۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندن IELTS / TOEFL /CELPIP /PTE بخش  پنجم

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. در مسافرت یا قبل از خواب، حتما مطالعه کنید.

مسافرت بهترین زمان برای مطالعه است. در مورد تمام وقت آزادی که در حین انتظار برای نوبت پرواز خود و یا در حین پرواز دارید، فکر کنید. شما ممکن است بتوانید در طول سفریک کتاب را تمام کنید .

همچنین قبل از رفتن به رختخواب، مطالعه کنید.این گزینه را جایگزین تماشای تلویزیون یا چک کردن کانال های اجتماعی خود کنید.این کار به داشتن خواب بهتر نیز کمک فراوانی میکند.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران )  (TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. از تصمیمات خسته کننده پرهیز کنید.

خستگی چیزی است که می تواند شما را از تولید مثبت و اتخاذ عادت هایی مانند خواندن جلوگیری کند.

۱۷.با ارامش مطالعه کنید

هنگامی که شما ذهن مشغول و پر از همهمه است  نشستن و لذت بردن از یک کتاب چالش نسبتا سختی محسوب میشود.  من سعی می کنم پیش از شروع مطالعهتمام وظایفم را تکمیل کنم تا موجب ناراحتی من در این حین نشوند.همچنین ورزش و مدیتیشن کمک می کنند تاذهن به ارامش برسد.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. مطالبی را که خوانده اید با دیگران به اشتراک بگذارید.

یادتان باشد که نباید اهداف خود را به اشتراک بگذارید. اما میتوانید مطالبی را که خواندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اهداف این کار شامل تثبیت اطلاعات خوانده شده, کسب اطلاعات جدید از جانب دیگران و همچنین توصیه ی افراد دیگر برای خواندن منابع جدید است.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!