۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندن بخشIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE   ششم

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. زمان مشخصی را فقط برای مطالعه اختصاص دهید.

این عمل مطالعه را برای شما تبدیل به یک عادت می کند.این زمان میتواند ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در صبح زود قبل از بیدار شدن دیگران باشد.در این تایم از روزعوامل حواس پرتی نیز بسیار کم هستند. ۲۰-۳۰ دقیقه قبل از رفتن به رختخواب نیزمیتواند زمان مناسبی باشد.

اغلب شما در طول روز میتوانید تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید، اما از آنجایی که بعضی روزها ممکن است مشغله ی بیشتری داشته باشید، با این برنامه ریزی میتوانید تضمین کنید که حداقلیک ساعت در روز به مطالعه پرداخته اید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

۲۰.به یک باشگاه کتابخوانی بپیوندید

پیوستن به یک باشگاه کتابخوانی،میتواند راه دیگری برای انگیزه بخشیدن به شما باشد. شما با این روش به توصیه های حرفه ای و جامعه ای کوچک برای گفتگو و تبادل افکار خود دسترسی پیدا میکنید. من برخی از بهترین من منابعمطالعه ام را در این باشگاه ها پیدا کردم. به علاوه این کار باعث میشود تا به سراغ عناوینی بروید که تا به حال مطالعه نکرده اید.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران ) ( TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. یادداشت برداری کنید و با صدای بلند بخوانید.

این کارها ممکن است باعث ازار دیگران در یک محیط عمومی شود، اما این دو تکنیک می توانند به شما در درک پیام نویسنده کمک کنند.خواندن با صدای بلند منجر به درک نتایج جدید،افزایش تمرکز، و به خاطر سپاری مطالب شود.

یادداشت برداری در حاشیه کتاب، یا دفترچه یادداشت بسیار مفید است. با اموختن روش صحیح نت برداری به بهبود این مهارت کمک کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!