Reading آزمون IELTS

خلاصه ی نکات ازمون آیلتس تضمینی:

*تایم بخش Reading آیلتس تضمینی ازمون اکادمیک حدودا ۶۰ دقیقه میباشد.

*این بخش شامل سه متن و در مجموع حدود ۱۵۰۰- ۲۵۰۰کلمه است.

– متون در موضوعات متنوعی طرح شده اند.

– دست کم یکی از متن ها شامل جزئیات یک بحث منطقی و استدلالی است.

– متون به ترتیب از اسان به سخت قرار گرفته اند.

– از این بخش ۴۰ سوال طرح میشوند که ترتیب سوالات از اسان به سخت است.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

نکات طلایی:

*سوالات آیلتس تضمینی را سریع و با دقت پاسخ دهید.چنانچه نتوانستید به سوالی درجا و سریع پاسخ دهید ان را رها کنید و بعدا به سراغ ان بیایید.

*به دلیل طولانی بودن متون آیلتس تضمینی نباید در بار اول انها را با جزئیات بخوانید.از تکنیک های skiming و  scanningبرای دریافت اطلاعات مورد نیاز استفاده کنید.

*ترتیب چیدمان متون و سوالات آیلتس IELTS  تضمینی از سطح اسان به دشوار است.بنابراین سرعت خود را در پاسخ دادن به سوالات اولیه بالا ببرید تا بتوانید زمان بیشتری را به سوالات بعدی اختصاص دهید.

*شما حدود یک دقیقه و نیم برای هر سوال فرصت دارید.

*اگر در دور اول تنها قادر به پاسخگویی به نیمی از سوالات آیلتس تضمینی بودید مضطرب نشوید.پس از گذشت زمانی دوباره و دوباره به انها رجوع کنید و به سرعت انها را مورد بررسی قرار دهید.

*پس از اتمام یک متن پاسخ های خود را دوباره بررسی  کنید و سعی کنید جاهای خالی باقی مانده را پر کنید.

*سوالات آیلتس تضمینی عموما به ترتیب اطلاعات داده شده در متن طرح میشوند.اگرچه ممکن است پاسخ دو سوال مربوط به یک بخش با هم منطبق ویا ترکیب شوند.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!