۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندنIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE  بخش سوم

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

 

  1. در چالش های خواندن شرکت کنید.

این یک راه عالی برای تشویق شما برای خواندن مطالب بیشتر است زیرا هم سرگرم کننده و هم تعاملی است.این روش همچنین می تواند باعث اشنایی شما با منابع مطالعاتی جدید شود.

۸.یک محیط مطالعه ی بدون حواس پرتی برای خود ایجاد کنید.

برخی از عوامل حواس پرتی از حیطه ی کنترل شما خارج است.اما بساری از انها را میتوانید مدیریت کنید.

با خواندن در یک اتاق آرام و بدون عوامل وسوسه کننده مانند تلویزیون شروع کنید.همچنین می توانید تلفن همراه خود را برای یک زمان مشخصخاموش و یا در حالت هواپیما قرار دهید.

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران )  TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

  1. ذخیره سازی !

به جای پرداخت هزینه های گزاف  برای لباس و یا اقلام بی مصرف، فهرستی از کتابهای مورد علاقه تان را تهیه کنید.

این کارممکن است در ابتدا بی فایده به نظر برسد، اما یکی از بهترین انگیزه ها برای خواندن بیشتر است؛ زیرا هنگامی که شما یک کتاب را به پایان می رسانید می توانید لیست خود را مشاهده کرده و تصمیم بگیرید که اکنون کدام کتاب را بخوانید.

 

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

  1. از تکنولوژی به نفع خود استفاده کنید.

من شخصا، کتاب را در نسخه ی فیزیکی ان ترجیح میدهمو عقیده دارم هیچ چیز تجربه ی بو و بافت یک کتاب واقعی را به دست نمیدهد. مطالعات نشان داده اند که خواندن نسخه ی چاپی مطالب منجر به درک و حفظ بهتر در مقایسه با خوانش از صفحه نمایش کامپیوتر می شود.

اما، گاهی اوقات حمل یک کتاب آسان نیست. امروز می توانید یک کتاب را در ipadیا تلفن همراه خود در حین سفر مطالعه کنید.شما حتی میتوانید در حین کار کردن هم از فایل صوتی کتاب ها استفاده کنید.

به طور خلاصه،استفاده از فن آوری به شما فرصت بیشتری برای مطالعه خواهد داد.

 

  • Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.
به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!