کلاس آیلتس
آموزشگاه آیلتس
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
خانه آیلتس
_

آزمون  CAEL

جزئیات دوره و آزمون

شرکت معتبر و شناخته شده ی پاراگون با افتخار و خوشحالی اعلام می کند که نسخه بهبود یافته  و جدید تر آزمون در حال حاضر در دسترس است .این آزمون برای کسانی طراحی شده است که علاقه مند تحصیل و ورود به دانشگاه های کانادا هستند و در جستجوی راهی برای ورود هستند.

این نسخه کامل کامپیوتری است که CAEL CE نامیده می شود و در سراسر کانادا در دسترس است.

این آزمون به زودی در تمام مراکز بین المللی برگزار خواهد شد .

ویژگی های مهم و کلیدی CE CAEL :

در کامپیوتر با جدید ترین روش ها طراحی و انتخاب شده است.

نمونه سوالاتCE CAEL

ویژگی ها:

۱-تست ها ی یکپارچه:این یک آزمون جامع و عمومی است.در این آزمون سوالاتی مطرح می شوند که پاسخ به آن ها نیازمند داشتن توانایی های مربوط به زبان است و تمام مهارت های زبانی شما را به چالش می کشد.مثلا از شما خواسته می شود تا مقاله ای بنویسید نسبت به آنچه گوش کردید و آنچه خواندید (پس سوالات ترکیبی خواهند بود)

این  آزمون برای استفاده از زبان برای یادگیری درست و مناسب از آن است.این آزمون شامل فعالیت هایی می شود که دانش آموزان و داوطلبان در طول تحصیلات شان در کانادا با آن مواجه می شوند.

مباحث و وظایف در آزمون از دوره های دانشگاه سال اول گرفته شده است.

نمرات هر بخش به طور جداگانه در نمره کل تاثیر میگذارد و اهمیت بسیاری در قبولی شما برای ورود به دانشگاه خواهد داشت پس باید با دقت و تمرکز بالا در آزمون شرکت کنید تا بتوانید بهترین نمرات را کسب کنید.

برای بهتر نشان دادن خودتان باید سعی کنید لهجه ی کانادایی داشته باشید.

CAEL یکی از بهترین ابزار برای شناسایی دانش آموزان و داوطلبان و معیاری برای سنجش مهارت های آنها.

یک آزمون معتبر برای استفاده از زبان در زمینه علمی در کانادا به شمار می آید.داوطلبان در این آزمون مقاله های متعددی میخوانند ,به سخنرانی های مختلف گوش می دهید ,به سوالات پاسخ می دهید و مقاله کوتاهی را یادداشت می کنید. (همانطور که به نظر می رسد این آزمون در یک سالن دانشگاه یا کالج در کانادا انجام می شود)

این آزمون توسط بیش از ۱۸۰ موسسه علمی در کانادا پذیرفته شده است و تعدادی از انجمن های حر فه ای آن را به عنوان مدرک مهارت زبات انگلیسی مورد نیاز به رسمیت می شناسند.

CAEL معتبر و قابل اعتماد است و استاندارد های لازم برای شناسایی مهارت های دانش آموزان را دارد.

الزامات واجد شرایط بودن:

برای واجد شرایط بودن باید حداقل دو مورد از مواردی که گفته می شود را دارا باشید:

سخنران انگلیسی غیر بومی

ثبت نام در یک دوره  کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در کالج یا دانشگاه

چرا باید آزمون آزمایشی بدهیم؟

با نوع سوالات و نحوه امتحان تا حدودی آشنا شوید.

اعتماد به نفس لازم را برای یک آزمون کامپیوتری بدست آورید و تجربه کسب کنید.

نمرات بخش گوش دادن و خواندن با توجه به این قسکت ها تعیین می شود:به طور کلی –درک معنای کلی –درک جزئیات خاص و ایجاد نتیجه گیری.

نمرات به صورت درصدی در نظر گرفته می شوند تا داوطلبان متوجه شوند که چه میزان خطا و اشتباه داشته اند و این خطاها مربوط به کدام بخش بوده.

آزمون آزمایشی ممکن است حدود ۲ ساعت طول بکشد .تمامی سوالات مانند آزمون اصلی توسط کامپیوتر گرفته می شود و هدف از ایجاد این آزمون ها ارزیابی مهارت های چهار گانه شما در زبان انگلیسی است.

اطلاعات و نمرات شما به طور محرمانه ثبت خواهد شد.

۱/۵ - (۲ امتیاز)