PTE – الگوی آزمون PTE تضمینی

به دلیل الگوهای تکرار شونده در هر سال بسیاری از متقاضیان سعی می کنند سوالات را حفظ کنند،شما ممکن است این اشتباه را مرتکب شوید،اما توجه داشته باشید کهسالانه درصد زیادی از سوالات به صورت جدید مطرح میشوند.

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

پارت بازخوانی متن

در این بخش توجه کامل به فایل صوتی که برای شما پخش میشود بسیار ضروری میباشد.چون در صورتی که در درک مطلب ضعیف عمل کنید امتیاز  Listeningشما نیز به تبع ان ضعیف محسوب میشود.بنابراین در این قسمتمهارتهای شنیداری و گفتاری با هم عجین شدهوتقریبا ۳-۴ سوال دقیقا به منظور کشف توانایی شما در ترکیب مستقیم این دو مهارت با هم مطرح میشود.این بخش شامل سوالاتی حاوی تصاویر، سوالات صوتی و یا ویدیوئیاست.

پارت شرح تصویر و سوالات کوتاه پاسخ

PTEهر سال چندین سؤال جدید دراین بخش دارد،اما می توان گفت که هیچ چیز غیر معمولی در مورد آن وجود ندارد.اما برای این نوع سوالات، شما باید روی روان بودن زبان و گفتارتان تمرکز کنید.برای سوالات کوتاه پاسخ نیز ، تفاوت زیادی وجود ندارد ، ممکن است با سوالات مبتنی بر تصویر، کلیپ های ویدئویی یا GIF کوچک مواجه شوید.

Writing

میدانید که الگوی سوالات در این بخش، همانندالگوهایی است که در بخش های مقاله نویسی یا خلاصه نویسی،مورد استفاده  قرار میگیرند. اما این بدین معنی نیست که داوطلب پاسخ ها را حفظ کند،این قطعا روش نادرستی است، اما بعضی داوطلبان این کار را انجام می دهند.

خلاصه نویسی از متن

اگر به دنبال کسب نمره ی مطلوب در Writing هستید، باید بخش «خلاصه سازی متن» را بسیار قوی و با دقت انجام دهید.این توانایی به طور مستقیم با مهارت خواندن مرتبط است، زیرا تنها هنگامی که بتوانید خوانش یک متن را به درستی انجام دهید و بر ان مسلط شوید، می توانید یک خلاصه ی مختصر و مفید ایجاد کنید.سوالات این قسمت مدام در حال تغییر هستند و از الگوهای تکرار شونده پیروی نمیکنند.

مقاله نویسی

اخیرا تغییراتی در این بخش از ازمون به وجود امده،و حدود ۳۰ مقاله جدید اضافه شده است.پیش از این ۳۵-۴۰ مقاله موجود بوده و هم اکنون۳۰ عدد به این تعداد اضافه شده است.

بنابراین، اگر توصیه ای مبنی بر به خاطر سپاری مقالاتدریافت کرده اید،پاسخ شما به طور قاطع منفی باشد.مطالب را حفظ نکنید.راهکارهایبسیاری برای بهبود مهارت های نوشتاری، اصلاح اشتباهات و بازنگری در مقاله وجود دارد که میتوانید از انها بهره مند شوید.

Reading

در این بخش دوباره با داوطلبینی مواجه میشویم کهبه حفظ کردن سوالات و جواب ها میپردازند.اما شاهدیم که هر سالهپرسش های جدیدی به ازمون اضافه شده اند.انهاحتی خیلی اوقات قادر به درک مفهوم هستند اما میخواهند از ریسک شکست جلوگیری کنند.آنچه که زبان اموزان به ان نیاز دارند درک و تمرین اصول زبان انگلیسی و استفاده از آن است، شما باید مهارت های زبانی خود را با واژگان و دستور زبان پی ریزی کنید،تنها در این صورت است که میتوانید به استفاده ی صحیح از زبان و تفسیر درست مطالب دست پیدا کنید.همچنین اینگونه در امتحان میتوانید به درک متونبرسید و بدین ترتیب نیمی از نبرد را فتح خواهد کرد.

مرکز زبان Sirielts همواره برگزار کننده دوره های آمادگی و آموزش آزمون PTE زبان انگلیسی برای علاقه مندان و داوطلبان این آزمون بین المللی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۱۲۵۶۲۹۱ تماس حاصل نمایید و از مشاوره همواره بهره مند باشید.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!