۱۰ نکته ی مهم بهترین کلاس زبان آیلتس  IELTS  از زبان یک داوطلب موفق:

 

در این مقاله به ذکر توصیه های  یکی از داوطلبان بهترین کلاس زبان آیلتس  IELTS در تهران  ازمون که موفق به کسب نمره ی ۸.۵ شده است میپردازیم:

“من در ازمون اخیر موفق به کسب نمره ی ۸.۵ در نسخه ی عمومی ایلتس شده ام.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS  در تهران ) ( آیلتس IELTS  تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس IELTS  تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

من اهل هند هستم و از کودکی به طور منظم زبان انگلیسی را اموخته ام.همچنین در کنار مطالعه ی مستمر به خواندن مجلات و روزنامه ها با موضوعات متنوعی از قبیل سیاست، علم و هنر میپرداختم. این پروسه ی طولانی مدت همراه با عشق و علاقه ی من به یادگیری زبان های دیگردلایل من برای شرکت و کسب نمره ی مطلوب در آزمون IELTSبود.

در ادامه میخواهم توصیه ها و تجاربی را برای بهبود نمرات داوطلبین بهترین کلاس زبان آیلتس  IELTS در تهران  در اختیار انها قرار دهم –

  1. استفاده از اصطلاحات: من همیشه از اصطلاحات برای انتقال موثر مفاهیم استفاده میکنم.گستره ی اصطلاحات در زبان بسیار وسیع است. اما با کمی تمرین، می توانید در عرض چند روز در به کارگیری انها در شرایط مختلف مسلط شوید. وبسایت های وجود دارند که از طریق انها میتوانید راهنمایی هایی در مورد استفاده از اصطلاحات مطالعه کنید.

 

  1. هنگامی که در مورد استفاده از ییک عبارت یا کلمه تردید دارید، از به کار بردن آن اجتناب کنید.به این دلیل که زمان استفاده از کلمه ای که از ان اطمینان کامل ندارید ممکن است درتلفظ یا املا یا استفاده ی به جا از ان دچار خطا شوید و تمام این موارد باعث کسر نمره میشوند.بنابراینبا این استراتژی دست کم میتوانید به حفظ امتیاز فعلی خود کمک کنید.

۳.کانال های مفید رادیو و تلویزیون را دنبال کنید. البته می توانید از ویدئو های تهیه شده ی مرتبط با بهترین کلاس زبان آیلتس  IELTS در تهران  IELTSکه در وب سایت های مختلف مانند یوتیوب به اشتراک گذاشته میشوند نیزاستفاده کنید. این منابع به اماده سازی شما برای ازمون نهایی کمک بسیار خواهند کرد.

  1. من با بسیاری از داوطلبینی که بخش Speaking را دشوار ترین بخش ازمون میدانند برخورد کرده ام.ریشه ی این موضوع جایی است که آنها در یک محیط کاملا غیر انگلیسی زبان رشد کرده اند. تنها راه غلبه بر این مشکل،مکالمه با افراد انگلیسی زبان یا افرادی است که در زبان مهارت دارند.سعی کنید این کار را هر روز یا هر چند وقت یک بار به طور منظم انجام دهید.
  2. تفاوت کلماتیکه به طور یکسان نوشته یا خوانده میشوند اما در معنی متفاوت اند ،رابدانید.این کلماتhomonyms و homophones نامیده می شوند.

۶.تمام تلاش خود را بکنید تا هنگام صحبت به زبان انگلیسی از لهجه ی مادری خود فاصله بگیرید.حتی اگر توانایی کسب لهجه ی جدیدی را ندارید از یک لهجه ی خنثی استفاده کنید.

۷.چنانچه در بهره گیری از جملات پیچیده تر دچار مشکل هستیدپیشنهاد من این است که از جملات کوتاه تر اما صحیح استفاده کنید .

  1. یک فرهنگ لغت خوب بر روی کامپیوتریا موبایلتان نصب کنید.البته همچنان می توانید از فرهنگ لغت فیزیکی استفاده کنید. هر کدام را که انتخاب می کنید،سعی کنید همیشه ان را در دسترس داشته باشید .
  2. عمدتا استفاده از سه نسخه ی – انگلیسی، آمریکایی و انگلیسی استرالیایی در جهان رایج تر است. آیا یکی از این سه زبان نسبت به دیگران برتری دارد ؟ به دلیل تردیدی که در پاسخ این سوال داشتم ان را در نشست پیشنهادی شورای بریتانیا مطرح کردم. پاسخ این بود که هیچ کدام از این زبان ها بر دیگری اولویت و ارجحیت ندارد.
  3. در نهایت، سعی کنید از تمام منابع موجود برای تقویت خود استفاده کنید.یک منبع میتواند مجموعه ی گسترده ای از کتاب های اموزشی، یک دوست مسلط به زبان انگلیسی و یا حتی یک وب سایت راهنمای ازمون آنلاین باشد.

من به داوطلبین ازمون توصیه دارم که در هر زمان و مکان ممکن به تمرین و تقویت زبان بپردازند .این مهم هم باعث ارتقاء سطح و نمره ی انها و هم موجب افزایش علاقه ی انها به زبان میشود.

 

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!