۱۰ گام در راستای گوش دادن موثرIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE   بخش چهارم

 

با استفاده از مهارت های زیر میتوانید فرایند یادگیری از طریق گوش دادن را بهبود ببخشید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

گام ۷: سؤالاتتان را فقط به منظور اطمینان از درک صحیح مطلب بپرسید

برای مثال ممکن با یکی از همکاران خود گفت و گوییراجع به سفر او به ورمونت و اتفاقات و تجارب فوق العاده ای که ویدر این سفر کسب کرده داشته باشید. در طول این گفت و گو، همکارتان اشاره می کند که برخی اوقات را با یکی از دوستان خود گذرانده.در این صورت شما با پرسیدن سوالی مانند “اوه، من از سال هاست که از الیس بی خبر هستم.حال او چطور است؟” بحث را کاملا به سمت الیس منحرف میکنید و این کار با ایجاد اختلال در مسیر ذهنی هر دو طرف باعث اشفتگی ذهن در فرایند یادگیری و به خاطر سپاری میشود.

این ایجاد اشفتگی در مکالمه همیشهرخ میدهد. این سوالات افراد را در مسیری قرار می دهد که هیچ ارتباطی با موضوع اصلی ندارد. گاهی اوقات تلاش میکنیم تا بحث را دوباره در مسیر اصلی قرار دهیم اما موفق نمیشویم.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

 

گام ۸: سعی کنید احساس گوینده را درک کنید.

اگر فردی که با ان صحبت میکنید احساس غم و اندوه داشته باشد شما نیز دچار غم میشوید،چنانچه شادی اش را ابراز کند شما نیز شاد میشوید، زمانی که ترس از موضوعی را توصیف کند،این ترس در شما نیز به وجود می اید و این احساسات را از طریق عبارات, چهره و کلمات شما منتقل میشوند.

برای تجربه کردن احساس دیگران، باید خودتان را در جای دیگری قرار دهید و به این فکر کنید که اگر در جای او قرار داشته باشید چه احساسی دارید. کار ساده ای نیست اما با یادگیری ان فرایند برقراری ارتباط را تسهیل میکنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

مرکز زبان Sirielts همواره برگزار کننده دوره های آمادگی و آموزش آزمون های بین المللی( TOEFL / IELTS / CELPIP /PTE ) در تهران برای علاقه مندان و داوطلبان این آزمون بین المللی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۱۲۵۶۲۹۱ تماس حاصل نمایید و از مشاوره همواره بهره مند باشید.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!