reading آزمون سلپیپ در یک نگاه

نکات آزمون کلاس خصوصی سلپیپ منابع سلپیپ

به زبان انگلیسی بخوانید.

سعی کنید تا جایی که میتوانید و به طور منظم به انگلیسی بخوانید. میتواند کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ   خواندن مجله ای باشد به زبان انگلیسی, مقاله های آنلاین و یا رمان هایی کامل, خواندن هر چیزی که به زبان انگلیسی باشد میتواند در تقویت مهارت خواندن شما و بالا بردن راحت خواندن و سرعت خواندن شما نیز تاثیرگذار باشد.

 

استخراج اطلاعات در کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ  

سعی نکنید تا اطلاعات را حفظ کنید. آزمون سلپیپ, یک آزمون حفظی نیست. شما احتیاج پیدا نمیکنید تا از اطلاعات یک قسمت برای قسمتهای دیگر استفاده کنید. به جای حفظ کردن سعی کنید تا متن را با دقت بخوانید تا چکیده ی مطلب را با شناسایی ایده ها و نظرات کلیدی و جزئیات مهم استخراج کنید.

 

از استراتژی های کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ   مختلف در خواندن استفاده کنید.

لازم نیست که شما کلمه به کلمه ی متن را بخوانید تا بتوانید با موفقیت پاسخ سوالات را بدهید: در عوض سعی کنید از استراتژی هایی برای خواندن مانند: به طور اجمالی بررسی کردن و روزنامه واری خواندن هر قسمت از آزمون . اول یکبار نگاهی کلی در متن بی اندازید تا ایده و مطلب اصلی از متن را متوجه شوید. سپس سوالهارا بخوانید و چند کلمه ی کلیدی برای متنی که میتوانید نگاهی به آن بندازید پیدا کنید. این استراتژی ها در خواندن ممکن است به شما در سوالهای ساده تر کمک کند و این زمان بیشتری به شما برای وقت گذاشتن در سوالهای سخت تر خواهد داد.

 

نگران فرهنگ لغات کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ   نباشید

از آنجایی که لازم نیست تا شما متوجه ی هر کلمه ای از متن بشوید تا بتوانید مطلب اصلی را بگیرید و پاسخ سوالات را بدهید, مشکلی ندارد اگر متوجه ی هر کلمه ای از متن نشدید. اگر با کلمه ای در متن رو به رو شدید که معنی آن را نمیدانستید, سعی کنید تا معنی آن کلمه را با توجه به جمله و یا مفهوم در متن تعین کنید و یا حدس بزنید. اگر این کار جواب نداد, از آن کلمه ی مشکل ساز بگذرید و به خواندن خود ادامه دهید.

 

پیش بینی کردن پاسخ درست در کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ  

ممکن است شما این راه حل را که قبل از خواندن گزینه های هر سوال, پاسخ درست آن را پیش بینی کنید, کارساز بدانید. اگر فکر میکنید که قبل از خواندن گزینه های سوال, جواب درست را میدانید, نگاه کنید تا جوابی مشابه آنچه که شما پیش بینی کرده بودید در میان گزینه ها پیدا کنید.

 

با توجه به متن جواب درستی دادن کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ  

ممکن است که شما با موضوع متن آشنایی نداشته باشید, در آزمون سلپیپ, شما همیشه میتوانید پاسخ همه ی سوالات را در متن بدهید. بنابراین, لازم نیست که شما اطلاعات زیاد و عمیقی از موضوع مطلب بدانید. اگر با موضوع آزمون آشنایی داشتید, مراقب باشید! به خاطر داشته باشید که ممکن است چیزی که شما از موضوع مطلب میدانید, با اطلاعاتی که در متن وجود دارد متفاوت باشد, پس مطمئن شوید که پاسخ سوالات را با توجه به متنی که خوانده اید جواب میدهید.

 

اگر گزینه ای دیگری نداشتید, در کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ     حدس بزنید!

پاسخ تمام سوالات آزمون خواندن را بدهید. هیچ جریمه ای برای پاسخهای اشتباه در آزمون خواندن سلپیپ وجود ندارد. اگر پاسخ سوالی را نمیدانستید, سعی کنید تا با حذف کردن گزینه های نامربوط و غلط, شانس خود را در حدس زدن پاسخ درست بالا ببرید.

 

زمان خود را در کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ   مدیریت کنید.

حواستان به زمان باشد و مطمئن شوید که زمان کافی برای کامل کردن تمام سوالات در هر قسمت دارید. به خاطر داشته باشید که هر قسمت از آزمون خواندن یک متن برای خواندن و تعدادی سوال مرتبط با متن دارند. به یاد داشته باشید که تمام زمان خود را وقف خواندن متن نکنید, زیرا شما برای خواندن و درک سوالها و گزینه های آن نیز به زمان نیاز دارید. پس مطمئن شوید تا زمان کافی برای پاسخ دادن به تمام سوالات را دارید.

 

پاسخ های کلاس خصوصی سلپیپ  منابع سلپیپ     خود را برررسی کنید

قبل از حرکت کردن به سوال بعدی در آزمون خواندن, مطمئن شوید که بر روی پاسخ درست و مد نظرتان کلیک کرده اید. این بسیار مهم است زیرا در بیشتر قسمتهای خواندن آزمون, هیچ شانسی برای بازگشت به عقب و تغییر دادن پاسخ خود ندارید.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!