.این اشتباهات را در ادامه ذکر میکنم:

۱.از مصحح به خاطر عملکرد ضعیف خود در ازمون ازمون تافل در تهران  عذر خواهی نکنید!!مصحح با علم به اینکه شما یک فرد انگلیسی زبان نیستید ازمون را تصحیح میکند.شما با این کار انتظارات را نسبت به بقیه ی پاسخ هایتان پایین می آورید.

۲.به بهانه ی پیدا کردن بهترین ایده و موضوع برای writing وقت خود را هدر ندهید.گاهی اوقات پرداختن به یک ایده ی معمولی ولی در زمان معقول بسیار بهتر از این است که وقت شما در پی یافتن ناب ترین ایده به پایان برسد.

و در اخر به یاد داشته باشید که writing تافل شما باید  شامل یک بخش مکمل نیز باشد.در این بخش،  شما به مطرح کردن fact و واقعیت های موجود در رابطه با موضوع مد نظر خود نیاز دارید و نباید عقاید خود را دخیل کنید.سعی کنید قبل از ازمون ازمون تافل در تهران  با تمرین به تسلط کافی در این زمینه دست یابید.

۱۰ استراتژی ساده برای رفع بخش تکمیلی مستقل تافل

با یادگیری چند استرتژی اساسی میتوانید نمره ی خود را تا حد زیادی افزایش دهید.امروز، من آنها را با شما به اشتراک می گذارم، با راه هایی که می توانید آنها را تمرین کنید. بعضی از این روش ها شما را شگفت زده خواهند کرد!چون این تکنیک ها با تکنیک های معمولی که بسیاری از استادان برای تدریس استفاده میکنند متفاوت است.

۱   قبل از ازمون ازمون تافل در تهران نوشتن   writingرا به صورت زماندار تمرین کنید.

آماده سازی مقاله برای کلاس انگلیسی و نوشتن مقاله برای  امتحان ازمون تافل در تهران   TOEFL دو تجربه  ی کاملا متفاوت از هم اند. مقاله نویسی در کلاس انگلیسی با محدودیت زمان همراه نیست و شما زمان زیادی برای شرح و بسط  ایده های خود دارید.

زمانی که بحث محدودیت زمان مطرح میشود، شرایط تغییر می کند. شما باید توانایی  سریع فکر کردن و سریع نوشتن را بیاموزید که این مهم نیازمند تمرین است به خصوص اگر از سرعت بالایی در تایپ کردن برخوردار نیستید. یک موضوع را انتخاب کنید و تایمر را برای سی دقیقه تنظیم کنید. سعی کنید تمام ۳۰ دقیقه را بدون وقفه به نوشتن اختصاص دهید.

بعد از اتمام این ۳۰ دقیقه مقاله ی خود را با دقت بخوانید و ان را از لحاظ ساختار و دستور زبان بررسی کنید.

این کار را چند بار در هفته انجام دهید.  تمرین زیاد  در روند پیشرفت شما تاثیر بسیاری خواهد داشت. تمرین فراوان افزایش سرعت عمل شما در فکر کردن و پاسخگویی را به دنبال خواهد داشت.

 

۲ .تقدم کیفیت بر کمیت ازمون تافل در تهران

پاسخ های  کوتاه و واضح میتوانند پاسخ های مناسبی باشند. بسیاری از پاسخ هایی  که از  نمره ی ۴ یا ۵ برخوردار میشوند  حدود  یک پاراگراف  هستند. از سوی دیگر، بسیاری از پاسخ های طولانی ازمون تافل در تهران ممکن است موفق به کسب نمره ی۲ یا ۳ شوند. اگر پاسخ هایتان از زبان  سلیس و روان برخوردار هستند، یک پارگراف برای شرح دادن پاسخ مورد نظرتان کافی است. رعایت این مسئله در تعیین نمره ی شما بسیار تاثیر گذار است.

اگر پاسخ هایتان  خیلی طولانی شود،در انتها  قادر نخواهید بود گرامر و لغات خود را بررسی کنید . همچنین ممکن است دچار تکرار مکررات یا شرح جزئیات غیر ضروری  شوید. البته، در صورت کوتاه شدن بیش از پاسخ ها نیز ممکن است نتوانید مهارت های زبانی خودتان را اشکار سازید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,