تبریک انگلیسی کریسمس

با فرا رسیدن سال نو میلادی و میلاد مسیح و برگزاری مراسم های مختلف و همچنین جشن و دورهمی های خانوادگی و دوستانه در سراسر دنیا، مخصوصا در کشورهای اروپایی و کانادا و آمریکا فرستادن متن تبریک کریسمس و و تبریک آغاز سال نو میلادی بین جوانان و بزرگسالان رونق گرفته و ابراز علاقه و ارادت مردم به یکدیگر با شرایط ایجاد شده به خاطر همه گیر شدن ویروس کرونا فقط و فقط از طریق پیامک و یا ایمیل و همچنین متن انگلیسی تبریک کریسمس مقدور خواهد بود.  به همین منظور بر آن آمدیم با نزدیک شدن این ایام پیامک های کریسمسی  و تبریک کریسمس به زبان انگلیسی رو برای تمام هموطنان مسیحی و حتی مسلمان که قصد دارند به دوستان و آشنایی خود در سراسر دنیا تبریک و تهنیت عرض کنند فراهم کنیم. یکی از متن های زیبای تبریک کریسمس ۲۰۲۰ انگلیسی که میتواند باعث شادی و دادن انرژی مضاعف به دوستان و آشنایی شما شود متن زیر خواهد که یک تبریک انگلیسی کریسمس مناسب و درخور برای عزیزانتان خواهد بود.

May your world be filled with warmth and good cheer this holy season, throughout the year, Wish your Christmas be filled with peace and love.  Merry Christmas

  معنی متن کریسمس مبارک به انگلیسی که در بالا برای شما فراهم شده به شرح زیر میباشد.

دنیایی شاد و گرم در این ماه مقدس برای شما آرزومندم و امیدوارم کریسمسی سرشار از عشق و صلح و آرامش پیش رو داشته باشید.  کریسمس مبارک

در حال حاضر بدلیل افزایش نسل جوان و همچنین جوانانی که در شرف ازدواج هستند و این شرایط کرونا که مانع  شده بیشتر در کنار هم باشند فرستادن پیامک هایی که عاشقانه است و به عبارت دیگر تبریک کریسمس عاشقانه میتواند کمک خوبی باشد برای نزدیک تر شدن به هم و همچنین ابراز حس واقعی بین این عزیزان.  خوشبختانه این ایام به دلیل همزمان بودن کریسمس و همچنین سال نو میلادی و رونق گرفتن ارسال پیام تبریک کریسمس و سال نو میلادی  متن های رسمی تبریک کریسمس به انگلیسی جزو محبوب ترین جستجو های اینترنتی هستند که جوانان و بزرگسالان با جستجو و ذخیره این پیام ها میتوانند علاقه و ارادت خود رو به دیگران ابراز کنند.

چند نمونه پیام های تبریک کریسمس عاشقانه و همچنین متن رسمی تبریک کریسمس انگلیسی برای شما در زیر فراهم شده که میتواند نیاز شما رو برآورده کند:

  • وقتی بابانوئل آرزومو شنید ، خندید و متوجه شد که آرزو کردم کنارم باشی و بهم نگاه کنی و بخندی….. مگه آرزوی کمی است دیدن خنده تو…………

و یا میتوانید از پیام تبریک کریسمس عاشقانه زیر برای فرد مورد علاقه خود استفاده کنید:

  • هیچ کارت تبریکی برات نمیفرستم، هیچ دسته گل رزی برات نمیخرم، هیچ نقاشی جذابی ازت نمیکشم، تنها چیزی که دارم و تمام دارایی من هستش قلبمه که میخواد عاشقانه بهت بگه کریسمس مبارک.
  • همچنین عزیزانی که میخواهند به دوستان و شریک های تجاری خود و همچنین افرادی که کمتر صمیمی تر هستند تبریک و تهنیت عرض کنند میتوانند از پیامک های زیر به عنوان متن رسمی تبریک کریسمس به انگلیسی استفاده کنند.

Lets welcome the year which is fresh and new, lets cherish each moment it beholds, lets celebrate this blissful New Year.

بیا به سال جدید و نو خوش آمد بگوییم، قدر لحظه های را بدانیم و سالی پر از نشاط را جشن بگیریم.

  • یا میتوانیم از پیامک زیر به عنوان متن رسمی تبریک کریسمس به انگلیسی استفاده کنیم.

Wish you a great, prosperous, blissful, healthy, bright, delightful, mind blowing, energetic, terrific, extremely happy New year 2021

امیدوارم سال ۲۰۲۱ سالی توأم با شادی، کامیابی، سعادتمندی،سلامتی، روشنی، شوق، هیجان، انرژی پیش رو داشته باشید.

متن کوتاه انگلیسی در مورد کریسمس

همانطور که میدانید متن های کوتاه انگلیسی در مورد کریسمس رو میتوانید به راحتی از شبکه های اجتماعی و… تهیه کنید ولی قبل از این امر می‌بایست با این ایام و تفاوت کریسمس و سال نو میلادی در اروپا و کانادا و آمریکا و در سراسر دنیا آشنا شده و به همین منظور برآن آمدیم که تفاوت سال نو و کریسمس رو برایتان روشن کنیم. همانطور که میدانید کریسمس جشن و مناسبتی است برای بزرگداشت تولد عیسی مسیح، فرزند خدا که در ۲۴ دسامبر هر سال میلادی برگزار میشود و سال نو روزی است برای جشن گرفتن پایان سال و شروع یک سال جدید. کریسمس و سال نو به دلیل نزدیک بودن به هم معمولا از اواخر دسامبر هر سال یعنی ۲۴ دسامبر تا اوایل ژانویه سال نو برگزار شده و جشن گرفته میشود در این ایام با نوشتن انشا در مورد کریسمس توسط دانش آموزان و خردسالان و تحویل دادن آن به بابانوئل بچه ها توقع گرفتن کادو دارند. حتی در ایران هموطنان ارامنه با برگزاری مراسم های خاص این دوران که به کریسمس ارامنه معروف هست به شادی و جشن میپردازند. همانطور که میدانید در این ایام مردم اسکاندیناوی قبل از تولد عیسی مسیح این ایام را که به نام یول یا همان دوره زمستان است جشن گرفته و پدران و پسران خانواده با رفتن به جنگل و جمع کردن تنه درختان و سوزاندن این درختان به مدت ۱۰ تا ۱۲ روز خود را برای این ایام آماده میکردند.کریسمس در حال حاضر با نماد یک پیر مرد مهربان و چاق که همواره به کادو دادن به بچه ها معروف است و معروف به بابانوئل در سراسر دنیا جشن گرفته میشود.

درخت کریسمس به انگلیسی

امروزه در سراسر دنیا درخت کریسمس که به انگلیسی به کریسمس تری Christmas Tree  معروف هست یکی از نماد های جدایی ناپذیر جشن کریسمس و همچنین آغاز سال نو میلادی در سراسر دنیا میباشد مسیحیان و تمام مردمی که این ایام رو جشن میگرند با تزیین این درخت کاج که با اسم کریسمس پاین تری   Christmas Pine Tree  که به درخت کاج به انگلیسی معروف است به میزبانی این ایام میروند. قرار دادن درخت برای جشن کریسمس به قرون وسطی و اروپای شرقی بر میگردد.  طبق اسناد رسمی اولین بار در سال ۱۵۱۰ در لاتیوا و سپس در سال ۱۵۲۱ در اسلواکی برای اولین بار از درخت کاج به عنوان درخت کریسمس برمیگردیم البته باید بدانید که قرار دادن درخت در خانه در ایام زمستان و نه فقط برای کریسمس به قبل از ظهور مسیحیت بر میگردد.

خیلی ها میپرسند درخت کریسمس نماد چیست؟!

این درخت به دلیل سبز بودن حتی در زمستان و هوای سرد به نظر خیلی از مسیحیان محافظ خوبی در برابر ارواح شیطانی و بیماری ها میباشد که برگ های سبز آن استعاره ای از سلامتی و حیات و زندگی درکل سال است. همانطور که میدانید امروزه از انواع درخت کاج صنوبر و نراد برای این ایام استفاده میشود با توجه به قیمت درخت کریسمس طبیعی و بالا بودن آن و همچنین بخاطر استفاده از چراغ و شمع برای تزیین آن و احتمال آتش سوزی این درختان مردم ترجیح میدهند از درختان کریسمس مصنوعی کوچک و یا بزرگ استفاده کنند. امروزه درختان کاج مصنوعی درانواع و اندازه های مختلف حتی رو میزی استفاده میشود که این امکان برای درختان طبیعی و درخت کریسمس بزرگ وجود ندارد. به همین منظور از انواع درخت کریسمس از جمله درختان کاج و صنوبر و نراد مخصوصا به صورت مصنوعی استفاده میشود. 

ش

به این برگه امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *