۲۱نکته ی طلایی برای بیشتر و مفیدتر خواندنIELTS / TOEFL /CELPIP /PTE  بخش  دوم

به جای تلاش برای خواندن مطلبی که از ان لذت نمی برید، آن را رها کنید.

 

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون CELPIP در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید   CELPIP در تهران    ( بهترین استاد CELPIP ) ( بهترین موسسه CELPIP ) ( بهترین معلم خصوصی CELPIP  ) (CELPIP در تهران ) (CELPIP تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند .

 

  1. سعی کنید وظیفه تان را هرچه زودتر انجام دهید

با اطمینان میتوانم بگویم که پس از خواندن نیمی از کتاب از خودتان میپرسید: «چرا این کتاب را می خوانم؟» نگران نباشید این اتفاق برای همه ی ما اتفاق می افتد. اما به جای تلاش برای ادامه ی خوانش کتابی که از آن لذت نمی برید یا برایتان مفید نیست، باید آن را کنار بگذارید و شروع به خواندن کتاب دیگری کنید.

Gretchen Rubin، نویسنده کتاب پرفروش“the happiness project”اعلام میکند که این ذهنیت که برندگان هیچ گاه بازی را ترک نمیکنند، ایده ی صحیحی برای خواندن یک کتاب نیست. روبین توضیح می دهد که کنار گذاشتن یک منبع مطالعاتی نامناسب، به معنای داشتن زمان بیشتری برای خواندن منابع خوب؛و رهایی از این احساس تعهد بی مورد است.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید PTE ( بهترین استادPTE  ) ( بهترین موسسه PTE ) ( بهترین معلم خصوصی PTE ) ( PTE در تهران ) ( PTE تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

  1. باید از خواندن منابع مطالعاتی تان لذت ببرید.

این نکته به تاکید نکته ی قبل میپردازد.هنگامی که از منابعی استفاده میکنید که واقعا به انها علاقه دارید، کنار گذاشتن ان برایتان دشوار خواهد بود.

  1. همیشه یک کتاب به همراه داشته باشید.

شما همیشه فرصتی برای خواندن پیدا خواهید کرد.اغلب در رفت و امد روزانه ی خود و زمان انتظار در مطب دکتر، یا زمان انتظار قبل از شروع یک جلسه یا کنفرانس تلفنی این فرصت برایتان فراهم خواهد شد.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL IBT   در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتیید TOEFL IBT  ( بهترین استاد TOEFL IBT   ) ( بهترین موسسه  TOEFL IBT ) ( بهترین معلم خصوصی TOEFL IBT ) (TOEFL IBT   در تهران ) ( TOEFL IBT تضمینی )  موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

 

۶.به جای صرف زمان برای کارهای کم اهمیت تر ان را به خواندن اختصاص دهید.

اختصاص دادن دو یا سه ساعت در روز برای مطالعه ممکن است به عنوان یک تعهد جدی کاری دشوار به نظر برسد اما اگر این تایم را از فعالیت های دیگر قرض بگیرید متوجه خواهید شد که زمان بیشتری برای خواندن پیدا میکنید.

به عنوان مثال، آیا می دانید که میانگین زمانی تماشای تلویزیون برای هر فرد ۵ ساعت در روز می باشد؟ اگر شما از این دسته افراد هستید، با تقلیل ۵ ساعت به ۲ ساعت میتوانید ۳ ساعت دیگر را به خواندن بپردازید.

Sirielts با توجه به سابقه درخشان در آموزش و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS  در تهران و با بهره گیری از اساتید برتر  و بهترین اساتید آیلتس ( بهترین استاد آیلتس ) ( بهترین موسسه آیلتس ) ( بهترین معلم خصوصی آیلتس ) ( آیلتس در تهران ) ( آیلتس تضمینی ) ) ( تدریس خصوصی  آیلتس تضمینی )    موفقیت شما را در این آزمون  تضمین میکند.

به این برگه امتیاز دهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!