۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندنIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE  بخش چهارم

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. ذهنیت خود را تغییر دهید

رمز کسب توانایی برای مطالعه ی فراوان,این است که مطالعه را به عنوان فعالیتی که مجبور به انجام ان هستید نگاه نکنید. مطالعه باید برای شما به عنوان یک فعالیت طبیعی مانند خوردن و تنفس تبدیل شود.مطالعه نباید به عنوان یک وظیفه یا عملی که به ان علاقه دارید تلقی شود بلکه باید ان را به عنوان یک فرایند طبیعی برای خودتان تعریف کنید.

  1. Skimming

این تکنیک بیشتر برای خواندن روزنامه ها، مجلات یا مطالب آنلاین استفاده می شود، اما هنگامی که در اوقات فراغت خود به مطالعه می پردازید،میتوانید با این روش پیش بروید. این تکنیک به شما کمک می کند تا کتاب را سریعتر به اتمام برسانید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران )  (TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. مطالب گوناگون بخوانید.

این استراتژی ممکن است برای همه ی افرادمفید نباشد اما برای بعضی ها جوابگو است.

خواندن کتاب های گوناگون چالش برانگیز است و فرد را خسته نمی کند. همچنین این کار ممکن است کمک کند تا مطالب چندین کتاب را با هم ترکیب کنید.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

۱۴.در انتخاب مطالب تیزبین باشید

من همیشه در جستجوی کتاب های جدید برای خواندن هستم. کتابفروشی ها همیشه پیشنهادات خود را ارائه میدهند، همچنین فهرست آنلاین بهترین اثار نیز موجود است.هنگام مواجه شدن با یک اثر خوب برای جلوگیری از فراموش کردن ان نام ان را یادداشت کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) ( خانه سلپیپ ) ( خانه سلپیپ تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!