۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندنIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE  بخش اول

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

 

خواندن در زندگی شخصی و حرفه ای شما بسیار تاثیرگذار است.علاوه بر این به منظور تقویت مهارت Readingنیازمند مطالعه ی پیوسته و همچنین همه جانبه و در زمینه های گوناگون هستید.اما مشکلاتی که بر سر این راه وجود دارند شامل عدم وجود لذت کافی در حین خواندن و همچنین نداشتن زمان کافی برای مطالعه ی بیشتر است. جای نگرانی نیست.شما میتوانید با استفاده از ۲۱ ترفند زیر بر این مشکلات غلبه کنید:

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

  1. اهداف خیلی عالی برای خواندن قرار ندهید.

اگر شما یک خواننده ی عالی و حرفه ای نیستید،خودتان را به خواندن کتاب های زیاد مجبور نکنید تا بتوانید همان تعداد محدود را به خوبی مدیریت کنید. به عبارت دیگر اهداف دست نیافتنی برای خود تعیین نکنید.

ابتدا با یک هدف گذاری اسان و قابل دست یابی شروع کنید – مانند خواندن فقط یک کتاب در هر ماه یا ۲۰ صفحه در روز. چنانچه هم اکنون یک کتاب در ماه را به راحتی میخوانید،ان را به دو کتاب افزایش دهید. وقتی بیش از حد توان خودهدف گذاری نکنید، متوجه خواهید شد که تجربه خواندننه تنها استرس زا نیستبلکه لذت بخش است. من به یک واقعیت جالب رسیده ام.چنانچه فرایند خواندن با تنش همراه نباشد،تمرکز حواس و سرعت یادگیری به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. اهدافتان را پیش خودتان نگه دارید.

اکنون که هدف خود را تعیین کرده اید آن را تنها پیشخودتان نگه دارید.تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۹ نشان می دهد که دانش آموزانی که اهدافشان را با افراد دیگر به اشتراک میگذارند شانس بسیار کمتری در رسیدن به ان دارند.

ان دسته از دانش اموزانی که اهدافشان را با هیچ کس در میان نگذاشته بودند، زمان بیشتری را صرف انجام این فعالیت ها می کردند.

دلیل این موضوع چیست؟ زمانی که یک هدف به اشتراک گذاشته شود، انگیزه کمتری برای تلاش در دستیابی به هدف مورد نظر وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید دو کتاب را در هر ماه بخوانید، این هدف را فقط برای خودتان حفظ کنید.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!