تفاوت آزمون ها

تفاوت میان بخش های مختلف  TOEFL  و IELTS  یکی دیگر از عواملی است که باید در نظر گرفت، چرا که آزمونی که نوع سوالات ان منجر به تاکید بر روی نقاط قوت شما شود بر حداکثر نمره ای که می توانید بگیرید بسیار تاثیر گذار است. در ادامه به ذکر تفاوت های اصلی بین آزمون های TOEFL و IELTSمیپردازیم:

 

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT   ) (TOEFL IBT   در تهران )  TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

 

سبک جواب ها

بخشهایreading و  listeningهر دو آزمون،متشکل از سوالات کوتاه پاسخ یا سوالاتی مربوط به چینش رویداد ها به ترتیب اولویت زمان هستند. TOEFL بیشتر متشکل از پرسش های “انتخاب و جایگذاری” است.در صورتی که، در آیلتس نیاز بیشتر سوالاتی مطرح میشود که فاقد گزینه هستند و پاسخ انها به عهده ی خود شماست. بنابراین، اگر در حوزه ی readingو  listeningدچار ضعف هستید، TOEFL ممکن استبه میزان کمتری برایتان چالش برانگیز باشد.

  • Listening part:

بخش شنیداری TOEFL بر اساس محیط کلاس درس یا  سخنرانی طراحی شده  که بحث و گفت و گو بین معلم و دانش آموزان را پخش می کند، در حالی که بخش شنیداریIELTS نمونه های مبتنی بر مکالمه یا سخنرانی های تک نفره است. بعضی از متقاضیان,TOEFL را در این بخش به دلیل استفاده از عبارات عامیانه،اصطلاحات و ضرب المثل ها چالش بر انگیزتر میدانند.همچنین دنبال کردن یک مکالمه ی دو یا چند نفره به تمرکز بیشتری نیاز دارد. بنابراین اگر بخش  listening نقطه ی قوت شما محسوب نمیشودIELTS, برایتان با ریسک کمتری همراه است.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

  • خوانش متن:

برای هر دو ازمون در این بخش از هر متن چند سوال داده میشود. تفاوت اصلی در نوع متون داده شده است. متون مورد استفاده درIELTSترکیبی از مقالات آموزشی و متون خبری است، در حالیکه ازمونTOEFL تنها از مقالات آکادمیک که دارای واژگان پیچیده تر وجملات طولانی تر استاستفاده میکند.چنانچه این بخش جزو نقاط ضعف شما محسوب میشود، ممکن است امتحان IELTS را ترجیح دهید.

Sirielts  با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس IELTS ( بهترین استاد آیلتس IELTS  ) ( بهترین موسسه آیلتس IELTS  ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس IELTS ) ( آیلتس IELTS  در تهران ) ( آیلتس IELTS  تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند

 

  • ضبط مکالمه یا مصاحبه ی زنده؟

بخشی که اکثر زبان اموزان آن را دلهره اور می دانند، بخش  مکالمه است. بخش مکالمه یTOEFL و PTE (درست مثل بقیه آزمون)   بر روی کامپیوتر اجرا می شود، بدین صورت که یک سوال ضبط شده برای شما پخش میشود و شما در میکروفون به ان پاسخ میدهید.پاسخ داده شده  ثبت و برایبازبینی ذخیره میشود. با این حال،این بخش در ازمونTOEFL توسط یک انسان و در ازمون PTEتوسط سیستم کامپیوترارزیابی می شود.

ازمونIELTSدر کل مبتنی برمهارت مکالمه است – یک مصاحبه زنده با فرد تست گیرنده. این انتخابکاملا به اولویت شما بستگی دارد که آیا در مکالمه زنده عملکرد بهتری دارید یا در ضبط مکالمه بدون وجود عاملی که موجب از دست دادن تمرکز شود.

در نتیجه تمامی مراحل آزمون TOEFL  در یک روز انجام میشود، در حالی که با توجه به نوع ازمون آیلتس بخش مکالمه به طور جداگانه ، در روزی دیگر گاهی اوقات قبل یا بعد از ازمون ، گرفته میشود. بعضی از متقاضیان از این موضوع استقبال میکنند زیرا می توانند با خستگی کمتر و تمرکز بیشتری ان را انجام دهند.حال اینکه، برخی ترجیح می دهند که تمام امتحان را در یک جلسه به پایان برسانند.

به این برگه امتیاز دهید.

Uncategorized

pte exampte exam bookingpte exam datespte exam feepte exam for australiapte exam formatpte exam patternpte exam practicepte exam preparationpte exam structurepte تهرانآموزش آیلتس در غرب تهرانآموزش خصوصی آیلتس در تهرانآموزش زبان آیلتس در تهرانآموزشگاه ielts در غرب تهرانآموزشگاه آیلتس در شرق تهرانآموزشگاه های آیلتس در تهرانآیلتس تضمینی تهرانآیلتس تهران امتحانآیلتس تهران دانشگاه آزادآیلتس تهران کلاسامتحان آیلتس در تهراناموزش ایلتس در تهرانایلتس ایران تهرانایلتس تافل تهرانایلتس تضمینی در تهرانایلتس تهران ادرسبرگزاری آیلتس در تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در شرق تهرانبهترین آموزشگاه آیلتس در غرب تهرانبهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهرانبهترین آیلتس در تهرانبهترین استاد ایلتس در تهرانبهترین دوره آیلتس در تهرانبهترین دوره های آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس زبان ایلتس در تهرانبهترین کلاس های آیلتس در تهرانبهترین کلاسهای آیلتس در تهرانبهترین مدرس آیلتس در تهرانبهترین مرکز آزمون آیلتس در تهرانبهترین موسسه زبان آیلتس در تهرانتاريخ امتحان ايلتس در تهرانتدریس آیلتس در تهرانتدریس خصوصی آیلتس در تهرانتدریس خصوصی آیلتس در غرب تهرانثبت نام آزمون آیلتس در تهرانثبت نام امتحان آیلتس در تهرانثبت نام ایلتس در تهرانخانه آیلتس در تهراندوره آیلتس در غرب تهراندوره ایلتس در تهراندوره فشرده ایلتس در تهراندوره های فشرده آیلتس در تهرانزبان آیلتس در تهرانزمان برگزاری آزمون آیلتس در تهرانکلاس pte در تهرانکلاس آیلتس خوب در تهرانکلاس آیلتس در شرق تهرانکلاس آیلتس در غرب تهرانکلاس ایلتس در تهرانکلاس تضمینی آیلتس در تهرانکلاس خصوصی آیلتس در تهرانکلاس خصوصی آیلتس در شرق تهرانکلاس زبان آیلتس در تهرانکلاس گرامر آیلتس در تهرانکلاس های آیلتس در تهرانکلاس های فشرده آیلتس در تهرانمدرس آیلتس در تهرانمدرس خصوصی آیلتس در تهرانمراکز آیلتس در تهرانمراکز اموزش ایلتس در تهرانمراکز برگزاری آزمون آیلتس در تهرانموسسه آموزش آیلتس در شرق تهرانموسسه آیلتس در تهرانموسسه آیلتس در غرب تهرانموسسه زبان آیلتس در تهرانموسسه زبان آیلتس در غرب تهرانهزینه آزمون آیلتس در تهرانهزینه امتحان آیلتس در تهرانهزینه کلاس ایلتس در تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!